Seychely

Anantara Maia Seychelles Villas *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Anantara Maia Seychelles Villas je jedním z nejluxusnějších resortů na Seychelách s výjimečným konceptem. Leží na jihozápadním pobřeží hlavního ostrova Seychelského souostroví – Mahé, což je výhodou s ohledem na transfer z mezinárodního letiště. Je jedinečnou volbou pro všechny náročné klienty, kteří hledají absolutní soukromí a klid, rájem pro přepracované a rovněž pro všechny zamilované dvojice (ať už na svatební cestě či jen tak). Resort se rozprostírá na 30 akrovém pozemku porostlém zelení, kde se nachází pouhých 30 prostorných vilek s vlastními bazény. Nádherná pláž Anse Louis ve stejnojmenné zátoce přímo vybízí k procházkám.

Ostrov Mahé je poměrně dost členitý a kolem pobřeží u resortu Maia najdete obrovské žulové balvany, které jsou pro Seychely tak typické. Resort toho využívá a některé vily jsou postaveny právě na jejich vrcholcích, odkud se vám naskytne okouzlující výhled na oceán.

 • krásná pláž Anse Louis
 • vilky na skalách – panorama oceánu
 • pouze 30 vil v resortu
 • absolutní soukromí a klid
 • TOP služby vč. komorníka
 • Vlastní bazén u každé vily
 • nejmenší časové ztráty při transferech z/na letiště

Celé prostředí Anantara Maia Seychelles Villas je zcela výjimečné. Jeho zahrady se rozprostírají na 30 akrovém pozemku, který dýchá přírodou a přímo vybízí k procházkám a odpočinku. Potkáte tu mnoho květin včetně orchideí a ibišku, ale také užitečné plodiny používané k přípravě místních vynikajících jídel – kešu, skořice, avokádo, mango, papája, citronová tráva, atd… Je to oáza klidu a odpočinku, kde vás váš osobní komorník bude hýčkat kdykoliv ho požádáte, nebo vám naopak nechá soukromí.

V Anantara Maia můžete volné chvíle trávit odpočinkem, například v místních lázních (zajít si sem můžete odpočinout třeba na lekce jógy, zaplavat si v bazénu nebo si užít některou z procedur, jakou je balijská masáž. Masáže si vychutnáte v příjemném prostředí zahrad nebo v některém z pavilonů. Chcete-li být aktivní, resort nabízí široký výběr nejrůznějších aktivit. (Téměř) o cokoliv požádáte, bude splněno. Samozřejmostí je fitness centrum. Také si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, například kánoe či kajaky, paddleboarding. Kolem Seychel je bohatý podmořský život, tudíž ideální pro potápění či šnorchlování. Možnost i rybaření.

Kromě toho je možnost udělat si výlet po ostrově Mahé a jeho krásných přírodních krásách, nebo se vydat za poznáním okolních ostrůvků.

 

Celkem 30 vil je rozmístěno v zeleni, na skalách nebo přímo u pláže. Vzájemně tak vzdálené a natočené, že každá z nich nabízí absolutní soukromí. 

Ocean View Pool Villa (250 m2) – Užijte si nesrovnatelný luxus a odloučení v těchto vilách na Seychelách, doplněných vlastním soukromým nekonečným bazénem, který splyne s prostředím. Jedná se o nejvýše položené vily = nejdále od pláže, vždy je však možnost využít buggy, které vás dopraví kamkoliv po resortu. Maximální kapacita jsou 2 dospělé osoby a 2 děti.

Premier Ocean View Pool Villa (250 m2) – Užijte si naprosté soukromí s inovativním designem a ničím nerušeným výhledem pro maximální relaxaci. Rozhlédněte se po ostrově a moři, zatímco váš oddaný hostitel vily se postará o každou potřebu. Vklouzněte do velké vany postavené pro dva, popíjejte bublinky a pozorujte západ slunce. Maximální kapacita jsou 2 dospělé osoby a 2 děti.

Premier Beach Pool Villa (310 m2) – Probuďte se za zvuku jemných vln bijících o písek před vaším prázdninovým domem. Nápadné designové prvky doplňují decentní výzdobu těchto luxusních seychelských vil. Zrelaxujte se ve venkovní vaně nebo se osvěžte v dešťové sprše.
Maximální kapacita jsou 2 dospělé osoby a 2 děti.

Peninsula Ocean View Pool Villa (250 m2) – Dokonalé umístění vily na okraji poloostrova nabízí zážitek naprostého soukromí a otevřený výhled na Indický oceán. Užijte si kouzelné okamžiky západů slunce na Seychelách při relaxaci z venkovní vany nebo při osvěžujícím koupání ve vašem nekonečném bazénu. Maximální kapacita jsou 2 dospělé osoby a 2 děti.

 • dovolená snů 30 vil, 4 kategorie
 • dovolená snů klimatizace, WiFi, minibar, sejf, osobní komorník, TV, filmy na vyžádání, 180° panoramatický výhled na ostrov a oceán, bazén, terasa, pohovka, manželská postel, venkovní zapuštěná vana, toaletní potřeby Hermès, fén, žehlička, kávovar Lavazza
 • dovolená snů pláž, oceán, zátoka
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Restaurace Tec- Tec vás ohromí příjemným prostředím, pro které se rádi slavnostně obléknete. O její zážitkovou gastronomii se stará hned 5 špičkových šéfkuchařů připravených splnit jakékoliv přání. Plážové prostředí nabízí působivý výhled na záliv Anse Louis. Nalákejte své mlsné jazýčky autentickými kreolskými pochoutkami vyrobenými z organických a místních surovin nebo potěšte chuťové buňky chutnou asijskou a indickou kuchyní. Rozsáhlý vinný lístek představuje výběr možností párování pro vaše kulinářské zážitky. Chuť, textura, vůně a prezentace se snoubí v dokonalém spojení. Zůstaňte v pohodě v otevřené jídelně nebo pod širým nebem na měkkém písku.

Sunset Pool Bar – po dni na slunci či objevování ostrovních krás nezakončíte den nikde lépe než u osvěžujícího drinku s výhledem na západ slunce, k zakousnutí budete mít možnost ochutnat místní lehké jednohubky.

„20“ – vinný sklep v soukromém prostředí s jedinečným kreolským a středomořským fusion menu připraveným talentovaným týmem kuchařů. Na přípravu pokrmů jsou k dispozici organické a lokálně pěstované udržitelné suroviny. Tato jedinečná lokalita je k dispozici pouze po předchozí rezervaci a je kulinářským vrcholem resortu.

Dining By Design – dopřejte svým kulinářským fantaziím dokonalý soukromý jídelní zážitek. Podělte se o romantické jídlo v intimním prostředí na svahu nebo na pláži. Na pláži čeká bezchybně vyzdobený stůl. Připijte si navzájem u večeře při západu slunce nebo v aromatické zahradě pod hvězdami. Na výběr z různých nabídek Dining By Design.

In Villa Dining – ať už jste právě přeskočili časová pásma nebo se cítíte unaveni po dni stráveném objevováním, vždy je tu možnost stolovat ve vaší vile s pomocí vašeho soukromého komorníka. Vychutnejte si při jídle klid a pohodu svého vlastního prostoru.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na Seychelách 7 nocí + cesta (září), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Ocean View vila s bazénem 29.540,-Kč x 7 -15% (sleva při rezervaci +30 dní předem)
 • optimální cena letenky Vídeň – Mahé – Vídeň 22.000,-Kč
 • transfery autem (zpáteční) 2.100,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile 231.460,-Kč

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru