Seychely

Constance Lemuria *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Pravý luxus to je synonymum pro Constance Lemuria Resort, jenž má místo na severozápadním výběžku ostrova Praslin. Svou kvalitou a jedinečným golfovým hřištěm plní ty nejlepší představy o stylové dovolené snů. Je to místo pro náročné klienty, svatební cesty, golfisty i rodiny hledající klid.

Hlavní budova je umístěna na úpatí kopce uprostřed husté vegetace s výhledem na pláž. Prostorné Suite jsou v dvoupatrových domečcích s doškovou střechou a pro ty nejnáročnější jsou připraveny vily na pláži s bazénem. V celém resortu převládají přírodní materiály dokonale zapadající do okolní přírody.

Tři pláže, jedna krásnější než druhá, tyrkysová voda, bujná příroda, korálové útesy dotváří toto unikátní místo. Hotel známe osobně. Zde se vám dokonce může poštěstit být na dlouhé pláži sami nebo jen s písečnými kraby či želvou kladoucí svá vejce. Spolu s resortem Raffles tvoří absolutní špičku na ostrově Praslin.

Podívejte se na video Constance Lemuria

 • Jeden z nejluxusnějších resortů nejen na Seychelách
 • Jedinečné golfové hřiště 18 jamek
 • Koncem 2016 po kompletní rekonstrukci
 • Posazen do zeleně, nádherná zahrada
 • Velmi klidné a romantické místo
 • Autentické přírodní designy
 • Delikátní kuchyně
 • 3 nádherné pláže
 • Anse Georgette – jedna z nejhezčích pláží světa
 • Resort pro náročné
 • Od Suite až po luxusní vily

Prostředí kymácejících se palem a bambusů vytváří klidné útočiště pro lázně Constance Spa , ve kterých bude Vaše tělo i mysl hýčkána s nejvyšší péčí. Ozdravovat své tělo a duši můžete jógou a meditací. Specialitou je Golfer‘sTonic, kterou oceníte po dni stráveném na greenu nebo terapie Shiseido, která pečuje o pleť.

Fantastické 18-ti jamkové golfové hřiště Lémuria 5.521 m par 70 se rozkládá podél jedinečné pláže Anse Georgette a na úpatí kopce. Patří do TOP 10 na světě. Velké množství vodních překážek, hluboké písečné bunkry, husté palmové porosty a perfektní kopírování zvlněného terénu klade na hráče značné nároky a je výzvou i pro zkušené golfisty. Pro hosty je green fee zdarma (nutnost použití vozíku – za poplatek).

Zdarma jsou k dispozici dva osvětlené tenisové kurty, katamarán, horská kola, windsurfing, šlapadla, kajaky, fitness centre se saunou, jacuzzi a parní lázeň, za úhradu pak také potápění, rybolov, salón krásy, masáže, privátní exkurze.

V Lémurii nezapomínají ani na děti, hotelový dětský klub je zabaví a učiní šťastnými.

Budovy jsou postaveny z přírodního kamene a vzácného dřeva, vzhled resortu byl přizpůsoben okolní vegetaci.

88 Junior Suite 52 m2 je umístěno ve dvoupodlažních budovách s doškovou střechou diskrétně skrytých v zahradě jen 15 metrů od pláže. Obrovská koupelna s vanou a sprchou je spojena s ložnicí. Ubytuje maximálně 3 osoby.

8 Senior Suite o 115 m2 nabízí dostatek prostoru k odpočinku, pokud zrovna nemáte jiné aktivity, k dispozici máte ložnici, salonek s jídelním stolem i posezením a dvakrát větší terasu. Ubytuje maximálně 4 osoby.

Ztělesněním luxusu je 8 plážových vil s vlastním bazénem a soukromou zahradou o celkové velikosti 725 m2 jen pár metrů od mořského pobřeží. Tyto doškové domky ideálně zapadají do okolního ohromujícího prostředí. Každá vila má dvě ložnice, obývací část s jídelnou, prostornou koupelnu a venkovní sprchu. Pro zvláštní kulinářský zážitek je možné využít venkovní altán, který se nachází v bezprostřední blízkosti privátního bazénu. Ubytuje až 6 osob. Vily jsou ve variantách s 1 a se 2 ložnicemi.

Dokonalé služby zahrnují vlastního komorníka, který bude plnit Vaše přání. Prezidentská vila 1250 m2 se 3 ložnicemi a tříúrovňovým bazénem je architektem majestátně usazena na žulové skále na nejjižnějším výběžku pláže, od samotného hotelu ji odděluje potok. Hlavní ložnice má terasu s jacuzzi i saunu s parní lázní. Celkem Prezidentská vila ubytuje až 9 osob.

