Seychely

Four Seasons Seychelles *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Extra luxusní resort Four Seasons Seychelles leží na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé. Jednotlivé velmi prostorné vily jsou posazeny ve svahu kopce. Díky hodně velikým rozestupům mezi vilami nabízí absolutní soukromí a klid, můžete se procházet po vlastní terase zcela nazí a nikdo vás neuvidí… Před resortem se vine jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Petit Anse. Resort je ponořen do bujné zeleně se spoustou tropických květin a palem.

Ohromeni budete dokonalým servisem. Resort je dotažený do posledního detailu, a budete si připadat, že místní personál čte vaše myšlenky. Vše je automatické, aniž byste museli o něco žádat. Ve Four Seasons jsme osobně spali, a pro nás je to nejdokonalejší resort na Seychelách.

 • resort postavený ve svahu kopce
 • obrovské vily s vlastním bazénem
 • doporučujeme vilu s výhledem na oceán – panorama na celou zátoku
 • nádherná dech beroucí pláž Petit Anse
 • top luxus a soukromí
 • špičkové služby, jakoby vám četli myšlenky
 • velmi romantické místo vhodné pro zamilované dvojice
 • spoustu aktivit včetně lezecké stěny
 • nádherné šnorchlování
 • vynikající kuchyně
 • nezapomenutelné lázně
 • odlehlá klidná lokalita
 • k dispozici i obrovské residence pro větší rodiny

Ve Four Seasons Seychelles máte na výběr více sportovních i relaxačních aktivit. Z vodních sportů můžete vyzkoušet kajak, šnorchlování a potápění, objevovat divoký svět korálových útesů, výlet katamaránem, surfing, plachtění a šlapadla nebo rybolov.

V místním welness centru si můžete objednat masáže, kosmetické procedury nebo koupelové rituály.

Při výletech můžete sledovat volně žijící zvířata.

Zahrát si můžete plážový volejbal nebo badminton, protáhnout tělo v posilovně nebo při józe, odpočinout si můžete na terase u bazénu nebo si zaplavat, zaběhat.

Vyzkoušet můžete lezení na horolezecké stěně.

Večer můžete zažít zábavu v podobě kreolského kulturního programu. Můžete vyzkoušet také kurzy vaření a v neposlední řadě máte možnost objednat si výlet helikoptérou.

Pro Vaše děti je k dispozici dětský klub.

Vily mají vnitřní i venkovní zařízení v moderním designu, převládá dřevo a přírodní materiály a vše je komfortní pro Vaši dokonalou dovolenou.

Serenity vila, má 186 m2 s manželskou postelí, leží na kopci a výhled má na oceán a les, dostatek soukromí, vhodné pro páry, venkovní jídelní pavilon, pro 2 dospělé a 1 dítě.

Hilltop Ocean View vila, má 186 m2 s manželskou nebo 2 queen size lůžka, na kopci s panoramatickým výhledem na záliv a okolní hory, pro 2 nebo 3 dospělé a 1 nebo 2 děti.

Ocean View vila, má 186 m2 s manželskou postelí nebo queen size lůžky, leží ve střední části resortu kousek od pobřeží s výhledem do tropických zahrad a na oceán, pro 2 dospělé a 1 nebo 2 děti.

Garden View vila, má 186 m2 s manželskou nebo queen size lůžky, ve spodní části letoviska, zasazená do tropického lesa a vhodná pro rodiny s výhledem na lagunu, blízko na pláž i k restauraci, pro 3 nebo 2 dospělé a 1 dítě.

Beach Suite s třemi ložnicemi, má 859 m2, 3 ložnice a 3 koupelny, manželské postele nebo 2 queen size lůžka, výhled na oceán, pláž i tropické lesy, 4 pavilony, jeden je dvoupodlažní, obývací a jídelní prostor, spíž a pracovna, soukromý přístup na pláž a na palubě navíc vířivka. Pro 6 dospělých a 4 děti.

Prezidenstká suite, má 734 m2 a má 2 ložnice a 2 koupelny, postel king size a 2 queen size lůžka, v blízkosti pláže v dolní části resortu, s výhledem na oceán a lesy, skládá se ze 3 pavilonů, na terase navíc vířivka, pro 4 dospělé a 2 děti.

Hilltop ocean – View suite, má 542 m2 s king size postelí a 2 queen size lůžky, je na kopci vysoko nad resortem v soukromí a s výhledem na oceán i lesy, 2 ložnice a 2 koupelny, pro 4 dospělé a 2 děti.

Ocean – View suite, 542 m2 s king size postelí a 2 queen lůžky, 2 ložnice a 2 koupelny, na kopci s výhledem na oceán i lesy, pro 4 dospělé a 2 děti.

Residence se sedmi ložnicemi má 1588 m2, 5 postelí king size a 4 oddělená lůžka, je v horní části resortu s výhledem na oceán, má 7 koupelen, vila je dvoupatrová a je pro 14 nebo 7 dospělých a 7 děti.

Residence s pěti ložnicemi má 1400 m2, 5 king size lůžek, leží v horní části resortu s výhledem na oceán, má 5 koupelen, 2 venkovní paluby a 2 bazény, balkón u každé ložnice, je pro 10 nebo 6 dospělých a 4 děti.

Residence se čtyřmi ložnicemi má 1387 m2, 4 king size lůžka, je v horní části resortu s výhledem na oceán, má 4 koupelny a prádelnu, prostorná vila má kryté i nekryté paluby a je pro 8 nebo 4 dospělé a 4 děti.

Residence se třemi ložnicemi má 971 m2, 2 king size lůžka a 2 oddělené postele , leží v horní části resortu, výhled do zahrady a na oceán, 3 koupelny a prádelna, vybavenou kuchyni, pro 6 nebo 4 dospělé a 1 nebo 3 děti.

 • dovolená snů 82 vil
 • dovolená snů Wi-fi, hluboká vana, šatna, infinity bazén s terasou, klimatizace, venkovní sprcha, fén, SAT/LCDTV/DVD, iPod dokovací stanice, trezor, minibar, kávovar, telefon
 • dovolená snů zahrada, oceán
 • [akce] bonusy při svatební cestě
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Resort má 3 restaurace a 2 bary.

Restaurace ZEZ nabízí snídaně formou bohatého bufetu a obědy a večeře formou výběru z menu, evropská i místní kuchyně. Večeře jsou laděny do asijské kuchyně. Restaurace se nachází ve svahu a má velmi příjemné venkovní posezení s výhledem na oceán.

Restaurace Kannel u bazénu se pyšní bohatou nabídkou mezinárodní i kreolské kuchyně, čerstvé mořské plody a ryby, pizza nebo nabídka asijských pokrmů.

Japonská restaurace Koi připravuje sushi, tempury, rolls a jiné asijské pochoutky.

V baru můžete ochutnat koktejly nebo víno, můžete si dát i vodní dýmku.

Samozřejmostí je možnost donášky pokrmů do pokoje, snídaně do postele, večeře na pláži nebo příprava piknikových košů pro Vaše výlety.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na Seychelách 7 nocí + cesta (září), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Garden View vila 18.010,-Kč x 7 nocí
 • 20% sleva při rezervaci min. 90 dnů předem
 • optimální cena letenky Vídeň– Mahé – Vídeň 22.000,-Kč
 • transfery autem (zpáteční) 2.100,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile  125.550,-Kč


Nahoru