Tento pětihvězdičkový butikový hotel pouze pro dospělé se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie přímo u písečné pláže Costa Rei. Design hotelu je inspirovaný tradiční sardinskou architekturou, která ihned po příjezdu vtáhne hosty do uvolněného tempa ostrovního života. Pouze 50 pokojů a koncept pouze pro dospělé dělá z tohoto místa luxusní zázemí pro dokonalý odpočinek a romantickou dovolenou. Cesta do La Villa del Re z letiště Cagliari trvá přibližně hodinu jízdy autem.

 • pouze pro dospělé
 • písečná pláž
 • jihovýchodní pobřeží
 • výborná gastronomie
 • možnost výletů
 • wellness

La Villa del Re leží u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž je přístupná z hotelu po schodech, není tedy vhodné pro hendikepované osoby. Na pláži k dispozici lehátka se slunečníky (v první řadě u moře za poplatek) či pergolami, převlékárna, sprcha, toaleta. U hotelu nekonečný bazén (18×16 m) s výhledem na  moře.

Výlety lodí – vydejte se objevovat ohromující pobřeží jižní Sardinie a její skryté zázraky, jako jsou ostrovy Serpentara, Cavoli, Cala Sinzias, Punta Molentis a Capo Ferrato.

Možnost zapůjčení kol a kánoí pro objevování okolní přírody a vod do vyčerpání kapacity.

V rámci wellness mohou hosté využít služeb kadeřnictví, pleťové procedury, masáže či navštívit venkovní posilovnu.

50 pokojů spojuje současný design s elegantním italským stylem. Světlé, uklidňující tóny a dřevěné podlahy kontrastují se zářivými barvami za okny pokoje.

Classic pokoj (16-19 m2) – nachází se v prvním patře (bez výtahu) ve vedlejší budově s výhledem na ulici a částečným výhledem do zahrady. V pokoji manželská postel či dvě oddělené postele (preference uvést při rezervaci pobytu), koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Max. kapacita 2 osoby.

Superior Garden side (16-23 m2) – pokoje jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře, v hlavní nebo vedlejší budově s výhledem do zahrady ze soukromého balkonu/terasy. V pokoji manželská postel či dvě oddělené postele (preference uvést při rezervaci pobytu), koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Možnost přidání třetího lůžka do pokoje dle dostupnosti hotelu. Max. kapacita 3 osoby.

Superior with Sea Front (16-19 m2) – pokoje jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře, v hlavní nebo vedlejší budově s výhledem na moře ze soukromého balkonu/terasy. V pokoji manželská postel či dvě oddělené postele (preference uvést při rezervaci pobytu), koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Max. kapacita 2 osoby.

Deluxe Sea Front (22-25 m2) – tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí velikosti King a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, jedním nebo dvěma umyvadly. Jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře, v hlavní nebo vedlejší budově s výhledem na moře ze soukromého balkonu/terasy. Max. kapacita 2 osoby.

Junior Suite Garden side (29-36 m2) – nachází se v přízemí nebo prvním patře s balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady. Prostorná suite nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s možností přidání přistýlky, velkou koupelnu (9 m2). Max. kapacita 3 osoby.

Junior Suite Sea Front (30 m2) – umístěna v prvním patře nebo přízemí, s balkonem nebo terasou, přímým nebo bočním výhledem na moře. Prostorná suite nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s možností přidání přistýlky, velkou koupelnu s vanou nebo sprchou (9 m2). Max. kapacita 3 osoby.

Blue Sea Junior Suite (32 m2) – jedinečná suite, která se nachází ve vedlejší budově , kde si hosté mohou užívat maximální soukromí a klid. Díky své poloze nedaleko pláže má výhled na moře a pro chvíle relaxace soukromou květinovou zahrádku s altánem a vířivkou. Prostorná suite nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s možností přidání přistýlky, velkou koupelnu se sprchovým koutem. Max. kapacita 3 osoby.

 • dovolená snů 50 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, telefon, TV, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, župan
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně

Le Palme restaurace – nabízí vnitřní i venkovní prostory ke stolování. Otevřena na snídani podávanou à la carte se sladkými i slanými pokrmy v čase 8:00 – 10:30 hod.
V čase 19:30 – 21:30 hod. si můžete vychutnat autentickou středomořskou kuchyni překypující těmi nejlepšími chutěmi. Rezervace nutná, vyžadován dress code: casual elegant (pánové dlouhé kalhoty a uzavřenou obuv).

Bella Vista – restaurace je umístěna nedaleko bazénu a pár metrů od moře s panoramatickou terasou a grilem. Vychutnat si zde můžete oběd (13:00 – 15:00 hod.) s výhledem na moře nebo večeři (20:00 – 22:00 hod.) pod hvězdami. Bella Vista vám nabízí místní chutě a ikonické italské recepty.

Vinný sklípek s širokým výběrem vín z nejlepších vinařských oblastí.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (12.6.-19.6.2024), 2 dospělé osoby, snídaně

Osoba v dvoulůžkovém pokoji:

 • dvoulůžkový pokoj Superior Front sea view se snídaní: 13.450,- Kč x 7 nocí
 • transfery letiště – hotel – letiště 4.620,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Cagliari – Praha 12.000,- Kč

Osoba celkem se snídaní = 110.770,- Kč


Nahoru