Mandola Rosa je pětihvězdičkový butikový resort ležící na západním pobřeží řeckého poloostrova Peloponés. Rozlehlý resort Grecotel Olympia Riviera tvoří celkem 4 hotely (Mandola Rosa, La Riviera, Olympia Oasis, Ilia Palms), což zaručuje kvalitně strávenou dovolenou samo o sobě. Mandola Rosa je zasazena do nádherných zahrad posazených nad krásnou pláží oceněnou ,,Modrou vlajkou“. Z letiště Atény cesta do resortu zabere přibližně 3 hodiny jízdy autem, doporučujeme kombinovat pobyt v resortu také s návštěvou Atén. Alternativně lze využít letiště na ostrově Zakynthos, ze kterého se následně dopravíte trajektem na poloostrov Peloponés.

Podívejte se na video z Grecotel Mandola Rosa.

 • krásná pláž přímo u hotelu
 • sportovní vyžití
 • zábavné programy
 • hotelové SPA
 • snídaně až polopenze
 • dětský klub
 • aqua park
 • bohatá gastronomie

Rozlehlý hotelový komplex Grecotel Olympia Riviera tvoří celkem 4 hotely (La Riviera, Mandola Rosa, Ilia Palms, Olympia Oasis) s 20 restauracemi a bary, vlastním vodním parkem, vlastní pláží a nespočtem služeb a možností vyžití. Součástí resortu je OLYMPIA AQUA PARK s nekonečnou nabídkou vodních skluzavek, tobogánů a vodních věží, kam můžete vyrazit za volným časem, potěšením a zábavou. Exkluzivní dobrodružství vodního zábavního parku nadchne děti i dospělé.

K aktivnímu odpočinku je hostům k dispozici posilovna, jóga, pilates, aqua gym, aerobic, venkovní posilovna, nordic walking, 4 tenisové kurty Astroturf, hřiště 5x5m na minifotbal, basketbal, lukostřelba, plážový volejbal, stolní tenis, trekking, jogging, šipky, boccia.
Za příplatek: motorizované vodní sporty, lekce plavání, tenisová akademie, škola potápění PADI, jízda na koni, paintball, půjčení horských kol a lodí. Z vodních sportů za příplatek například: jachting, windsurfing, vodní lyžování, šlapadla, kánoe, jízda na banánu nebo kruzích, kite-surfing a další.

Dětský klub:
Grecobaby 0-3 roky – nutné objednat před příjezdem do hotelu kojenecké vybavení, stravu. Hlídání dětí za příplatek.
Grecoland Kids Club 4-12 let, otevřen 6 dnů v týdnu 10:00 – 18:00 hod. Děti do 4 let musí být po celou dobu pod dohledem rodiče nebo opatrovníka.
Discovery Adventures 7-14 let, otevřen v hlavní sezóně 2x týdně (program se může lišit v závislosti na počasí a poštu účastníků).
Grecoteens Activities 13+ let, od poloviny června do poloviny září.

V závislosti na počasí vám večery v resortu zpříjemní živá hudba, klavírní vystoupení, párty u bazénu či na pláži a různá rodinná představení.

Pro chvíle odpočinku je vám k dispozici také hotelové SPA s bazény, vířivkami, saunou, masážemi a salonem krásy.

Celkem 51 pokojů, z toho 26 suite a 25 vil.

Luxury Guestroom Sea View (50 m2) – stylové luxusní pokoje, ideálně umístěné v prvním patře, zabírají dvě křídla dvoupatrového hlavního domu. Dvě samostatné spací části rozdělené posuvnými francouzskými dveřmi, koupelna s mramorovou podlahou, dvěma umyvadly a sprchovým koutem. Balkon (8 m2) s výhledem na moře. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Junior Family Guestroom Sea View (50 m2) – perfektní volba pro mladé rodiny, Junior Family Guestrooms zabírají dvě křídla hlavního domu. Dvě samostatné spací části rozdělené posuvnými francouzskými dveřmi, koupelna s mramorovou podlahou, dvěma umyvadly a sprchovým koutem. Balkon (8 m2) s výhledem na moře. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Suite Mandola Garden or Sea View (45-65 m2) – nabízí kombinaci staromódní pohostinnosti s moderním vybavením. Brokátové tapety, sametová čela na královské posteli, dvojité křeslo, přehozy ze surového hedvábí, zlacené noční lampičky a rafinovaný starožitný psací stůl vytvářejí přepychové útočiště. Dvě samostatné spací části rozdělené posuvnými francouzskými dveřmi, mramorová koupelna se dvěma umyvadly a vanou vykládanou bronzovou a perleťovou mozaikou. Balkon (7 m2) s výhledem do zahrady nebo na moře. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Suite Mandola 2 Bedroom (105-125 m2) – ideální pro rodiny, které hledají více soukromí, zahrnuje apartmá se dvěma ložnicemi v hlavní rezidenci. Dvě oddělené ložnice, obývací prostor, dvě mramorové koupelny se dvěma umyvadly, bidetem a vanou vykládanou bronzovým listem a perletí. Výhled na moře. Max. kapacita 4 dospělí + 2 děti.

