Constance Ephelia Resort je situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé poblíž mořského národního parku Port Launay. Celý resort se rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. Na klidnější jižní je mělké moře, zatímco severní je vhodnější pro plavání. K dispozici jsou rovněž bazény s lehátky. Pro management je důležité životní prostředí, proto se celý resort snaží dodržovat zásady eko-turismu. Celková rozloha pozemku činí 120 hektarů, ve svém středu má les z mangrovníků, u pláží palmy a tím splývá s okolní bujnou tropickou vegetací.

Ephelia je součástí řetězce Constance, který vlastní i hotel Lemuria Resort na ostrově Praslin, a to včetně golfového hřiště. Jde o ideální kombinaci ostrovů pro náročné klienty – Mahé a Praslin. Pro transfery z mezinárodního letiště je možné volit auto (zhruba 40 minut) či přímo hotelovou helikoptéru.

Podívejte se na video Constance Ephelia

 • Větší luxusní resort
 • Bohaté vyžití
 • Dvě krásné pláže poblíž mořského národního parku
 • Super šnorchlování
 • Severní a jižní část resortu (jezdí zde buggy vláček)
 • Ubytování v Suite i soukromých vilách s bazénem
 • Pláž u Suite je klidnější, hodně mělká
 • Pláž u vil je vhodná k plavání a šnorchlování
 • Snídaně až plná penze
 • Na výběr několik restaurací
 • Vily pro větší rodiny či skupiny

Pro děti můžete vybírat z rozmanité nabídky dětských menu, a také během vašeho odpočinku jim dopřát dětský klub (od 4 let). Lázně U Spa o rozloze 5000 m2 s více jak 15 masážními místnostmi jsou umístěné přímo uprostřed bujné zahrady.

K relaxaci je určen pavilon jógy, sauna, jacuzzi, vlasové studio nebo kosmetické centrum. Constantce Ephelia disponuje 5 bazény. Mezi sportovní vybavení patří plně vybavená tělocvična, 4 tenisové kurty, squash, kajaky, šlapadla, windsurfing a třeba i lezecká stěna a lanová skluzavka. Internetové připojení je zdarma. V okolí hotelu se můžete bezpečně projet na kole nebo se projít k vodopádům či obeplout západní pobřeží ostrova na lodi.

V areálu je k dispozici i bankomat a půjčovna aut.

Jižní pláž lemují Junior Suite o velikosti 62 m2. Některé z nich lze vzájemně propojit ať už plně vnitřními dveřmi, nebo přes uzavíratelnou chodbu. Mají prostornou obývací část a terasu s posezením. V koupelně najdete vanu, oddělený sprchový kout a samozřejmě dvě umyvadla. Dvoupodlažní vily s pokoji jsou v zahradě do několika půlkruhů a u každé části je bazén. Jsou umístěny u jižní pláže, jenž je při odlivu mělká. Je zde větší klid. 

Video Junior Suite

Na severní pláži se nachází Senior Suite o velikosti 72 m2, jejichž interiéry s moderním vybavením a jsou dekorované dřevem a mramorem, ovlivněny africkým uměním. V koupelně najdete vanu, oddělený sprchový kout a samozřejmě dvě umyvadla. K dispozici je také kávovar. Nachází se u severní pláže. 

Video Senior Suite

Vyšší kategorií ubytování tvoří vily s vlastním bazénem: Hillside Villa 120 m2, Hillside Villa se dvěma ložnicemi 220 m2, Family Villa se dvěma ložnicemi 330 m2, Family Villa se třemi ložnicemi 350 m2, Spa Villa 330 m2, Beach Villa (není na pláži) 240 m2, Beach Villa se dvěma ložnicemi (není na pláži) 370 m2 a Presidential Villa 980 m2 se třemi ložnicemi. Interiér vil je spojením jedinečného designu a maximálního pohodlí. Každá vila má oddělenou ložnici, obývací část, prostornou koupelnu a velkou terasu s bazénem. K dispozici je také výběr vín v ledničce na víno.

