Jeden z původních hotelů v Sanuru kombinující již více než 30 let balinéskou tradici s důrazem na pohodlí hosta a osobní přístup. Hosté jsou zde bráni jakou součást rodiny. Díky své poloze je v klidu a přesto v dosahu velkého množství restaurací, barů a obchůdků. Je vhodný pro dvojice i větší rodiny. Všechny pokoje jsou jen několik kroků od jednoho ze tří bazénů. Hlavní bazén má bezpečnou sekci pro děti a uprostřed je bar. V rámci resortu naleznete též Spa a galerii, která dává velký prostor mladým talentům.

 • Celoročně
 • Pro dvojice a menší rodiny
 • Klidný butikový hotel
 • Vynikající poloha
 • Blízkost restaurací a obchodů
 • Tři bazény a vlastní spa
 • Pouze se snídaní

Odpočinout si můžete na snad nejhezčí části pláže Sanuru. Moře je vhodné k plavání a až vás přestane bavit, Grian Santrian má též 3 bazény. Nedaleko je centrum vodních sportů. V rámci resortu si lze zacvičit jógu s instruktorem.

V okolí se nalézá spousta restaurací, kaváren, barů a obchodů. Resort pořádá kurzy vaření, grilování na pláži a zmínit musíme také vlastní galerii. Poloha je také vhodná pro pořádání výletů včetně centrální a východní části Bali.

Vyzkoušet musíte nově otevřené Rama Sita Spa. V nich se nalézají 3 dvoulůžkové pokoje Rama, Sita a Laksmana. Důraz je kladen na přirozené prostředí, je použito recyklované dřevo a při procedurách je využito všech vašich smyslů pro dosažení harmonie těla i ducha.

Garden Wing pokoje mají 37 m2 a nacházejí v krásné tropické zahradě v přízemí nebo prvním patře. Respektují balijskou architekturu, jsou vybavené nábytkem na míru a mají terasu nebo balkón s výhledem do zahrady a/nebo na bazén. Je možné propojení pokojů.

Beach Wing pokoje mají 43 m2, jsou blízko pláže a hlavního bazénu a nacházejí se v přízemí nebo prvním patře. Jsou designovány s balijským dotekem a k dispozici je též pracovní stůl. Výhled je do tropické zahrady.

Deluxe pokoje mají 41 m2 a oslavují balijské umění a moderní eleganci. Jsou umístěné v klidné části resortu poblíž recepce. Obklopené zahradou se nachází v přízemí, prvním nebo druhém patře. Každý z pokojů má terasu s válendou. Výhled je do zahrady a/nebo na bazén. Koupelna je obložená mramorem a k dispozici je i výtah pro handicapované.

Santrian Suite mají 68 m2 a jsou určené pro hosty, kteří si chtějí dopřát na dovolené většího komfortu. Prostorné ložnice, koupelna a šatna jsou designovány moderně, ale respektují balijskou kulturu. Nacházejí se v tropické zahradě a mají balkón s výhledem do zahrady. Zde ubytování hosté mají větší pozornost a péči personálu, denně v pokoji čerstvé ovoce a odpolední čaj.

 • dovolená snů 98 pokojů a suite
 • dovolená snů kabelová televize, bezplatné Wi-Fi, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, telefon, minibar, sejf, vysoušeč vlasů, deštník
 • dovolená snů do zahrady, na bazén
 • dovolená snů snídaně

Griya Santrian má dvě restaurace. Wantilan restaurace je otevřena celodenně a má výhled na pláž a oceán. Nabízí západní, indonéskou a balijskou kuchyni a po většinu týdne je večer živá hudba. Griya Beach Corner je polootevřená a nabízí široký výběr italské, japonské a asijské kuchyně. Další nespočet možností stravování nabízí samotný Sanur.

Michal a Andrea O.
Zdravím Vás Jano,

jak jsem slíbil … venku „hnusně“, žena na služebce … takže jedno kafíčko (Bali :)) a pár řádek pro Vás a pro Vaše případné klienty.

