Bali

Taman Sari Bali Resort & Spa ***

Chci bydlet v tomto hotelu

Taman Sari Bali Resort & Spa je v souznění s přírodou a obklopuje jej poklidná zahrada s rybníčky. Atmosféru dokreslují okolní hory a krásné třpytící se moře. Pláž je zde tmavá s pískem sopečného původu. Tento tříhvězdičkový resort je vhodný pro méně náročné klienty, dvojice a rodiny s většími dětmi. Pro více náročné klienty jsou k dispozici komfortnější suite. Oblast Pemuteran leží poblíž národního parku Bali Barat zahrnujícího podmořský park a dají se z ní dělat též výlety na Jávu. Pozadí sopek Jávy a Bali je ideální pro pozorování východů a západů slunce.

  • Pro méně náročné klienty
  • Na severozápadě dále od letiště
  • Pouze se snídaní
  • Pláž s tmavým pískem
  • Projekt na záchranu korálů
  • Vlastní spa

Hotel má vlastní potápěčské centrum a k dispozici poblíž je 15 potápěčských lokalit v čele s ostrovem Menjangan. Jsou zde zkušení jazykově vybavení divemastři a 10% vašich zde utracených peněz jde místní komunitě.

Na pláži Pemutarenu zažijete také pěkné šnorchlování a přímo z hotelu se jezdí člunem za šnorchlováním též na Menjangan do podmořského parku.

V hotelu lze vypůjčit kolo a je též dobrým výchozím místem pro turistické výlety do národního parku Bali Barat, na sopku Ijen na Jávě, či do oblasti Singaraja.

Taman Sari má vlastní malé spa, kde můžete vyzkoušet tradiční balijskou masáž, aromaterapii, tělový peeling, obličejové masky, manikúru, pedikúru. Všechny procedury lze absolvovat uvnitř, případně též venku na pláži.

Studio – tento jednodušší typ pokoje má 16 m2, venkovní sprchu a terasu s posezením (nepočítá se do uvedených m2). Výhled z terasy je na bazén, zahradu a hory. Možnost manželské postele nebo oddělených lůžek.

Deluxe Studio – 16 m2, stejné jako základní studio, ale s lepším výhledem a umístěním.

Deluxe Bungalows – 20 m2, prostornější než základní studio a s postelí s moskytiérou. Výhled je na moře a hory.

Hned u pláže pak nabízí Taman Sari Bali Resort prostorné suite obohacené o balijské umění a dekorace. Všechny mají výhled na moře a na hory z prostorných teras. S vyjímkou Junior Suite a Lotus Suite je u každé z nich také jezírko s koi kapry.

Junior Suite – má 25 m2, umístění u pláže a je lépe zařízená než základní pokoje. Velká manželská postel s moskytiérou. Příslušenství na pokoji je pak stejné jako v základních pokojích.

Lotus Suite – má 25 m2, umístění u pláže a oproti Junior Suite má velkou koupelnu s vanou a venkovní sprchu. K tomu má sdílenou plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem (oboje na vyžádání), sdílený obývací pokoj, sdílenou meditační místnost v 360°výhledem na oceán a hory a v neposlední řade bazén se slanou vodou a odpočinkovým altánem.

Gecko Suite, Turtle Suite, Bird Suite a Frog Suite s výhledem na oceán – všechny tyto suite mají 25m2 a oproti Junior Suite jsou vybaveny venkovní odpočinkovým altánem nebo odpočinkovou místností/terasou v patře v případě Gecko Suite.

Butterfly a Dolphin rodinná suite – dvouložnicové suite pro rodiny. Mají 35m2 ložnici pro rodiče a 16m2 ložnici pro děti. Butterfly má v patře odpočinkovou místnost s válendou, Dolphin má místo toho venkovní odpočinkový altán.

Bokem je k dispozici též 6 vil s bazénem a plně vybavenými kuchyňkami.

  • dovolená snů 50 pokojů, suite a vil
  • dovolená snů satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, klimatizace, telefon, minibar, sejf, fén, rychlovarná konvice, Wi-Fi připojení
  • dovolená snů do zahrady, částečný na moře
  • dovolená snů snídaně

Restaurace Poleng nabízí mezinárodní a balijskou kuchyni. Nachází se kousek od pláže a veškerá nabízená jídla lze mít také na pokoj. K dispozici je též bar, který sousedí s bazénem a pláží. V městečku Pemuteran lze najít další restaurace, z nichž doporučujeme Tirta Sari.


Nahoru