Resort TUI Blue Bahari Zanzibar leží na severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar hodinu jízdy od letiště. Oficiálně 5*, za nás lepší kvalitní 4*. Čekají tu na vás překrásné pláže s jemným bílým pískem, které omývá průzračně modrý Indický oceán. Resort je inspirován arabskou historií ostrova a jeho africkým srdcem. Venkovní maurské oblouky a doškové střechy jsou doplněné světlými, prostornými a pohodlnými interiéry. Resort je zasazen do tropických zahrad, které vytváří osvěžující oázu. Najdete tu spoustu místního koření a ovoce. Pokud vám nevadí přizpůsobit svůj denní program cyklům přílivu a odlivu, nalezli jste místo, kde nebudete pouze snít.

 • Lepší kvalitní čtyřhvězda
 • Pláž s jemným bílým pískem
 • Mělká laguna
 • Šnorchlování a kitesurfing u resortu
 • Nutné přizpůsobit odlivu, cca 2 hodiny denně se nedá koupat
 • Na výběr z 9 restaurací a barů
 • Vhodné pro rodiny s dětmi

Pro hosty resortu TUI Blue Bahari Zanzibar je připraveno mnoho aktivit…

Pokud Vám nebude stačit šnorchlování u resortu nebo jste se přijeli potápět, stačí se vypravit k barevným útesům v mořské rezervaci Mnemba nebo k ostrůvku Tumbatu, které k těmto aktivitám přímo vybízejí. Vidět tu můžete želvy, mořské koníky či chobotnice. Dále si tu z vodních sportů můžete vyzkoušet windsurfing, plachtění, kitesurfing, jízdu na kajacích, či se vydat na plavbu arabskou lodí při západu slunce.

V resortu se nachází tenisové kurty a na pláži si můžete zahrát plážový volejbal nebo fotbal.

Pokud chcete relaxovat, zajděte si do místních lázní. Součástí lázní je i fitness centrum s přístroji Technogym a kosmetický salon.

Pro děti je tu potom Simba klub otevřený denně mimo čtvrtky (od 10:00 do 15:00) pro děti od 3 do 12 let. K dispozici je velká spousta aktivity.

Mimo aktivity v TUI Blue Bahari můžete vyzkoušet jeden z mnoha výletů, které ostrov Zanzibar nabízí.

Resort nabízí prostorné pokoje s výhledem do zahrady či na Indický oceán. Pokoje nacházejí ve dvoupodlažních bungalovech, které jsou inspirovány maurským stylem a mají doškové africké střechy.

Pokoj Deluxe je velký 37 m2. V pokoji najdete manželskou postel s nebesy, velké francouzské okno, které vede na terasu s výhledem do zahrady nebo na terasu v prvním patře s výhledem na oceán. Některé pokoje jsou v blízkosti bazénu, což ocení například rodiny s dětmi. Možnost propojení pokojů.

Junior Suite o velikosti 50 m2 se nacházejí se v prvním patře. Každá má k dispozici soukromou terasu s výhledem na oceán, najdete zde manželskou postel s nebesy. V koupelně budete mít připraveny župany a přezůvky.

Jacuzzi Junior Suite o velikosti 50 m2 má vlastní vířivku a soukromou terasu s výhledem na oceán a resort. Najdete tu manželskou postel s nebesy. V koupelně budou připraveny župany a přezůvky. Z vířivky máte částečný výhled na oceán.

Dvoupokojová Beach Villa má velikost 87 m2, vlastní bazén a 2 koupelny. Najdete zde obývací prostor, soukromou terasu s výhledem skrze zahradu až na oceán. Koupelna je vybavena župany a přezůvkami a jedna z koupelen má vanu s vířivkou. V interiéru jsou dřevěné doplňky z jilmu.

 • dovolená snů 157 pokojů o 4 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, telefon, satelitní plochá TV, WiFi , fén, minibar (v ceně All Inklusive), příslušenství pro přípravu čaje a kávy, sejf
 • dovolená snů moře, zahrada
 • dovolená snů All Inclusive

Bufet a brasserie Cape to Venice
Hlavní restaurace, kde vám nabídnou kuchyni z celého světa, čerstvé ryby, africké speciality či ovoce ze Zanzibaru. Snídaně se podávají 7:00-10:00, obědy 13:00-15:00 a večeře 19:00-22:00. Pokrmy si můžete vychutnat i na terase u bazénu.

Pizzeria The Andiamo
Restaurace s pravou italskou kuchyní. Zajděte si na pizzu či těstoviny. Vychutnejte si výhled do zahrad až na moře. Otevřeno je každý den 19:30-22:00 mimo úterý.

The Boma
Restaurace v pravém africkém stylu. Vychutnejte si africké pokrmy 19:30-22:00 mimo úterý a čtvrtek.

Chopstick
Asijská jídla a delikatesy od Japonska po Indonésii. Můžete jíst uvnitř či na terase vždy mezi 19:30-22:00 mimo úterky.

Golden Bridge
Kuchaři zde připravují jídla z mezinárodní kuchyně přímo před Vašima očima. Otevřeno je denně 19:30-22:00 mimo úterky.

Blue Vanilla
Jediná restaurace „a la carte“ v nádherném prostředí na kraji resortu u pláže. Není zahrnutá ani v polopenzi ani v all inklusive. Otevřeno 19:30-22:00 mimo úterý.

Restaurace The Taj Mahal
Plážová restaurace s krásným výhledem na moře. Jídlo je podáváno formou bufetu a připravuje se na staré rybářské lodi, což je skvělá atrakce pro děti. Otevřeno má každý den 13:00-15:00 mimo úterý.

Klub Shark
Zajděte si na hovězí, rybí či sýrové hamburgery podávané u moře. Otevřeno mají kromě úterý každý den 13:00-15:00.

Sakura Sushi Bar
Jednu chvíli v moři, další na vašem talíři. Zde si vychutnáte sushi, sashimi a teppanyaki. Otevřeno 13:00-15:00 každý den mimo úterý.

Zanzibar Grill
Další z restaurací na pláži. Zde si pochutnáte na grilovaných specialitách a salátech. Otevřeno kromě úterý každý den 13:00-15:00.

Nesmíme opomenout také bar Kokosnuss, který se nachází přímo u bazénu a můžete si zde dát ráno a odpoledne malé občerstvení. K dispozici jsou další dva samostatné bary.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na ostrově Zanzibar na 7 nocí + 2 noci cesta (červenec-srpen), 2 osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Deluxe s All Inclusive 5.970,- Kč x 7 nocí
 • 15% sleva při rezervaci do konce února 2024
 • optimální cena letenky Vídeň – Zanzibar – Vídeň 22.000,- Kč
 • transfer autem do hotelu a zpět 2.080,- Kč
 • asistence místního partnera 300,- Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 59.940,-Kč


Nahoru