Pětihvězdičkový resort, který vám naprosto učaruje. Pimalai Resort & Spa leží na jihozápadním pobřeží ostrova Koh Lanta. Je vystaven v kopcovitém terénu zasazeném v bujném tropickém lesu, který sestupuje přímo na 900 m dlouhou písečnou pláž.
Ubytování nabízí alespoň částečný výhled na oceán z každého plážového apartmá a vily. Pouze 68 pokojů, 9 apartmánů a 44 vil se rozprostírá na 100 akrech tropické džungle, což zajišťuje naprosté soukromí pro všechny hosty. Některé vily jsou umístěny v kopcovitém terénu, díky čemuž mají krásný výhled na Andamanské moře. Nedaleko resortu se rozprostírá národní park Lanta Marine a milovníci potápění si zde přijdou na své. Koh Lanta nabízí jedny z nejlepších potápěčských lokalit na západním pobřeží Thajska a je známá pozorováním žraloků velrybích a mant. Koh Lanta se může pochlubit živými útesy, hlubokými vodopády a lákavými jeskyněmi.  Z letiště Krabi se sem dostanete zhruba za 2 hodiny, z letiště Phuket je to sem o něco dále.

Podívejte se na video z Pimalai Resort & Spa.

 • 10.5.-30.9.2024 výstavba podjezdu pod silničkou
 • na výběr od pokojů až po vily
 • menší resort na velikém prostoru
 • vhodné pro dvojice i rodiny s dětmi
 • potápěčské centrum na místě
 • poblíž potápěčských lokalit
 • 900 metrů dlouhá pláž
 • autentické thajské ubytování
 • široký výběr aktivit
 • resort zasazený v přírodě
 • lázně oceněné World Luxury Spa Award

Přestože návštěvnost Thajska v posledních letech velice vzrostla, Koh Lanta je stále zatím turisty ne natolik navštěvovaná, díky čemuž najdete na ostrově klid. Většina místních obyvatel žije stále tradičním životem. Resort nabízí svým hostům zdarma k zapůjčení například kajaky, windsurf, paddleboard, plachetnici, body boards, kola. Na pláži si můžete zahrát také plážový fotbal, volejbal a petanque. Pokud milujete thajskou kuchyni, resort nabízí také kurzy vaření.
Nesmíme opomenout ani místní lázně. Lázně Pimalai, vítěz World Luxury Spa Award a zahrnuté do kolekce luxusních lázní Conde Nast Johansens, nabízejí kombinaci tradičních a současných technik, které omladí vaše tělo, mysl i duši.
V resortu najdete také potápěčské centrum GOLD PALM PADI, kde organizují výlety za potápěním. Pouze 30 minut lodí z Koh Haa a 45 minut z Koh Rok – dva krásné ostrovy v národním mořském parku, které jsou ideální pro výlety za šnorchlováním a potápěním.
Centrum aktivit tohoto resortu vám však nabídne i jiné alternativy aktivního trávení času: výlet do národního parku, návštěva farmy motýlů a orchidejí, prohlídka ostrova, výlety lodí a mnoho dalšího.

Jednoložnicové ubytování:

Deluxe Room (48 m2) – pokoj Deluxe, obklopen bujnou zelení a nekonečným oceánem, nabízí výhled částečně na oceán nebo do zahrady ze svého soukromého balkonu. Pokoj disponuje ložnicí s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi s podlahou z přírodního teakového dřeva. Má velkou koupelnu s vanou a samostatným sprchovým koutem. Maximální kapacita jsou 2-3 osoby.

Bayfront Deluxe Room (70 m2) – v pokoji Bayfront Deluxe splynete s ohromující krásou přírody a oceánem. Velká venkovní veranda vám poskytne nádherný výhled na záliv a Andamanské moře. Pokoj s manželskou postelí velikosti King má velkou koupelnu s vanou a samostatným sprchovým koutem. Maximální kapacita jsou 2-3 osoby.

