Sardinie

Capo d´Orso Thalasso *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Největším lákadlem tohoto resortu je to nejprůzračnější moře v Sardínii s mnoha odstíny modré a zelené měnící se podle slunce. Luxusní hotel se nachází na severu ostrova v oblasti Palau přímo mezi 2 plážemi Cala Capra a Cala Selvaggia. Z pobřeží se vám naskytne pohled na souostroví La Maddalena, kam se můžete vydat lodí a prozkoumat tento přírodní skvost. Okolí hotelu má různá romantická zákoutí, která vám učarují. Nachází se 4 km od městečka Palau.

 • Pětihvězdičkový resort obklopen 2 plážemi
 • Spoustu romantických zákoutí
 • Výlety na souostroví La Maddalena 
 • V blízkosti městečko Palau
 • Golfové devítijamkové hřiště
 • Soukromý přístav, pronájem lodí
 • Lázně s Thalasso terapií
 • Hotel je v soukromém parku plném olivovníků

The L’Incantu Thalasso Wellness Centre & SPA v hotelu jsou místní lázně, které nabízí 2 multifunkční bazény s mořskou vodou s regulací teploty vody, jacuzzi, turecké lázně, relaxační zónu ve které si odpočinete. Je tady 10 oddělených místností určených k různým procedurám a masážím. Některé masáže se provádí i venku za zvuku šumění moře. 
V lázních se využívá takzvaná Thalassoterapie. Má velmi striktní pravidla, která lze praktikovat pouze v těsné blízkosti moře (mořská voda, mořský vzduch). Součástí je i klimatoterapie – pobyt u moře, vdechování mořského vzduchu .Cílem je dosažení celkové harmonie, tělesné a duševní rovnováhy. Kombinace mikroorganizmů, solí, minerálů a ostatních prvků přítomných v mořské vodě a ovzduší, bohatém také na jód, chaluhy a mořské bahno, vše má společně blahodárný vliv pro celý organismus.

Přímo u hotelu je devítijamkové golfové hřiště vhodné spíše pro začátečníky. Půjčení vybavení a hra je za poplatek.

Některé večery bývá v hotelu živá hudba a zábava pro hotelové hosty. V hotelu je také tenisový kurt, potapěčské centrum, půjčení kol, kajaků, skútru či auta.

Kousek od hotelu je možnost projet se na koních.

Classic pokoj – pokoj pro 2 dospělé, pokoj je sice menší ale elegantní. Je zde pohodlná postel s nebesy. Obrazy inspirované podmořským životem hezky doplňují hřejivou malbu pokoje. Pokoje jsou dostupné s výhledem do areálu nebo s výhledem na moře.

Deluxe pokoj – světlé pokoje s manželskou postelí ubytují 2 dospělé + 1 dítě do 13 let. S ložnicí je tady i prostorný obývací pokoj se sedačkou. Pokoj je vybaven v typickém stylu pro Sardínii. Pokoje jsou dostupné s výhledem do areálu či na moře.

Junior Suite – tento suite je velký 31 m2 a ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 13 let + dítě do 1 roku v postýlce. Je vkusně vybavený s hřejivými barvami, varianty s manželskou postelí či s oddělenými postelemi. Navíc obývací místnost. Dostupné varianty s výhledem do areálu hotelu či na moře.

Junior Suite cardinal – prostorný suite o velikosti 42 m2 s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi. Je zde průchozí šatna, obývací místnost s 3 sedačkami a velká koupelna s vanou i sprchovým koutem. K suite je i velká terasa s přístupem do parku. Pokoj je v blízkosti lázní.

Suite Family – ideální volba pro rodiny, suite ubytuje až 4 dospělé + 1 dítě do 13 let.

Junior Suite Executive sea view – suite o velikosti 38 m2 ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 13 let. Suites jsou v blízkosti  “L’Incantu” Wellness Centre. V koupelně je vana i sprchový kout. Navíc obývací místnost. Výhled je na moře.

President Sea view – unikátní suite o velikosti 80 m2, velká okna umožňují 180° výhled do okolí. V pokoji je průchozí šatna, v koupelně jacuzzi a prostorná sprcha. Vhodné pro 2 dospělé + 2 děti do 13 let + 1 dítě do 1 roku. Výhled je na moře.

 • dovolená snů 86 pokojů
 • dovolená snůwi-fi připojení, terasa nebo balkon, sprcha, fén na vlasy, klimatizace, TV, telefon, trezor, minibar, servis na přípravu čaje a kávy
 • dovolená snů areál hotelu či moře
 • dovolená snů polopenze

Il Paguro restaurace má terasu s výhledem na pláž Cala Capra a na soukromý přístav, který patří k hotelu. Tato šarmantní restaurace vás zve na oběd či večeři. Nabízí hlavně čerstvé mořské plody.

Gli Olivastri nabízí romantické posezení pod olivovníky a šéfkuchař, který vám jídlo připraví přímo před vámi. Podávají se ryby a jiné masové speciality. 

V resortu je také Pizza a Snack Bar, kde servírují kromě pizzy z kamenné pece také saláty, sandwiche a další lehká jídla. 

Hotel uvítá i hosty se speciálními potřebami jako je bezlepková dieta a jiné.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (12.6.-19.6.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém pokoji:

 • dvoulůžkový Junior Suite s polopenzí: 8.800,- Kč x 7 nocí
 • transfery letiště – hotel – letiště 4.130,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Olbia – Praha 11.500,- Kč

Osoba celkem s polopenzí = 77.230,- Kč


Nahoru