Bali

Amertha Bali Villas ***/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Amertha Bali Villas leží přímo u pláže v zálivu Pemuteran a byl zbudován v souladu s prostředím a místní komunitou. Rovnováha je základní pilířem společnosti na Bali a Amertha Bali resort vychází z konceptu Tri Hitas Karana. Ubytování je vhodné i pro opravdu velké rodiny či skupiny přátel do 8 osob. V pozadí resortu se nachází 9 majestátních vrcholů v národním parku Bali Barat a poblíž je též Jáva se svými velkolepými vulkány, které dotváří atmosféru dechberoucích západů slunce. Každá ze 14 prostorných vil má vlastní bazén, terasu, zahradu a odpočinkový altán. Resort má bazén a také vlastní malé spa.

 • Prostorné vily s vlastním bazénem
 • Starší resort z roku 2006
 • Dále od letiště
 • Vhodné i pro velké rodiny

 • Amertha Bali Villas
 • Severozápad, Pemuteran
 • Pláž s tmavým pískem
 • Šnorchlování přímo z pláže
 • Vlastní spa

Především pohodu a odpočinek v harmonizujícím prostředí spoustu výletů v okolí. S průvodcem se dají se navštívit posvátné chrámy, buddhistický klášter, národní park Bali Barat, oblast s mnoha vodopády Singaraja nebo si můžete zajet na potápění/šnorchlování do podmořského parku u ostrova Menjangan (jelení ostrov), to kdyby nestačilo šnorchlování a potápění přímo v Pemuteranu. Absolvovat můžete výlet za delfíny do oblasti Lovina, za pozorováním ptactva, trek do džungle, projížďku na horském kole, jízdu na koni či plavbu za východem a západem slunce (doporučujeme obzvláště východ slunce u Menjanganu)

Luxusní Amertha Spa nabízí hostům relaxující a povznášející zážitek, a to buď uvnitř s výhledem na zahradu a fontánky, nebo na pláži za zvuku šplouchajícího moře. Tradiční masáž je zde zaměřena na odstranění ztuhlosti a podporu oběhu krve, tlaková bodová masáž podporuje vitalitu a flexibilitu. Speciální očišťující masáž Boreh pak ulevuje kloubům a pomáhá při revmatismu. V nabídce je mimo celotělové masáže, masáž hlavy, nohou, různé druhy peelingů, krémové koupele, sluchová terapie s akupunkturou, obličejové masky, manikúra, pedikůra. To vše za rozumné ceny.

V resortu Amertha se nachází 14 prostorných vil s různou velikostí (až do 250 m2 včetně venkovních ploch), záleží na daném typu vily. Vily je možné pronajmout buď celé, případně pouze jejich část jako Suite. V případě pronájmu jen suite sdílíte kuchyňku, terasu a bazén s dalšími hosty. Vily jsou různě velké a v některých z nich je možné ubytovat až 8 hostů. Samostatné suite ubytují pak 2 až maximálně 3 hosty.

K dispozici jsou dvě kategorie vil (eventuálně suite): přímo u moře a s výhledem na hory a zahradu. Většina vil s výhledem na hory a zahradu má i částečný výhled na moře. Každá má vybavenou kuchyňku, venkovní sprchu (mimo vnitřní koupeny), vlastní bazén, denní odpočinkový altán, terasu s lehátky a zahradu s rybníčkem.

 • dovolená snů 14 vil
 • dovolená snů klimatizace, moskytiéra, denní lůžko, ohrádka pro děti, sejf, lednička, mikrovlnka, minibar, příslušenství na přípravu čaje a kávy, satelitní TV/DVD, telefon, vysoušeč vlasů, Wi-Fi zdarma
 • dovolená snů do zahrady/hory, částečný na moře, na moře
 • dovolená snů snídaně

Pro vaše gurmánské potěšení je zde hned u moře hotelová restaurace servírující snídaně, obědy a večeře. Nabízí mezinárodní, kontinentální a místní balijskou kuchyni. Nabídka je dostupná i jako pokojový servis. Mimo klasickou nabídku připraví šéfkuchař též pokrmy pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny ….

U bazénu naleznete bar, kde můžete společně s ostatními hosty poklábosit, nebo jen při popíjení večerního koktejl pozorovat západ slunce.

Mimo resort jsou k dispozici další restaurace (v dochozí vzdálenosti).


Nahoru