Beach Villa (105 m2) – tyto samostatné vily se dvěma ložnicemi jsou jedinečné ve stylu a inspirované starověkou řeckou architekturou. Dvě mramorové koupelny. První s umyvadlem a vanou. Druhá s umyvadlem a sprchovým koutem. Luxusní ubytování se nachází na zlaté písečné pláži s výhledem na Jónské moře a nabízí odlehlé venkovní bydlení se zastíněnou jídelní terasou. Max. kapacita 4 dospělí + 2 děti.

Villa Apollonia (210 m2) – jedinečná a prostorná dvoupatrová vila se nachází přímo na hlavní části písečné pláže s úžasným výhledem na moře. Nabízí prostorný obývací prostor, jídelní kout, tři hlavní ložnice a jeden dvoulůžkový pokoj. Tři prostorné mramorové koupelny inspirované lázněmi. Přízemí: vlastní koupelna se dvěma umyvadly a vanou, samostatné WC. Horní patro: jedna koupelna se dvěma umyvadly a vanou. Jedna koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem. Venkovní zastřešený obývací prostor, terasa, soukromý bazén (32 m2) a altán na pláži. Max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.

Villa Delos Private Pool (105 m2) – vila s dvěma hlavními ložnicemi, dvě mramorové koupelny – první s umyvadlem a vanou, druhá s umyvadlem a sprchovým koutem, oddělený obývací a jídelní kout, vybavená a zastíněná terasa. Soukromý bazén (32 m2) a altán na pláži. Max. kapacita 4 dospělí + 2 děti.

Villa Marble Private Pool (105 m2) – prostorově velkorysá vila s hlavní ložnicí a obývací částí.
Ve vile se nachází dvě mramorové koupelny. Jedna prostorná koupelna se dvěma umyvadly, hydromasážní vanou, samostatným sprchovým koutem, samostatné WC. Jedna koupelna s umyvadlem a vanou. K vile náleží zastíněná terasa, soukromá zahrada s venkovní sprchou a bazén (32 m2). Přímý přístup po soukromých schodech na pláž. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Villa Iolas Private Pool (125 m2) – vila se dvěma hlavními ložnicemi, dvě mramorové koupelny. Jedna luxusní hlavní koupelna se dvěma umyvadly, vanou a samostatným sprchovým koutem. Jedna koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem. Oddělený obývací a jídelní kout. Přímý přístup po soukromých schodech na pláž. Soukromý altán na pláži, bazén (32 m2), plně zařízená a zastíněná terasa, soukromá zahrada. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Presidential Beach Residence (250 m2) – Apartmá se třemi hlavními ložnicemi. Dvě vlastní mramorové koupelny. Jedna prostorná koupelna s impozantní hydromasážní vanou, dvěma umyvadly, vanou a samostatným sprchovým koutem. Jedna koupelna se dvěma umyvadly, vanou a samostatným sprchovým koutem. Samostatné WC. Oddělený obývací a jídelní prostor. Přímý přístup na pláž. Soukromý altán na pláži, bazén (32 m2), plně zařízená a zastíněná terasa, soukromá zahrada. Max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.

Sunset Residence (250 m2) – prostorné jednopodlažní ubytování u pláže se 2 soukromými bazény (každý 32 m2), soukromou zahradní terasou, vnitřním a venkovním salonem a jídelním koutem, otevřenou jídelnou, 3 ložnice, 3 nejmodernější koupelny s exkluzivními prvky, včetně jedné hlavní koupelny s hydromasážní vanou. Max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.

Resort nabízí také víceložnicové vily pro větší skupiny:
Grand Sunset Residence (400 m2) – max. kapacita 10 dospělých + 2 děti.
5 Bedroom Grand Beach Villa (450 m2) – max. kapacita 10 dospělých + 2 děti.
Royal Pavilion On The Beach (250 m2) – max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.
Villa Nostalgia (250 m2) – max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.
Royal Pavilion Indoor & Outdoor Pool (430 m2) – max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.

 • dovolená snů 51 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, trezor, kávovar, minibar, WiFi, TV, fén na vlasy, župan, pantofle
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Snídaně – ohromující rozmanitost výběru, od bufetu v americkém stylu až po eleganci exkluzivních à la carte možností s místními pochoutkami.

Polopenze The Dine Club – zahrnuje stravování ve vybraných restauracích v rámci Olympia Riviera resortu a bezplatné stravování pro děti. Užijte si snídani, oběd nebo večeři zdarma a navíc kredit na úžasných místech. Jako bonus za každých 7 nocí si dopřejte dvě večeře à la carte zdarma (po předchozí rezervaci). Nápoje nejsou zahrnuty.
V rámci polopenze lze bezplatně navštívit na snídani a večeři bufet v resortu La Riviera – restaurace Sunset či si vybrat některou z à la carte restaurací s kreditem 20 € na dospělého a 10 € na dítě (nutná rezervace).