Pavilion Suite One Bedroom with Garden View (110 m2) – každá Pavilion Suite s výhledem do zahrady a obklopena bujnou tropickou plantáží, avšak stále od pláže jen co by kamenem dohodil. Plně vybavené, prostorné ubytování s elegantním dekorem a podlahami z teakového dřeva nabízí velkorysé prostory k odpočinku. Zázemím zde bude pro vás obývací prostor, ložnice s manželskou postelí velikosti King, prostorná koupelna s vanou, venkovní sprchou a terasa. Maximální kapacita jsou 2-3 osoby.

Beachside Pavilion Suite One Bedroom (110 m2) doslova pár desítek kroků dělí Vaši postel a břeh oceánu. Během pár sekund se po schodišti vedoucím přímo z vaší terasy ocitnete na 900 m dlouhé pláži. Prostorné apartmá nabízí ložnici, obývací pokoj, velkorysou koupelnu s vanou, venkovní sprchu v zahradě a relax na vlastní terase. Maximální kapacita jsou 2-3 osoby.

Beachside Villa One Bedroom with shared pool (150 m2) – doslova pár desítek kroků dělí Vaši postel a břeh oceánu. Během pár sekund se po schodišti vedoucím přímo z vaší terasy ocitnete na 900 m dlouhé pláži. Prostorná plážová vila nabízí ložnici, obývací pokoj s televizí a filmy, koupelnu s vanou, sprchou, terasu a polosoukromý bazén, který budete sdílet pouze se svými sousedy z jednopokojových plážových vil. Maximální kapacita jsou 2-3 osoby.

Hillside Ocean View Private Pool Villa One Bedroom (204 m2) – soukromí a luxusu si můžete také užít v jedné z vil zasazených v kopcovitém teré nu uprostřed tropické džungle. Díky umístění 60 – 80m nad mořem si můžete vychutnat úžasný výhled na oceán přímo ze svého soukromého bazénu a terasy. Tato vila nabízí jednu ložnici, obývací pokoj, dvě koupelny a plně vybavenou kuchyň. Hlavní koupelna má samostatnou sprchu a vanu s výhledem na záliv Ba Kan Tiang, zatímco druhá koupelna má pouze sprchový kout. Maximální kapacita jsou 2-3 osoby.

 

Dvouložnicové ubytování:

Pavilion Suite Two Bedrooms with Garden View(170 m2) – každá Pavilion Suite s výhledem do zahrady a obklopena bujnou tropickou plantáží. Plně vybavené, prostorné ubytování s elegantním dekorem a podlahami z teakového dřeva nabízí velkorysé prostory k odpočinku. Druhá ložnice má vlastní koupelnu a je plně oddělena od ložnice první s obývacím prostorem, díky čemuž se vám dostane maximálního soukromí. Ložnice jsou spojené pouze společnou terasou. Maximální kapacita 4-6 osob.

Beachside Pavilion Suite Two Bedrooms (170 m2) – doslova pár desítek kroků dělí Vaši postel a břeh oceánu. Během pár sekund se po schodišti vedoucím přímo z vaší terasy ocitnete na 900 m dlouhé pláži. Prostorné apartmá nabízí 2 ložnice (jednu s manželskou postelí, druhou s oddělenými postelemi) s vlastní koupelnou, obývací pokoj a terasu. Maximální kapacita 4-6 osob.

Hillside Ocean View Private Pool Villa Two Bedrooms (279 m2) – soukromí a luxusu si můžete také užít v jedné z vil zasazených v kopcovitém terénu uprostřed tropické džungle. Díky umístění 60 – 80m nad mořem si můžete vychutnat úžasný výhled na oceán přímo ze svého soukromého bazénu a terasy. Tato vila má dvě podlaží a nabízí dvě ložnice. Hlavní ložnice s koupelnou se nachází v horním patře společně s obývacím prostorem a plně vybavenou kuchyní. Druhá ložnice s vlastní koupelnou je ve spodním patře. Koupelny k ložnicím mají samostatnou sprchu a vanu s výhledem na záliv Ba Kan Tiang, zatímco třetí koupelna má pouze sprchu. Maximální kapacita 4-6 osob.

