Seychely

Four Seasons Desroches *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort Four Seasons Desroches obývá stejnojmenný ostrov a pouhých 71 vil zabírá jen část jeho plochy, zbytek je neobydlený a porostlý bujnou zelení. Je určen pro ty nejnáročnější z vás hledající absolutní soukromí a klid. Zažijte, jaké to je bydlet na skoro vlastním panenském ostrůvku s top servisem. Kolem dokola se táhne 14 kilometrů nádherných písečných pláží, kde si každý z vás může najít své privátní zákoutí, kde budete jen sami. Na rozdíl od hlavních ostrovů Seychelského souostroví, které jsou vulkanického původu a jsou pro ně typické žulové skály a kopcovitý terén porostlý zelení, je Desroches plochý a tvořený z korálových útesů. Dříve byl známý jako Desroches Island Resort, nyní patří nově pod křídla prestižní značky Four Seasons. Jedná se o už o druhý resort značky Four Seasons, ten první se nachází na hlavním ostrově Mahé. Na ostrov létá z Mahé letadlo 2x denně v předem určených časech (let trvá 40 minut).

 • Top luxusní resort pro nejnáročnější
 • soukromý ostrov Desroches
 • záruka značky Four Seasons
 • ubytování ve vilách s vlastním bazénem
 • absolutní soukromí a klid
 • 14 km krásných pláží
 • super lokalita pro potápěče
 • možnost polopenze i plné penze
 • Vhodné po celý rok

Využijte toho, že jste na soukromém ostrově. Přímo vybízí k procházkám podél prázdných pláží či skrz cestičky vnitrozemím ostrova. Mj. je zde také 15 kilometrů cestiček po kterých se můžete projíždět i na kole (kola jsou zdarma k dispozici v rámci každé vily).

Nadšeni budou milovníci potápění, pro které je v okolí ostrova připraveno na 14 velmi zajímavých lokalit – od jeskyní, kaňonů, až po vodní průsmyky a úchvatné korálové stěny. Ani se šnorchlem zde samozřejmě nepřijdete zkrátka, Seychely mají velmi zajímavý podmořský život plný barevných rybek a nejrůznějších korálů 🙂

V resortu Four Season Desroches se nachází prvotřídní lázně, kde jsou připraveni vás hýčkat od hlavy až k patě. Spolu s nimi také fitness centrum. Vyzkoušet si můžete i lekce jógy či meditaci. Akčnější z vás si rádi zkusí různé vodní sporty, jako například kajaky, paddleboarding nebo surf. Nemotorizované vodní sporty jsou v rámci resortu zdarma. Vše zajišťuje Castaway centrum. K dispozici rovněž tenis či plážový volejbal.

Pro děti je připraven dětský klub, zajištěno také hlídání. Také se tu pořádají filmové noci s promítáním filmů pod širým nebem. Další zajímavostí pro děti může být i to, že se po ostrově pohybují velmi chráněné želvy.

Four Seasons Desroches má celkem 71 prostorných vil rozprostřených na veliké ploše, díky čemuž každý z vás bude pociťovat dostatečné soukromí a hlavně klid. Vilky jsou situované podél pláže s vlastním vstupem k moři. Každá vila má privátní bazén a soukromou ohraničenou zahrádku s úžasnou venkovní sprchou. Interiéry jsou zařízeny ve stylu jednoduchého luxusu s použitím přírodních materiálů.

Ocean View Pool Vila – v blízkosti všech důležitých míst resortu, restaurací aktivit a přitom rafinovaně schované v zeleni. Z vily je výhled na oceán, je zde zahrádka s bazénem a altánkem, kde se schováte před sluncem. Vily jsou jen pár kroků od pláže Coral ja jižní straně ostrova. Vila je velká 191 m2 včetně zahrady a bazénu. Samozřejmostí je prostorná koupelna se samostatně stojící vanou a venkovní sprchou. 

Beach Pool Vila – Na severní straně ostrova jsou tyto romantické vily o rozloze 256 m2. Z vily je částečný výhled na oceán. Bazén není před vilou jako u Ocean Viev Pool Vily ale přímo vedle vily. Zevnitř pak můžete rovnou vkročit do vody. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě.

Sunset View Pool Vila – vila, která má v horním patře balkon odkud můžete sledovat úžasné západy slunce. Je velká 195 m2 a ubytuje 2 dospělé. Nachází se u západní pláže.

Sunset Beach Suite – Vedle hlavní ložnice je zde o prostorný obývací pokoj s jídelním stolem + 1 menší místnost. Vše je propojeno a z každého pokoje můžete vyjít na zahradu. Suite je velký 267 m2 a ubytuje 2 dospělé + 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 3 dospělé a 1 dítě do 2 let

Desroches Suite s dvěma ložnicemi – tento Suite ubytuje až 4 dospělé + 2 děti + 1 dítě do 2 let nebo 5 dospělých a 1 dítě do 2 let a rozloha je 663 m2.

Rezidence a prezidentské vily až s pěti ložnicemi

 • dovolená snů celkem 71 vil (61 v kategorii vily, 10 v kategorii Suite)
 • dovolená snů TV, WiFi zdarma, sejf, venkovní sprcha, fén, župany, kávovar/ rychlovarná konvice, klimatizace, na vyžádání hypoalergení přikrývky
 • dovolená snů pláž, moře, zeleň
 • dovolená snů polopenze, plná penze

Restaurace Claudine nabízí francouzskou a italskou kuchyni, s vlivem portugalské nebo řecké gastronomie. Nachází se poblíž bazénu a je inspirována středomořskými restauracemi. Jídlo si zde dáte po celý den. Další restaurací je The Deli. Zajděte si sem na snídani nebo oběd, v nabídce jsou masné pokrmy, saláty a skvělé dezerty. Večeři si potom dáte v restauraci The Lighthouse. V nabídce má mořské plody či pokrmy z grilu. Uchvátí vás její krásná terasa, ze které se vám naskytne výhled na oceán a zapadající slunce. Na osvěžení během dne je vám k dispozici bar u bazénu nebo potom plážový bar. Pokud budete chtít večer posedět s přáteli, zajděte do Lighthouse lounge na koktejl. Pokud se vám nebude chtít nikam ven, můžete si užít jídla v pohodlí vaší vily. Pro romantické okamžiky si můžete objednat speciální večeři při svíčkách na pláži.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na privátním ostrově na 7 nocí + 2 noci cesta (září), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková vila Ocean View s bazénem 13.180,-Kč x 7
 • 20% sleva při rezervaci min. 60 dnů předem
 • optimální cena letenky Praha – Mahé – Praha 22.000,-Kč
 • transfer letadlem na ostrov a zpět 13.400,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 109.830,-Kč

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru