U Fregate Island Lodge platí „spokojím se jen s tím nejlepším“. Všech sedm pláží Fregatu patří mezi nejkrásnější na světě. Dříve ostrov pirátů se stal jedinečným pokladem Seychel. Žádný jiný resort se s ním nemůže rovnat. Jen 16 exkluzivních vil z mahagonového dřeva je zkomponováno do přírody tak, aby hosté měli absolutní klid a nikdo je nerušil. Personál vás začne hýčkat už při příletu na Mahé, kde na vás bude čekat helikoptéra a přivítání. Cesta trvá dvacet minut helikoptérou nebo dvě hodiny lodí. Na ostrově kromě několika hostů a personálu najdete také želvy obrovské.

 • Top luxusní mini-ostrov
 • Jen 16 vil
 • Transfer helikoptérou či lodí
 • 7 krásných pláží
 • Ekologický přístup
 • Hlídaní dětí
 • Želvy i jedinečné druhy ptáků

V průběhu celého roku jsou zde ideální podmínky pro plavání, šnorchlování, hloubkové potápění a mnoho dalších vodních sportů, jejichž nabídka je velmi široká. Fregate Island má vlastní přístav a malou flotilu nejrůznějších lodí, od menších člunů po jachty, katamarány, či motorové čluny. Nezapomenutelným zážitkem je potápění, při kterém objevíte podmořský svět korálů, patřící k nejkrásnějším na zemi.

Bazén se sladkou vodou naleznete v přírodním útesu, uprostřed vilového komplexu.

Na poznávání ostrova 3 km2 se můžete vydat podél pobřeží nebo skrz prales. Procházet se můžete sami nebo v doprovodu místního ekologa. Narazíte na banánové plantáže, skořicové stromy, keře kešu oříšků a tisíce palem, které se staly domovem unikátních druhů ptáků.

V ceně jsou zahrnuty nemotorizované vodní sport, první lekce potápění v bazénu, půjčení horských kol, tenisové kurty, loďky i dětská herna. Pro relaxaci a zábavu je k dispozici knihovna s rozsáhlou sbírkou literatury v různých jazycích nebo kolekce filmů a CD titulů. Pro malé děti je připravené prostorné hřiště a také herna v hlavní budově. Za poplatek pak potápění, pronájem člunů a lodí, hlubokomořský rybolov, hlídání dětí, masáže.

16 vil se nachází na útesu nad plážemi s bílým pískem.

Private Pool Vila se rychle stane vaším druhým domovem. S rozlohou 400 – 450 m2 poskytne dostatek prostoru pro rodinu se třemi dětmi. Je zde velká ložnice pro rodiče a prostorný obývací pokoj se promění v ložnici pro děti. Ve vile je jedna velká koupelna a jedna menší, obě s venkovní sprchou. K vile náleží velká terasa a infinity bazén s jacuzzi s výhledem na moře. Komorník se postará o všechny vaše přání, domluví večeři, výlety a další. 

Private Pool Twin Vila ubytuje 4 dospělé, jsou zde 2 oddělené ložnice, ke každé náleží koupelna. Samozřejmě je tu velký soukromý infinity bazén a jacuzzi. 

Synonymem luxusu je Banyan Hill Estate na vrcholku kopce s 3 oddělenými vilami, s jednou ložnicí v každé. Hosté mají také k dispozici individuální opalovací terasu s posuvnou střechou, venkovní postel a soukromé jacuzzi.

Ke standardním službám a vybavení patří: klimatizace, ventilátory, koupelna s vanou a s vnitřní i venkovní sprchou, satelitní TV a DVD, video, stereo se zabudovaným CD přehrávačem v každé vile, telefon, iPod stanice, večerní připravení pokoje na noc, čerstvé květiny, 24-ti hodinová pokojová služba, praní prádla, tisk.

V ceně vily je také welcome masáž ( 60 minut ve SPA), 1x základní lekce jógy, vlastní buggy, vstup do posilovny, nemotorizované sporty (plachtění, windsurfing, kajaky, šnorchlování)

 • dovolená snů 16 luxusních vil 3 kategorií
 • dovolená snů klimatizace, venkovní sprcha, TV, DVD, CD, telefon, stropní větrák, minibar, trezor, servis na přípravu kávy a čaje, Wi-fi připojení
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů plná penze

Na Fregate Island můžete hodovat kdekoliv se vám zlíbí. Snídaně na pláži, oběd v soukromí vaší vily a večeře v restauraci? to není problém. Součástí plné penze jsou také nealkoholické nápoje, místní pivo a víno. 
Více než 80% surovin, které se objeví na vašich talířích pochází z místní zahrady. Nepoužívají zde žádné chemikálie na úpravu růstu plodin. 


Nahoru