Bali – úžasná země :), kdo říká „ráj na zemi“, není daleko od pravdy. Úžasná příroda (tolik zelené jsem ještě neviděl), skvělí lidé. Ač neznaboh :), musím to hodně přičíst jejich dominantnímu náboženství. Hinduismus je prostě mírumilovné, čarovné, .. vyznání. Na Bali se žije s démony i bohy a tomu se podřizuje vše. Nám Evropanům se to blbě chápe .. ale kdo má rád pohádky … porozumí 🙂 Slavnosti, modlidby, obětní košíčky .. a to krásné gesto pomocí rukou a úklony … úcta, dík, … Jak říkají … good karma !! 🙂 Indonesie je největší muslimská země na světě … jen Ostrov Bali se vymyká. Kdo zná muslimské zěmě a jejich obyvatele … v dobrém … cítíte se tu lépe.Cesta je dlouhá, ale letěli jsme (s krátkou zastávkou v Singapuru) s KLM a vše OK. Nakonec to uteče.
Na letišti v Denpasaru žádné šílené fronty a domluvený kontakt pro odvoz do hotelu … naprosto v pohodě. Hned první kontakt příjemný. Základní info o Bali, nějaká doporučení, prospekty .. vše v Aj. Za 45 min jsme byli na hotelu.

Hotel Griya Santrian (Sanur) – krásný, klidný hotelový resort. Nic mega … tak akorát 🙂 Přiměřený luxus, krásné pokoje, milý personál, čistota … žádný problém jsme neměli.. Nic vlezlého … když jste chtěl .. nemusel jste s nikým komunikovat 🙂 U bazénu i na pláží vždy místo … snídaně skvělé. Kromě kontinentální snídaně vždy i rýže, nudle a jak říkám … nějaké čína 🙂 Moc jsme si snídaně oblíbili. Nasytí až do večera 🙂
Umístění v Sanuru ideální. Ihned vedle hlavní třídy plné obchodů, barů … vždy se dá dobře najíst, posedět … hned první večer ve vyhlášeném podniku Casablanca … tak 1,5 promile a rokový tanec 🙂 Každý večer živá hudba .. vždy najdete spřízněného Australana na pokec a pár piv 🙂
Sanur je obecně klidnější místo … s 15 km vzdálenou Kutou se to nedá srovnat. Kdo vyhledává pařby až do rána, diskoteky … pro toho bude Sanur nudné místo. Ale nám naprosto vyhovovalo.

Musím říci, že jsme na Bali neletěli kvůli válení se u moře. Chtěli jsme něco vidět, něco zažít … a tak jsme na hotelu u bazenu nebo na pláži strávili dohromady tak 1,5 dne 🙂 Již z Čech jsem nám zajistil půjčení auta. Mazda 2 v automatu na celý pobyt (9 dnů) za 210 USD. Žádné kauce, pojištění, přistavení auta k hotelu … Vše super !!! A pak už se jen nebát. Na první pohled hrůza. Samé auto .. a okolo Vás neustále stovky motorek 🙂 a ještě musíte jezdit vlevo :):) Ale po první hodině pochopíte systém … a začnete si to užívat. Naprosto bezpečně. Při tom šíleném provozu jsme neviděli jedinou bouračku, jediný konflikt. Chce to jen toleranci, klid, úsměv, žádný stres … oni jsou na těch motorkách mistři :):) Doporučuji !!! S autem se Bali opravdu užijete.

V souvislosti s tím doporučuji koupi datové SIM karty do mobilu. Komumikace přes Whatsup a hlavně na Bali skvěle funguje navigace google map. Dostali jsme se vždy tam, kam jsme dle průvodce nebo mapy chtěli. A hlavně … 2 GB za cca. 130 Kč 🙂 a 1 G jsem si přivezl nespotřebované domu.
Jedna věc jsou vlastně vymyšlené výlety (golf, ZOO, BirdPark, Kuta, Potápění …) a druhá věc je výlet s průvodcem. Pokud chcete něco vidět, dozvědět se a aspoň něco stihnout … potřebujete průvodce s kvalitním autem.
Byl jsem se také potápět. Navštívil jsem Manta Point a potápěl se se spoustou Mant obrovských. Neskutečný zážitek 🙂 Připadal jsem si jako Jacques Cousteau 🙂 Potápěl jsem se s OK Divers, potápěčské centrum v Padangbai (hodinu autem ze Sanur) … jsou tam prima holky ze Slovenska
Viděli jsme spousty krásného. Jen 9 dnů je málo. Ale znáte to … dovolená, práce …. kdyby mi bylo 25 … tak tam na rok frnknu :)Ufff …. no, nějak jsem se rozepsal … Ale psát to a vzpomínat bylo příjemné. A to jsem toho spoustu zamlčel :):)

Takže veliké díky DOVOLNÁ SNŮ za zajištění naší krásné dovolené. Už přemýšlíme, čím Vás zaúkolujeme na naší dovolenou příští rok 🙂


Nahoru