Seychely

Denis Private Island *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Denis resort se nachází na stejnojmenném soukromém ostrůvku Denis Private Island, který je součástí souostroví Seychely v Indickém oceánu. Ostrov o rozloze 150 ha je rájem potápěčů a rybářů, je obklopen korálovým reefem. Pouhých 25 vilek je situováno jen pár kroků od pláže. Vnitrozemí ostrova je téměř zcela zalesněno, nachází se zde spousty endemických druhů živočichů. Na pobřeží můžete potkat želvy nebo mořské ptáky. Romantickou procházku si můžete udělat třeba ke starému majáku. Na Denis Private Island si pěstují vlastní suroviny, které používají pro přípravu lahodných pokrmů. Na Denis se z hlavního ostrova Mahé dostanete 30 minutovým letem (privátní lety helikoptérou jsou rovněž k dispozici).

Podívejte se na video Denis Private Island

 • soukromý ostrov Denis
 • pouze 25 vil u pláže
 • šnorchlování, potápění
 • panenská příroda
 • dovolená mimo telefonní signál – dokonalý relax
 • vily nemají TV ani internet
 • ochrana želv a ptáků
 • sesterský resort Carana Beach

V Denis Private Island věří, že ta pravá dovolená by měla probíhat bez rušení moderních technologií. Na ostrově nenajdete mobilní signál a ve vile není televize či internet (pro případ potřeby je internetové připojení na dvou místech na ostrově). Můžete se tedy nerušeně věnovat jen sami sobě a svým nejbližším, se kterými dovolenou na ostrově trávíte. Naučte se vnímat okolní přírodu a být s ní ve spojení, žít jen přítomným okamžikem a zahodit všechny každodenní starosti…

Vody kolem ostrova Denis jsou chráněny jako podmořská rezervace a najdete zde bohatý podmořský život. Kolem břehů můžete pozorovat létat nejrůznější ptáky, na ostrově se také často vyskytují želvy (na Denis Private Island funguje i speciální organizace, která se o ptáky + želvy stará a chrání je). Nadšení potápěči mají zázemí potápěčského centra. K půjčení jsou například také kajaky. Půjčení kajaků a šnorchlovacího vybavení je zdarma. Zajímavým zážitkem je rybaření – pokud chytíte rybu, která odpovídá kriteriím výlovu, připraví vám ji k večeři. Aktivnější jedinci si rádi půjčí kola a budou si dělat projížďky po ostrově, k dispozici je i tenisový kurt.

V hotelových lázních si můžete dopřát masáž či některou z procedur.

Přesto, že není na vilách televize, můžete ji sledovat v knihovně. V resortu najdete dvě internetové stanice, kde je připojení zdarma.

Ubytovat se můžete v chatičkách či vilkách jen pár kroků od pláže. Výhodou je, že zde nenajdete žádné televize ani připojení k internetu, tedy ideální místo pro relaxaci od všedního světa. Interiér je laděn do přírodních a světlých tónů.

Beach Cottage v resortu celkem 3 bungalovy o velikosti 90 m2. Nachází se přímo u pláže, venku je veranda s posezením. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s pohovkou a křesly. Polootevřená koupelna navazuje na privátní zahrádku.

Deluxe Beach Cottage oproti základní kategorii jsou prostornější (110 m2), mají větší terasu s altánkem a denním lůžkem. Leží přímo u pláže a mají polootevřenou koupelnu a privátní zahrádku. V resortu celkem 10 takových bungalowů.

Beachfront Spa Cottage tento typ bungalowu je ideální pro ty, kteří si rádi často dopřávají masáže a mají raději soukromí své vily. Jedná se o stejnou vilu jako předchozí kategorie, jen má navíc v privátní zahrádce i masážní lůžko. Velikost bungalovu je 150 m2 a celkem je jich v resortu 10. Leží přímo u pláže.

Beach vila luxusní vila u pláže nabízí svým hostům přímý vstup k pláži a zároveň vlastní bazén na soukromé zahrádce. Má plochu 325 m2.

Family Cottage (169 m2) je ideální volbou pro větší rodiny. Ubytují se tu až 2 dospělí a 3 děti. Uvnitř najdete obývací a jídelní část, hlavní ložnici oddělena od obývací části, která slouží jako ložnice pro děti. Opět se tu nachází venkovní koupelna. Venku je potom prostorná veranda s posezením a lehátky na pláž.

 • dovolená snů celkem 25 bungalovů
 • dovolená snů kávovar/ rychlovarná konvice, stropní větrák, klimatizace, telefon, mini lednička, sejf, žehlička a žehlící prkno, fén. Polootevřené koupelny mají: stropní větrák, sprchu, vanu, bidet, toaletu, dvojité umyvadlo, privátní zahrádku. Vilky nemají TV ani internetové připojení.
 • dovolená snů pláž, moře
 • dovolená snů plná penze

Hlavní budova u pobřeží slouží jako neformální a příjemné posezení s barem, vinným sklípkem a restaurací. Posezení je polootevřené, tedy ve spojení s okolní přírodou a nabízející krásné výhledy. Zde jsou podávány snídaně, obědy i večeře. Večeře jsou většinou servírovány formou 5-chodového menu, ale některé večery jsou tematické bufety (např. Kreolská či Japonská noc…). Krásným romantickým zážitkem jsou například privátní večeře při svíčkách na pláži (za poplatek).

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na privátním ostrově 7 nocí + 2 noci cesta (červenec-říjen), 2 osoby, plná penze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Beach Cottage 19.190,-Kč x 7 
 • 5% sleva při rezervaci min. 60 dnů předem, 10% sleva při pobytu na alespoň 5 nocí
 • optimální cena letenky Praha – Mahé – Praha 22.000,-Kč
 • transfer přelet Mahé- Denis- Mahé 14.210,- Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 151.730,-Kč


Nahoru