Výběr z restaurací:
1. Cap Voyage
2. L´Orient
3. Trattoria Popolare v Olympia Oasis
4. Sunset Buffet Restaurant v La Riviera
5. Sea Dunes v La Riviera
6. The Seasons v Olympia Oasis
7. Greek Taverna v Olympia Oasis
8. Hot Stone v La Riviera
Zúčastněné restaurace se mohou lišit v závislosti na počasí, sezónnosti a dostupnosti.

 

Cap Voyage – nabízí mořské plody, řeckou kuchyni s moderním nádechem a nejčerstvější regionální suroviny spolu s inspirativním výběrem biopotravin. Dopřejte si delikátní vína z těch nejlepších výběrů z Řecka a celého světa. Otevřeno na večeři od 19:00 do 22:30 hod. po předchozí rezervaci.

L‘ Orient – lahodné chutě dálného východu si vychutnáte pod širým nebem s úchvatným výhledem na Jónského moře. Otevřeno na večeři od 19:00 do 22:30 hod. v hlavní sezóně po předchozí rezervaci.

Le Salon – nabízí mezinárodního bufet spolu s výběrem à la carte. Po celý den (10:30 – 22:30 hod.) si zde můžete vychutnat oblíbená jídla se širokým výběrem domácích zavařenin, lahůdek a lahodných nápojů.

Možnost stravování ve vedlejším sesterském resortu La Riviera:
Sea Dunes – středomořská kuchyně, otevřeno 12:30 – 16:30 hod.

Hot Stone – jídelní koncept přináší ducha Surf & Turf kuchyně prostřednictvím inspirovaných pokrmů uvařených k dokonalosti na Hot Stone. Vydejte se na skutečně jedinečnou a nezapomenutelnou kulinářskou cestu, připravte si své jídlo přesně tak, jak máte rádi, na horkém lávovém kameni. Otevřeno na večeři od 19:00 do 22:30 hod. po předchozí rezervaci.

Sunset – středomořská kuchyně, řecký koutek s tradičními produkty. Otevřeno na snídani 7:30 – 10:30 hod., oběd 12:30 – 14:30 hod. a večeři 18:30 – 21:30 hod.

Ouzeri – řecká kuchyně. Jemné kulinářské výtvory šéfkuchaře, znovuobjevující tradiční řeckou kuchyni, nabízejí jedinečnou gastronomickou cestu po celé zemi, ostrovech i pevnině. Restaurace je otevřena na oběd 13:30 – 17:30 hod. v hlavní sezóně.

Možnost stravování ve vedlejším sesterském resortu Olympia Oasis
The Seasons – restaurace v koloniálním stylu nabízí vynikající celodenní stravování zaměřené na středomořskou kuchyni. Kulinářská cesta začíná v Řecku a rozšiřuje se do zbytku světa: Středomoří, Itálie, Asie. Samozřejmostí jsou také mořské plody.Začněte den vydatnou snídaní formou teplého bufetu nebo si zajděte do tradičního koutku, kde si můžete dát zdravější pokrmy a místní dobroty. V době oběda jsou bufety nabité oslnivým výběrem polévek, hlavních jídel a dezertů – stejně jako pestrou paletou křupavých čerstvých salátů z farmy. Otevřeno na snídani 7:15 – 10:30 hod., oběd 12:30 – 14:30 hod. a večeři 18:30 – 21:30 hod.

Asiana – asijská kuchyně, otevřeno na večeři 19:00 – 22:30 hod. pouze vybrané dny v hlavní sezóně po předchozí rezervaci.

Taverna Tavernaki – výběr řeckých jídel se středomořským podtextem. Tato à la carte řecká taverna nabízí výběr tradičních jídel k obědu (12:30 – 16:30 hod.) či večeři (19:00 – 22:30 hod.). Nenechte si ujít jehněčí maso pečené v troubě se sýrem feta a tymiánovou omáčkou. Tato restaurace vyžaduje předchozí rezervaci.

Tratoria Popolare – v restauraci se podávají tradiční italská jídla ochucená středomořskými chutěmi. Otevřeno na oběd 12:30 – 16:30 hod. či večeři 19:00 – 22:30 hod. (nutná rezervace).

 

Během dne či večera si můžete vychutnat osvěžující nápoje, gelato či něco k zakousnutí v barech či kioscích v rámci všech sesterských resortů Mandola Rosa, Olympia Oasis. La Riviera a Ilia Palms.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (24.5.-27.6. a 6.9.-19.9.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém pokoji:

 • dvoulůžkový luxury guestroom sea view: 6.670,- Kč x 7 nocí
 • 10% sleva při rezervaci do 29.2.2024
 • polopenze 1.470,- Kč x 7 nocí
 • transfery letiště – hotel – letiště 12.880,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Atény – Praha 9.000 Kč

Osoba celkem s polopenzí = 74.240,- Kč


Nahoru