 • dovolená snů 105 suite a vil
 • dovolená snů klimatizace, minibar, trezor, TV, CD, stereo, stropní větrák, fén, Wi-fi připojení, Nespresso kávovar, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů Indický oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Prožijte kulinářské dobrodružství ve čtyřech restauracích. Ochutnejte mořské plody a výborné ryby s originálním kořením nebo svěží exotické ovoce. Nepřeberné množství koktejlů, odpolední čaj nebo lehké občerstvení nabízí pět barů.

The Legend je hlavní restaurace, která servíruje snídaně a večeře formou bufetu. Na oběd je pak výběr z a la carte menu a podává se u bazénu. Každý večer je pro vás připraveno jiné téma a díky kulinářským zážitkům můžete procestovat různé kouty světa.

Diva – moderní, chic atmosféra a prostředí této restaurace vás uchvátí. Za designem tohoto místa stojí francouz Marc Hertrich. Kuchyně je převážně středozemní. Najdete zde dokonalý výběr vín a také ochutnávky whisky u baru. 

The Nest – perfektní lokace tohoto místa, restaurace je umístěna na kamenném výběžku mezi dvěma plážemi Anse Kerlan. Ochutnáte tady například čerstvě ulovené ryby, mořské plody v kreolském stylu.
Nutná předchozí rezervace.

Takamaka – přímo na pláži Petite Anse Kerlan si můžete dát oběd a mít při tom nohy zabořené v písku. Restaurace nabízí saláty, sandwiche, sushi a jiná lehká jídla. 

Příklad cenové kalkulace

Dovolená Seychely 7 nocí + 2 noci cesta (říjen), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Junior Suite 14.540,-Kč x 7 – 25% (rezervace při rezervaci +60 dní předem)
 • optimální cena letenky Vídeň – Praslin – Vídeň 25.000,-Kč
 • mikrobusem na Praslinu  1.300,- Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 103.250,-Kč

Katka F.
KOMBINACE CONSTANCE LEMURIA (Praslin) + CONSTANCE EPHELIA (Mahé)
Dobrý den, konečně jsem se dostala k napsání poděkování za krásnou dovolenou. Praslin byl pohádkově nádherný- moře, pláže, ubytování, obsluha, jídlo ♥
Mahé bylo o pár stupínků níže, ale hlavně kvůli obrovskému množství lidí a probíhajícím ruským jarním prázdninám…. Úplně jiná situace než na Praslinu, dva dny jsme se museli rozkoukávat. K potápění jsem se ani neodhodlala, nakonec jsme našli poměrně tichý kout u bazénu. Ale to jste nás upozorňovala (resort na Mahé byl manželův výběr, jeho chyba).
Komáry měli na obou ostrovech „zmáknutý“ na výbornou.
Veliké poděkování za překvapení v letadle ☺ samotný let s A380 byl zážitek, ale ještě dortík k líbánkám, super ♥
Každý rok v únoru se jezdíme někam ohřát, takže nám posílejte nabídky a už se těšíme na další zážitky..
Jana V.

Již potřetí jsme využili profesionálních zkušeností CK Dovolená snů, konkrétně p. Novákové a strávili jsme v únoru 2017 dva týdny v ráji na Seychelách. Máme procestovaných několik exotických destinací, s CK Dovolená snů jsme již navštívili Reunion+ Mauricius a Maledivy. Seychely se ale s ostatními destinacemi nedají srovnávat, je to opravdový subtropický ráj na Zemi s liduprázdnými plážemi, bujnou vegetací, s velkou pestrostí ptactva, podmořského světa a především s typickými balvany lemujícími pláže a prakticky vyskytující se i ve vnitrozemí ostrovů.

Za dva týdny jsme navštívili 3 ostrovy-Mahe (hotel Constance Ephelia), Praslin (hotel Constance Lemuria) a La Digue (hotel La Digue Island Lodge). Kdo chce Seychely opravdu poznat, doporučuji nezůstat na jednom ostrově, protože každý ostrov je opravdu jiný. Má jinou atmosféru, o něco jinou přírodu, jiné pláže,…

Celkový dojem z dovolené ať již z organizace CK Dovolená snů a místní CK na Seychelách, následujícího ubytování a pobytu hodnotím za vynikající, velmi vydařený, nezapomenutelný. Mohu jen doporučit a již nyní se těším na příští plánování nějaké krásné země s profesionály, jakým CK Dovolená snů opravdu jsou!

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru