Seychely

Four Seasons Desroches *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort Four Seasons Desroches obývá stejnojmenný ostrov a pouhých 71 vil zabírá jen část jeho plochy, zbytek je neobydlený a porostlý bujnou zelení. Je určen pro ty nejnáročnější z vás hledající absolutní soukromí a klid. Zažijte, jaké to je bydlet na skoro vlastním panenském ostrůvku s top servisem. Kolem dokola se táhne 14 kilometrů nádherných písečných pláží, kde si každý z vás může najít své privátní zákoutí, kde budete jen sami. Na rozdíl od hlavních ostrovů Seychelského souostroví, které jsou vulkanického původu a jsou pro ně typické žulové skály a kopcovitý terén porostlý zelení, je Desroches plochý a tvořený z korálových útesů. Dříve byl známý jako Desroches Island Resort, nyní patří nově pod křídla prestižní značky Four Seasons. Jedná se o už o druhý resort značky Four Seasons, ten první se nachází na hlavním ostrově Mahé. Na ostrov létá z Mahé letadlo 2x denně v předem určených časech (let trvá 40 minut).

 • Top luxusní resort pro nejnáročnější
 • soukromý ostrov Desroches
 • záruka značky Four Seasons
 • ubytování ve vilách s vlastním bazénem
 • absolutní soukromí a klid
 • 14 km krásných pláží
 • super lokalita pro potápěče
 • možnost polopenze i plné penze
 • Vhodné po celý rok

Využijte toho, že jste na soukromém ostrově. Přímo vybízí k procházkám podél prázdných pláží či skrz cestičky vnitrozemím ostrova. Mj. je zde také 15 kilometrů cestiček po kterých se můžete projíždět i na kole (kola jsou zdarma k dispozici v rámci každé vily).

Nadšeni budou milovníci potápění, pro které je v okolí ostrova připraveno na 14 velmi zajímavých lokalit – od jeskyní, kaňonů, až po vodní průsmyky a úchvatné korálové stěny. Ani se šnorchlem zde samozřejmě nepřijdete zkrátka, Seychely mají velmi zajímavý podmořský život plný barevných rybek a nejrůznějších korálů 🙂

V resortu Four Season Desroches se nachází prvotřídní lázně, kde jsou připraveni vás hýčkat od hlavy až k patě. Spolu s nimi také fitness centrum. Vyzkoušet si můžete i lekce jógy či meditaci. Akčnější z vás si rádi zkusí různé vodní sporty, jako například kajaky, paddleboarding nebo surf. Nemotorizované vodní sporty jsou v rámci resortu zdarma. Vše zajišťuje Castaway centrum. K dispozici rovněž tenis či plážový volejbal.

Pro děti je připraven dětský klub, zajištěno také hlídání. Také se tu pořádají filmové noci s promítáním filmů pod širým nebem. Další zajímavostí pro děti může být i to, že se po ostrově pohybují velmi chráněné želvy.

Four Seasons Desroches má celkem 71 prostorných vil rozprostřených na veliké ploše, díky čemuž každý z vás bude pociťovat dostatečné soukromí a hlavně klid. Vilky jsou situované podél pláže s vlastním vstupem k moři. Každá vila má privátní bazén a soukromou ohraničenou zahrádku s úžasnou venkovní sprchou. Interiéry jsou zařízeny ve stylu jednoduchého luxusu s použitím přírodních materiálů.

Plážový bungalov se nachází v severní části ostrova, má rozlohu 54-65 m2 a je přízemní. Nabízí částečný výhled na oceán skrz zeleň. Kapacita je 2 dospělé osoby.

Plážová vila Coral má stejnou rozlohu jako plážový bungalov. Leží v jižní části ostrova na pláži Coral, na kterou má také výhled a přímý vstup. Možnost přidat na vyžádání dětskou postýlku. Oproti základní kategorii má venkovní altánek s postelí na lenošení.

Plážová vila Sunset je situovaná na západní straně a její výhodou je úžasné sledování západů slunce z vyvýšené terasy v horním patře. Vila má plochu 65 m2, možnost přidat dětskou postýlkou. Stejně jako vila Coral, má venkovní altánek na lenošení.

Vila se 2 ložnicemi je ideální vila pro rodiny s dětmi. Nachází se v severní části ostrova a má rozlohu 159 m2. Uvnitř jsou 2 ložnice – každá z nich má vlastní koupelnu a venkovní sprchu. Společný obývací pokoj zajistí příjemné rodinné chvíle a lenošit můžete u prostorného bazénu. Maximální kapacita jsou 4 dospělé osoby nebo 2 dospělí, 2 děti a batole.

Možnost se také ubytovat v Prezidentských vilách a v rezidencích s více ložnicemi. Kromě toho k dispozici i několik kategorií Suite které na rozdíl od klasických vil mají navíc ještě obývací pokoj. Bližší detaily rádi zašleme.

 • dovolená snů celkem 71 vil (61 v kategorii vily, 10 v kategorii Suite)
 • dovolená snů TV, WiFi zdarma, sejf, venkovní sprcha, fén, župany, kávovar/ rychlovarná konvice, klimatizace, na vyžádání hypoalergení přikrývky
 • dovolená snů pláž, moře, zeleň
 • dovolená snů polopenze, plná penze

Restaurace Claudine nabízí francouzskou a italskou kuchyni, s vlivem portugalské nebo řecké gastronomie. Nachází se poblíž bazénu a je inspirována středomořskými restauracemi. Jídlo si zde dáte po celý den. Další restaurací je The Deli. Zajděte si sem na snídani nebo oběd, v nabídce jsou masné pokrmy, saláty a skvělé dezerty. Večeři si potom dáte v restauraci The Lighthouse. V nabídce má mořské plody či pokrmy z grilu. Uchvátí vás její krásná terasa, ze které se vám naskytne výhled na oceán a zapadající slunce. Na osvěžení během dne je vám k dispozici bar u bazénu nebo potom plážový bar. Pokud budete chtít večer posedět s přáteli, zajděte do Lighthouse lounge na koktejl. Pokud se vám nebude chtít nikam ven, můžete si užít jídla v pohodlí vaší vily. Pro romantické okamžiky si můžete objednat speciální večeři při svíčkách na pláži.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na privátním ostrově na 7 nocí + 2 noci cesta (červenec), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková vila Ocean s bazénem 15.220,-Kč x 6 (7=6)
 • optimální cena letenky Praha – Mahé – Praha 20.000,-Kč
 • transfer letadlem na ostrov a zpět 13.800,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 125.700,-Kč

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru