Nachází se na ostrově Mahé 3 km od Bel Ombre a zhruba 30 min jízdy od letiště. Nově pod jménem Story Seychelles před rokem 2021 se hotel jmenoval The H Beau Vallon Beach. 

Je zasazený do zeleně národního parku Morne Seychellois. Nabízí moderní ubytování, které vyvolává pocit domova, ochotný personál má rodinný přístup a srdečný projev.

Resort si zakládá na odkazu svých předků a v tomto duchu je celý hotel provozován.

Vhodné pro rodinnou, romantickou nebo dobrodružnou dovolenou, ale i pro svatbu nebo líbánky.

 • na pláži Beau Vallon
 • hezké plážové vily s bazénem
 • dětský klub
 • jóga i masáže ve SPA 

Vyzkoušíte zde šnorchlování nebo surfování, zahrajete si tenis, svaly procvičíte v posilovně, mysl zklidníte v místních lázních při relaxačních masážích, při kurzech jógy, k dispozici je také kosmetické centrum pro různé omlazující procedury, nehtové studio, pro hry Vašich dětí je tu vybavené dětské centrum, které nabízí i hlídání dětí.
V hotelu je také SPA se 7 místnostmi určeným k lázeňským procedurám. Je tady i salon, kde si dámy můžou zajít na úpravu nehtů a vlasů.

V okolí můžete podniknout řadu výletů.

Junior Suite:  balkón s panoramatickým výhledem do rozkvetlé zahrady, velká volně stojící vana, nadčasová elegance, manželská postel

Junior Suite with Garden Terrace: elegantně zařízené prostory, velká postel, má vlastní terasu vedoucí přímo do zahrady, venkovní lehátka a slunečníky

Grand Beach Pool Vila: moře doslova na dosah ruky, vlastní bazén a dešťová sprcha, klasické řemeslné zpracování a zařízená terasa s lehátky, velká postel a hluboká vana. Z vily je výhled na oceán. Vila je velká 250 m2.

Beach Villa: naplňuje  vše co si přejete, je u pláže, má vlastní bazén, zařízenou terasu, venkovní dešťovou sprchu a samostatný obývací prostor s pohovkou, jídelní částí a velkou manželskou postel. Z vily je výhled na oceán. Vila je velká 150 m2.

 • dovolená snů 100 pokojů 4 kategorií
 • dovolená snů Wi-Fi, LCD TV, kávovar, klimatizace, voda v pokoji, stropní větrák, trezor, župany a pantofle, , fén
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

STORY Seychelles má 6 restaurací a barů, v Trader Vic´s ochutnáte snoubení různých kuchyní v autentickém dekoru, má terasu s výhledem na lagunu a můžete zde vidět živá vystoupení, japonská kuchyně v restauraci Seyshima vás ohromí uměním Teppanyaki, v hlavní restauraci Vasco´s nabízí místní tradiční i mezinárodní kuchyni, na pláži můžete zažít věčeři pod hvězdami za zvuku vln, v barech si vychutnáte lehké občerstvení a koktejly

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na Seychelách 7 nocí + cesta (září), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Junior Suite 8.290,-Kč x 7 -20% (sleva při rezervaci +60 dní předem)
 • optimální cena letenky Praha – Mahé – Praha 20.000,-Kč
 • transfery mikrobusem (zpáteční) 1.160,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 68.150,-Kč


Nahoru