Beachside Villa Two Bedrooms with private pool (350 m2) plážová vila se dvěma ložnicemi a výhledem na Andamanský oceán nabízí soukromý bazén a zařízený venkovní prostor, kde můžete odpočívat a celý den poslouchat zvuk oceánu. Vila nabízí dvě oddělené ložnice s vlastní koupelnou umístěné po stranách bazénu. Ložnice nejsou tedy propojené a nabízí maximální soukromí. Do ložnic se dá vstoupit od bazénu nebo ze společného obývacího pokoje s jídelnou a vlastní kuchyňkou. Maximální kapacita 4-6 osob.


Tříložnicové ubytování:

Hillside Ocean View Private Pool Villa Three Bedrooms (422 m2) soukromí a luxusu si můžete také užít v jedné z vil zasazených v kopcovitém terénu uprostřed tropické džungle. Díky umístění 60 – 80m nad mořem si můžete vychutnat úžasný výhled na oceán přímo ze svého soukromého bazénu a terasy. Dvoupodlažní vila nabízí tři ložnice. Hlavní a druhá ložnice jsou umístěny v horním patře, které je zároveň ve vstupní úrovni. Třetí ložnice se nachází ve spodním patře společně s obývací částí a bazénem. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu a obě koupelny v horním patře mají oddělený sprchový kout a vanu, zatímco třetí koupelna má pouze sprchový kout.
Tato vila nabízí prostorný venkovní obývací prostor, jídelnu a otevřenou kuchyni s jídelnou. Maximální kapacita 6-9 osob.

Beachside Villa Three Bedrooms with private pool (650 m2) – schodištěm přímo z vaší terasy se za pár sekund ocitnete na 900 m dlouhé pláži. Tato vila se soukromým bazénem, velkým obývacím a jídelním koutem a kuchyní je ideální pro rodinnou dovolenou nebo skupinu až 9 osob. V tomto ubytování jsou k dispozici 3 ložnice s vlastní koupelnou. Maximální kapacita 6-9 osob.

 • dovolená snů 121 pokojů/vil
 • dovolená snů minibar, servis pro přípravu kávy a čaje, lednice, TV, WiFi zdarma, klimatizace, trezor, telefon, fén na vlasy, prostorná koupelna s vanou a samostatným sprchovým koutem, župan, plážově osušky, balkón nebo terasa
 • dovolená snů oceán, zahrada
 • dovolená snů snídaně, večeře

RAK TALAY BEACH BAR AND RESTAURANT – v Rak Talay uspokojíte své chuťové buňky a okusíte thajskou kuchyni a mořské plody připravované v thajském nebo západním stylu. Restaurace je otevřena denně pro obědy a večeře a to od 11:00 do 23:00 hod. (poslední objednávka je možná do 22:30).

SPICE AND RICE RESTAURANT – i zde si můžete pochutnat na autentické jihothajské kuchyni. Tato restaurace je otevřena na snídaně od 6:30 do 10:30 hod. pro hosty ubytované v plážových vilách. Večeře od 18:30 do 23:00 hod. (poslední objednávka do 22:30) bez možnosti rezervace.

SEVEN SEAS RESTAURANT – dostanete-li chuť na něco jiného než thajskou kuchyni, Seven Seas restaurant nabízí svým hostům možnost okusit speciality západní kuchyně. Restaurace se nachází asi 60 metrů nad mořem a nabízí nádherný výhled na záliv a Andamanské moře. Je otevřena na snídaně od 6:30 do 10:30 hod. pro hosty ubytované ve svahu.

THE BANYAN TREE POOLSIDE CAFE – během dne si můžete dát něco lehkého k jídlu (11:00 – 17:00 hod.).


Nahoru