Podívejte se na video z Beach vily a video z Hillside vily 

 • dovolená snů 224 suite a 43 vil
 • dovolená snů klimatizace, větrák, vana a extra sprcha, fén, WI-FI, TV, iPod, CD, DVD, telefon, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, minibar, trezor
 • dovolená snů oceán i zahrada
 • dovolená snů snídaně (jen u vil), polopenze, plná penze

Pobyt v resortu může být s polopenzí nebo plnou penzí, ve vilách pak klienti často preferují pouze snídaně.

Gurmáni jistě přivítají 5 restaurací. V Corossol se podávají snídaně a večeře formou pestrého bufetu mezinárodní kuchyně a jídla se zde připravují také přímo před vámi. Helios na jižní pláži servíruje k obědu a večeři výběr ze středozemní kuchyně (tradiční francouzská, italská a španělská je doplněna o marockou, libanonskou). Adam & Eve poblíž Junior Suite je inspirovaná kuchyní jihovýchodní Asie. Najdete zde otevřenou kuchyni, kde kuchaři vaří přímo před vašima očima. Cyann na severní pláži se skvělým výhledem na národní park Port Launay nabízí servírované obědy a večeře a vysokou kuchyni. Milovníci ryb ocení Sushi Bar otevřený pouze k obědu. Seselwa je restaurace v ležérním stylu u severní pláže otevřená celodenně a zaměřená na kreolskou kuchyni, ryby a dary moře. V místním vinném sklepě vás oslní vína z celého světa.

Svůj drink si můžete vychutnat v jednom z 6 barů. Zmínit musíme především kolekci ginů a výběr z ginových koktejlů v Cyann baru a také v živém Seselwa baru , kde můžete popíjet domácí rum v pohodlí bosky a poslouchat u toho kreolské melodie.

Příklad cenové kalkulace

Luxusní dovolená na Seychelách 7 nocí + cesta (září – říjen), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Junior Suite 10.260,-Kč x 7 -25% (sleva při rezervaci +60 dní předem)
 • polopenze 1.840,- Kč / os. / noc
 • optimální cena letenky Vídeň – Mahé – Vídeň 22.000,-Kč
 • transfery autem (zpáteční) 2.100,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 91.460,- Kč

Milan G.

Dobrý den paní  Ouni, chtěl jsem Vám jen poděkovat, že vše bylo skvělé a dovolenou jsme si užili tak, jak jsme si představovali. Děkujeme za krásný zážitek.

Jana a Martin D.

Dobrý den, paní Nováková,

chceme Vám moc poděkovat za pomoc s výběrem a organizací naší dovolené na Seychellách. Již od prvního okamžiku se nám líbil Váš osobní přístup, ze kterého jsme cítili upřímný zájem o to udělat naše líbánky nezapomenutelným zážitkem, kterým také byl. Vše bylo, také díky Vám, perfektně zorganizované od A až do Z. Seychelané byli velmi milí a přátelští lidé a absolutně nic nám na dovolené nechybělo. Náš pobyt probíhal nejdříve na ostrově La Digue v hotelu Patatran Village, který je skutečně velmi romantickým místem s nádhernými plážemi a úžasnou atmosférou. Poté jsme se přesunuli na Mahé do Constance Ephélia Resortu, kde jsme byli hýčkáni absolutním luxusem. Nic, na co jsme si vzpomněli, zde nebyl problém. Resort se nachází uprostřed přírody a atmosféra je zde vskutku tropická. Měli jsme nádherný pokoj (a to byl pravděpodobně pokoj nižší kategorie), jídlo bylo výtečné a byl ho neskutečný výběr a personál nám vycházel ve všem vstříc. Skvěle jsme se bavili při večerech s živou hudbou. Prožili jsme zde nádherných 10 dní, na které jen tak nezapomeneme a doufáme, že si podobnou dovolenou za nějaký čas zopakujeme. Vás určitě vřele doporučíme!

Nahoru