Adi Assri Beach Resort & Spa byl designován jako místo klidu a relaxace na severozápadě Bali v oblasti Pemuteran. Leží přímo u tmavé pláže sopečného původu a jsou z něj vidět okolní výběžky hor. Tento tříhvězdičkový resort je vhodný pro méně náročné klienty, dvojice a menší rodiny. V resortu jsou tři bazény, z toho jeden se zapuštěným barem. Má vlastní potápěčské centrum a spa. Oblast Pemuteran leží poblíž národního parku Bali Barat zahrnujícího podmořský park a dají se z ní dělat též výlety na Jávu.

  • Pro méně náročné klienty
  • Severozápad, dále od letiště
  • Pouze se snídaní
  • Pláž s tmavým pískem
  • Šnorchlování přímo z pláže
  • Vlastní spa

Hotel má vlastní potápěčské centrum a k dispozici poblíž je velké množství potápěčských lokalit v čele s ostrovem Menjangan.

Odpočinout a zaplavat si lze u jednoho z několika bazénu nebo v moři. Z pláže se dá přímo šnorchlovat.

V hotelu lze s průvodcem nebo i bez vyrazit na kole do okolí a je též dobrým výchozím místem pro turistické výlety do národního parku Bali Barat, na sopku Ijen na Jávě, či do oblasti Singaraja.

V rámci hodin vaření se můžete seznámit s indonéskou a balijskou kuchyní plnou chutí a vůni a odnést si sebou domů jeden z receptů.

Adi Assri Beach má také vlastní Drupadi spa. Vychází se zde z tradičních technik a školení specialisté používají pouze přírodní oleje a bylinky. Vyzkoušet můžete jógu, několik druhů masáží, tělové a zkrášlující procedury a v neposlední řadě tady myslí i na děti.

Standard pokoj má 45 m2, manželskou postel a vlastní terasu, ze které je výhled do zahrady a na okolní hory. Je inspirován designem severozápadního Bali, má klasické dřevěné dveře, venkovní sprchu a leštěnou dlážděnou podlahu.

Deluxe Garden pokoj má 50 m2 , manželskou postel a vlastní terasu, ze které je výhled do zahrady. Je útulně zařízen, má celoskleněnou přední stěnu včetně skleněných dveří, venkovní sprchu, dřevěnou podlahu v ložnici a oproti standard pokoji v něm naleznete také kabelovou televizi, příslušenství na přípravu kávy a čaje a k použití župan a přezůvky.

Deluxe Premium pokoj má 50 m2. Oproti Deluxe Garden pokoji je lépe umístěn a naleznete zde velkou manželskou postel, leštěnou dlážděnou podlahu a má výhled do zahrady a částečně na moře. Je zde vana a venkovní sprcha.

Super Deluxe Sea View má 60 m2, prosklené čelo včetně skleněných dveří, velkou manželskou postel, dřevěnou podlahu v ložnici, vanu i venkovní sprchu. Je nejlépe umístěn, má výhled do zahrady a částečně na moře. Oproti ostatním pokojům je pouze jeden pokoj v rámci bungalovu, máte tedy nejvíce soukromí.

Dvouložnicová vila má 250 m2, venkovní sprchu, vlastní bazén a velkou manželskou postel. Design je v moderním avšak tradičním stylu s panoramatickým výhledem (včetně výhledu na moře).

  • dovolená snů 62 pokojů a vil
  • dovolená snů moskytiéra, klimatizace, telefon, Wi-Fi zdarma, minibar, sejf, vysoušeč vlasů, deštník a láhev vody denně zdarma
  • dovolená snů do zahrady, na hory nebo částečný na moře
  • dovolená snů snídaně

Krishna a Sahadewa restaurace v Adi Assri jsou místem vhodným pro relaxaci a nachází se kousek od pláže. Servírují se zde snídaně, a k obědu a večeři si můžete vybrat z nabídky balijské, asijské, thajské a evropské kuchyně. Během dne si můžete dát úlovky místních rybářů.

Naleznete zde též dva bary, Arjuna bar v rámci hlavního bazénu a Bima bar u pláže s výhledem na moře. K ochutnání je k dispozici též místní pálenka.


Nahoru