Luxusní resort Anantaya se nachází na východním pobřeží Srí Lanky u zátoky Passikudah, kousek od města Batticaloa. Oblast nabízí krásné, téměř nedotčené pláže, které se táhnou v délce 2 km. Podstatná část pláže Passikudah je chráněná korálovým útesem, kde žije mnoho exotických ryb. Do resortu se dostanete z Colomba autem (6-7 hodin jízdy) přes Maradankadawalu a Habaranu. Cesta vede vnitrozemím ostrova, kde se nachází ty nejkrásnější skvosty Srí Lanky, tudíž doporučujeme z transferu udělat alespoň dvoudenní výlet s přespáním – navštívit můžete národní parky, buddhistické chrámy nebo čajové plantáže. Nároční klienti, kteří neholdují poznávání a nemají rádi dlouhé přesuny, mohou využít letecké dopravy do Batticaloy, která leží pouhých 30 km od Passikudah (to činí oblast Passikudah jednou z nejdostupnějších na východním pobřeží).

  • mělká voda až 0,5 km do moře
  • východní pobřeží Srí Lanky
  • možnost transferu helikoptérou či letadlem
  • vhodné od května do října

Srí Lanka je ostrov, který nabízí mnoho přírodních zajímavostí, ale i kulturní bohatství. Navštívit můžete například město Kandy a chrám Budhova zubu, či hinduistický chrám Mamangam, který je typickou součástí místní kultury. Milovníci přírody ocení některý z národních parků, třeba Mahaoya či Minneriya, kde si na Safari prohlédnete slony v jejich přirozeném prostředí. Krásným místem pro celodenní výlet je i archeologické město Polonnaruwa a budhistický chrám Somawathiya.

Balijské lázně v resortu Anantaya Pasikuda nabízí tradiční i holistické masáže, kde se plně revitalizujete a odpočinete. Rituály probíhají jak venku, tak ve vnitřních prostorách s bazénem. V lázních se také můžete občerstvit a jsou otevřené od 9:00 do 21:00 hodin.

Dále si v resortu můžete zahrát badminton, plážový volejbal, šachy, šipky či biliard nebo zajít na vodní pólo či aerobik. Resort také nabízí tyto vodní sporty: vodní lyžování, potápění, šnorchlování nebo jízda na nafukovacím banánu. Také můžete vyjet na plavbu lodí při západu slunce. Součástí resortu je posilovna a dětský klub.

Resort Anantaya nabízí ubytování v pokojích s výhledem na Indický oceán nebo ve vilách s vlastním bazénem.

Pokoj Superior– prostorný pokoj s šatnou, manželskou postelí a vlastním balkonem, odkud můžete pozorovat Indický oceán. Součástí pokoje je také minibar.

Pokoj Deluxe – je veliký stejně jako Superior pokoj, navíc má žehlící prkno a kávovar/rychlovarnou konvici. Má lepší umístění v rámci resortu. Výhled na Indický oceán.

Suite s bazénem– Suite je o dost větší než předchozí kategorie pokojů a nachází se vždy v přízemí. Terasa s posezením přímo navazuje na venkovní bazén. Nachází se jen pár metrů od pláže.

Vila– celkem 5 luxusních vil, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Najdete zde 2 nebo 3 ložnice. Do vybavení spadá Blue Ray přehrávač, kuchyňský koutek s velikou chladničkou a mikrovlnou troubou. Vily mají vlastní bazén.

 

  • dovolená snů ubytování ve 4 kategoriích
  • dovolená snů WiFi zdarma
  • dovolená snů moře, zahrada
  • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, All inclusive

Sands plážový bar, kde si vychutnáte místní koktejly, něco malého k snědku i plážovou atmosféru. Otevřeno 10:00- 22:00 hodin. The Seaboard Deck hlavní restaurace, kde si pochutnáte na místní kuchyni, ale i na té světové. Nabízí snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, ale i výběr jídel á la carte po celých 24 hodin. Ochutnat můžete také víno z celého světa ve vinném sklípku. Splash – swim up bar, kde se osvěžíte nápoji přímo z bazénu. Otevřeno má od 10:00 do 18:00 hodin. Singing fish tato restaurace nabízí čerstvé mořské plody a lahodná vína.

Podobné hotely na Srí Lance


Nahoru