Bali

Hilton Bali Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Větší avšak klidný resort je vhodný jak pro dvojice, tak pro větší rodiny a je 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště. Nalézá se kousek od Nusa Dua a má vlastní oddělenou pláž, která je za nás jednou z nej na Bali. Díky poloze na 40m útesu má spektakulární výhled na oceán a pláž. Více jak 70% pokojů má výhled na oceán. Čtyři vzájemně propojené bazény, dětský klub, velké pokoje, vlastní amfiteátr, spa a výborný servis řetězce Hilton dělají resort ideálním místem pro vaši dovolenou.

 • Na útesu
 • S úžasným výhledem
 • Vynikající poloha
 • Větší ale klidný resort
 • Celoročně pro dvojice i větší rodiny
 • Velké možnosti vyžítí
 • Pouze se snídaní

Ať už jste ubytování v hotelu na dovolené, jako pár, nebo rodina, nebo jste zde na konferenci nebo obchodní cestě, hotel nabízí velké možnosti vyžití. 

Pro rodiny s dětmi je zde dětský klub od 4 do 12 let, který má vnitřní i venkovní zónu, čtyři propojené bazény s 30 m skluzavkou. Zážitkem pro všechny je též 360° vyhlídka.

Odpočinout a zaplavat si můžete v moři na nádherné pláži nebo v jednom z bazénů. K dispozici jsou kryté tenisové kurty, dobře vybavené fitness centrum, pádlový tenis, kulečník, sauna a pára a spousta dalších aktivit. Mezi zvláštnosti patří určitě vlastní amfiteátr, kde se pravidelně konají kulturní akce.

Mandara Spa nabízí široké spektrum balijských masáží a procedur, které si můžete užít v jedné z osmi polootevřených vilek nebo v jedné z místností uvnitř. Všechny procedury jsou poskytován školenými terapeuty, kteří kombinují moderní techniky s tradičními za použití balijských přírodních produktů.

Guest Rooms pokoje od 48 m2 do 50 m2 s balkonem s výhledem do zahrady nebo na moře. Je možné propojení pokojů. Je možná manželská postel i oddělená lůžka. K dispozici je pokoj Garden View, Deluxe Ocean View, Premium Ocean Front.

Family pokoj, který ubytuje 2 dospělé a 2 děti do 12 let, má 50 m2 a buď má dvě užší manželské postele, případně jednu širší manželskou postel a patrovou postel pro děti. Pokoje lze navíc propojit pro velké rodiny. Pokoj je blízko bazénu a má výhled na pláž, zahradu a bazén.

Executive pokoje jsou v útesové části, blízko bazénu a pláže a mají přístup do Executive Lounge s dalším bazénem. Je možná manželská postel i oddělená lůžka. K dispozici je Executive Ocean View (50 m2), Executive Terrace Ocean View (73 m2 a prostorná terasa), Executive Lagoon (53 m2 s přímým přístupem k bazénu).

13 Suites s prostorným balkónem a oddělenou obývací a jídelní částí. Přístup do Executive Lounge. K dispozici je jednoložnicová Suite Ocean View se 100 m2, dvouložnicová Royal Suite Ocean View se 200 m2 a kuchyňkou a dvouložnicová Presindatial Suite Ocean View se 400 m2 na dvě patra, kuchyňkou a pracovním prostorem.

 • dovolená snů 389 pokojů a suite, 19 vil
 • dovolená snů klimatizace, 40-palcová HDTV, koupelna obložená mramorem se sprchou i vanou, sejf, rychlovarná konvice, kosmetické zrcátko, župan, přezůvky, Wi-Fi za poplatek.
 • dovolená snů do zahrady, na moře
 • dovolená snů snídaně

Hilton Bali resort nabízí hned 6 restaurací, které nabízí velmi pestrou kuchyni a gastronomické zážitky.

Brasserie Des Celebrites určený pro snídaně se nachází v v dolní části lobby má vnitřní i venkovní část a dát si můžete klasickou kontinentální snídani, nebo Asijskou či místní. Delicatessen nabízí snídani, lehké snacky spolu s čerstvou kávou, čajem a osvěžujícími drinky. V polootevřené La Terazza určené pouze pro večeře si dáte především italskou kuchyni. Paon Bali Resto & Bar má vniřní a polootevřenou venkovní část a je specializovaná na balijskou kuchyni včetně tradičního selátka na rožni. Shiki Japanese restaurace nabízí k obědu a večeři teppanyaki, sushi, sashimi a 5 privátních místností. V neposlední řadě pak The Shore Restaurant & Bar je tříposchoďová polootevřená a venkovní restaurace u pláže s asijskou a mezinárodní kuchyní pro obědy a večeře.


Nahoru