Hotel Bliss Boutique je postaven přímo na pláži. Od seychelského mezinárodního letiště je vzdálen asi 25 minut jízdy. Na pláž Beau Vallon je to asi 10 minut jízdy, stejně tak do hlavního města Seychel Victorie. Nabízí velké pokoje s výhledem do tropické zahrady nebo na Indický oceán.

Pokoje kombinují moderní a kreolský styl. V části „Seaside“ jsou pokoje umístěné u pláže s bílým pískem, přičemž ke každému z nich patří terasa s výhledem na záliv. Pokoje v části „Secret Garden“ jsou pak obklopené svěží tropickou vegetací. 

 • Malý butikový hotel

 • Za přílivu užší pláž

 • Krásná tropická zahrada

 • Ideální poloha na poznávání ostrova Mahé

 • Přírodní bazén ve skále

 • většina pokojů v příkrém kopci
 • v pokojích není Wi-Fi a TV
 • Krásný výhled na Indický oceán

Během svého pobytu můžete relaxovat na opalovací terase, nebo si dopřávat masáže ve wellness centru. Bliss hotel je vhodný jako výchozí místo pro poznání celého Mahé. 

Můžete zde šnorchlovat, vyrazit na výlet lodí či pěšky, potápět se, rybařit. 

Zregenerovat tělo můžete v místním „Pure Bliss Spa“.

Blis Boutique Hotel je je postaven ve stylu, který kombinuje kreolskou architekturu s moderním designem. Nabízí ubytování v celkem 24 pokojích a suitách.

Standard Garden View: bungalovy jsou umístěny ve stínu tropické zahrady plné květin a ptáků. Pokoje o rozloze 35 – 40m2 nabízí venkovní posezení, velkou ložnici, koupelnu se sprchou, klimatizaci, mini bar a set na přípravu kávy a čaje.

Garden Charme Superior Room: prostorný pokoj s výhledem do zahrady a výhledem na moře, vlastní terasou nebo tropickou zahradou.

Deluxe Garden with view: prostorné pokoje, o rozloze 35-40m2, jsou vybaveny pro vaše pohodlí klimatizací, obývací částí, otevřenou koupelnou, zahradou nebo terasou s výhledem na moře.

Garden Family Duplex: dvoupatrové pokoje o rozloze 75m2, umístěné v tropické zahradě, jsou vybaveny klimatizací ve vrchní části, větráky ve spodní části, rozlehlou šatnou, obývací částí, bezpečnostní schránkou a minibarem.

Sea View Suite:  jsou umístěné ve svěží tropické zahradě s výhledem na moře. Pokoje s rozlohou 35 – 40m2 jsou vybaveny klimatizací, otevřenou koupelnou, zahradou nebo terasou s výhledem na moře.

Standard Sea View Room: se rozkládají na ploše 35 m² a mají otevřenou koupelnu, čtecí koutek, šatnu a soukromou terasou . Z té je chvatný výhled na Indický oceán. Nechybí  klimatizace, osobní trezor.

Sea View Junior Suite: pokoje o rozloze 45-55m2 s výhledem na Indický oceán. Samozřejmostí je klimatizace, osobní trezor, minibar, šatna a terasa.

Sea View Apartment:  ideální pro pobyt rodiny nebo několika přáteli.  Na ploše 120m²najdete relaxační místnost, hlavní ložnici, dvě další ložnice koupelnu, čtecí koutek a šatnu. Součástí je minibar, klimatizace, osobní trezor, minibar. Z balkónu si užijete nádherný výhled na Indický oceán.

 • dovolená snů 29 pokojů a suite, 8 kategorií
 • dovolená snů Wi-Fi zdarma, klimatizace, stropní větrák, osobní trezor, minibar
 • dovolená snů tropická zahrada, oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze

V základní ceně pokoje je zahrnuta snídaně  a „TEA TIME“, který se se koná každý den mezi 16:00 a 17:00.

Najdete tu dvě restaurace:

Restaurace „Barefoot“- kreolská kuchyně.

À la carte restaurace „ROCKPOOL Seafood Grill & Bar“ – středomořská kuchyně.

 


Nahoru