Alphonse Island Resort leží ve východní části stejnojmenného atolu patřícímu mezi tzv. vnější ostrovy Seychelských ostrovů. Nachází se 7 stupňů jižně od rovníku a transfer malým letadlem z hlavního ostrova Seychel Mahé trvá zhruba hodinu (létá se 2x týdně). Najdete zde nádherné bílé pláže, průzračné moře, nedotčené korálové útesy a laguny. Dovolená na tomto panenském místě je rájem pro milovníky přírody a rybáře. Muškaření a rybolov obecně tady dostávají úplně jiný rozměr. Podél břehu stojí bungalovy a vily. Z jedné strany můžete obdivovat Indický oceán a z druhé hustou vegetaci ostrova. Na Alphonse Island zapomenete na starosti všedního života, je vhodným místem jak pro dovolenou s dětmi tak pro dvojice toužící po romantice na svatební cestě.
Podívejte se na VIDEO z Alphonse Island.

 

 • pouze 29 bungalovů
 • nedotčená panenská příroda
 • kilometry pláží jen pro vás
 • kola k objevování ostrova

 • centrum ochrany přírody
 • ráj rybářů a muškaření
 • hodina letu z Mahé

Objevte krásu podmořského světa s bezkonkurenční rozmanitostí. K dispozici vám je PADI potápěčské centrum a nespočet potápěčských lokalit. Je zde ideální viditelnost mezi 30 až 50m, teplé moře a vidět můžete jak pelagické ryby a predátory, tak útesové druhy a makrosvět. Skupiny jsou vždy maximálně po pěti. Z vodních sportů se nabízí kajak, windsurfing, šlapadla či paddleboard.

Ve společnosti místních odborníků poznejte kouzlo rybolovu a především muškaření. Alphonse je splněný sen všech rybářů a kdo nerybaří musí minimálně vyzkoušet. Muškaření zde dostává jiný rozměr. Cílí se na 60 různých druhů a místo disponuje 10 tisíci akry písčitých mělčin.

Na tomto místě se žije doslova v souladu s přírodou. Můžete zde vidět velkou řadu živočichů, nespočet druhů ptáků včetně endemických (130 druhů celkem), je možné pozorovat delfíny či želvy. V roce 2007 bylo na ostrově založeno Centrum ochrany přírody. Stará se o všechny klíčové aspekty ekosystému a je zavázáno chránit zdejší unikátní flóru a faunu. V jejím hledáčku jsou mořské želvy, ptáci, korálové útesy a ryby. Hosté ostrova přispívají k financování jejich aktivit. S centrem se můžete účastnit různých aktivit jako např. hlídání želv, čištění pláží, pozorování obřích želv, ptáků a také líhnutí želv. Pokud chcete se jen tak potulovat po ostrově, nebo si třeba jen zaběhat, dají vám tipy, mapky atd.

Zahrát si můžete také tenis, stolní tenis či kulečník. Přímo u svého pokoje máte k dispozici kola pro výlety po ostrově. Absolvovat můžete též masáž nebo vybrat si z nabídky dalších lázeňských procedur.

Beach Bungalow má 58 m2 a je pro 2 dospělé a 1 dítě. Z terasy s posezením je výhled na oceán i do zahrady. Má prostornou koupelnu a také venkovní sprchu. Bungalovy jsou na východní straně ostrova. V pokoji je Nespresso kávovar.

Beach Vila s jednou ložnicí má 126 m2 a je pro 2 dospělé a 2 děti. Z velké terasy s posezením a lehátky je výhled na oceán a do zahrady. Jen pár kroků vás dělí od pláže.  K dispozici je jak vana v prostorné koupelně, tak venkovní sprcha. Vila má od ložnice oddělený obývací prostor s pohovkou. K vile náleží také soukromý bazén a jízdní kola. Nově po renovaci (2/2023).

Beach Vila se čtyřmi ložnicemi je velká 600 m2 a ubytuje až 8 dospělých a 2 děti díky čtyřem samostatným pokojům. Jsou pouze 2 na ostrově a je to to nejlepší co Alphonse Island nabízí. Ve vile je velká obývací místnost, kuchyně, jídelna, velká terasa s bazénem.

 • dovolená snů 22 bungalovů a 5 suite a 2 vily
 • dovolená snů Klimatizace, telefon, minibar, trezor, fén, Nespresso kávovar, kola.
 • dovolená snů do zahrady a na oceán
 • dovolená snů rozšířená plná penze

Čeká zde na vás každá den zcela jiný kulinářský zážitek. Pokrmy nezapřou vliv francouzské a kreolské kuchyně. Menu je sestaveno vždy z čerstvých surovin vlastní produkce a inspirací je snad každý kout Indického oceánu. Jídlo si můžete vychutnat nejen v restauraci s doškovou střechou, ale i na pláži při večerním grilování, či při obědě přímo v moři na mělčině. V nabídce baru naleznete velký výběr vín a šampaňských.

Čerstvé ryby jsou k dispozici každý den a starat se o vás bude tým 8 kuchařů, jejichž kreativita je nekonečná a touha překonat vaše očekávání také.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na privátním ostrově na 7 nocí + 2 noci cesta (září), 2 osoby, plná penze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový Beach Bungalow 22.370,-Kč x 5 (7=5)
 • optimální cena letenky Praha – Mahé – Praha 22.000,-Kč
 • transfer letadlem na ostrov a zpět 34.090,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 168.520,-Kč

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru