Bali

The St. Regis Bali Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort St. Regis Bali se rozprostírá na 9 hektarech 20 minut od letiště u nejlepší části pláže Nusa Dua hned vedle golfového hřiště Bali National Golf Club, které je hodnoceno v oblasti Asie a Pacifiku jako 5. nejlepší. Celý vychází z balijských tradic a je inspirován „Nyegara Gunung“, posvátnou cestou od hory k moři. Od Lobby (hory) se odhaluje před vašima očima každý aspekt balinéského života až dosáhne konce své cesty, nedotčené pláže a za ním azurového moře. Místo uhlazeného luxusu s nezapomenutelným butler servisem – to je St. Regis. Má jedny z nejlepších Spa na ostrově a svým hostům nabízí fitness zařízení o rozloze 660 m2 a neskutečných 3668 m2 určených k plavání v rámci své laguny a bazénů.

 • Nejhezčí část pláže Nusa Dua
 • Pouze suite a vily
 • Vhodný celoročně
 • 24 hodinový St. Regis Butler Service
 • Vyhlášené Remède Spa
 • 660 m2 fitness zařízení a 3.668 m2 určených k plavání
 • Centrum vodních sportů

Odpočinete si na jedné z nejhezčích pláží na Bali, na unikátních stylových a pohodlných lehátkách, k tomu dostanete ten nejlepší plážový servis aniž by jste se museli zvednout. Nusa Dua pláž je díky své délce ideální pro plavce všech kategorií.

Až vás přestane bavit pláž, můžete k plavání a vodním radovánkám využít neskutečných 3.668 m2 vnitřní hotelové laguny se slanou vodou, kde si budete připadat jako v ráji. Hotel samozřejmě nabízí i bazén se sladkou vodou a bazén pro děti.

The St. Regis Bali Resort disponuje jedněmi z nejlepší center vodních sportů na ostrově a pokud máte rádi pohyb nezapomeňte vyzkoušet též 660 m2 velké fitness zařízení.

V rámci wellness všeho druhu jsou zde Remède Spa, jedny z nejlepších lázní na ostrově. Vyškolení terapeuti vědí, že každý člověk, jeho tělo a duše jsou unikátní. Vždy pro vás připraví tu nejvhodnější léčbu a proceduru, se kterou vždy předčí vaše očekávání. Vychází přitom s balijských tradic a přírody. V rámci lázní se také můžete věnovat józe a různým wellness programům.

Design interiéru suite a vil odráží asijskou a indonéskou kulturu. Nábytek a vybavení je vyrobené na míru a ve velké míře jsou použity místní materiály, látky a kulturní předměty.

Všechny luxusní Suite jsou prostorné a jako stvořené pro odpočinek a na Bali jím podobné nenajdete. Odrážející bohatství ostrova, čalouněný nábytek a mramorová koupelna je doplněná překrásným dekorem vyřezávaného dřeva a místním uměním a předměty.

St. Regis Suite – se svými 92 m2, komfortem a stylový designem poskytuje každá ze St. Regis Suite velkorysý obývací prostor a mramorovou koupelnu s více než velkou vanou. Výhled je do zahrady.

St. Regis Ocean View Suite – se svými 92 m2, výhledem na indický oceán z vlastního balkonu, poskytuje každá ze St. Regis Ocean View Suite Suite velkorysý obývací prostor a mramorovou koupelnu s více než velkou vanou.

St. Regis Pool Suite – umístěná v přízemí se svými 189 m2 má každá ze St. Regis Pool Suite privátní bujnou zahradu, bazén s jacuzzi a altán. Stejně jako v ostatních suitách zde naleznete velkorysý obývací prostor a mramorovou koupelnu s více než velkou vanou.

Orchid Suite – nadčasová Orchid Suite se svými 237 m2 (184 vnitřní část) má kromě jedné ložnice, prostorný obývací prostor, mramorovou koupelnu a je doplněna též o kuchyň a otevřený jídelní prostor. Venku pak najdete velkou dřevěnou terasu, s lehátky, pergolou a jídelním prostorem. Máte tak ideální soukromé útočiště s výhledem do zahrady.

Grande Astor Suite – nekompromisní komfort, luxus a úžasný výhled do zahrady a na oceán, to je 518 m2 velká Grand Astor Suite (374 vnitřní část) s vlastním infinit bazénem a terasou. Má jednu ložnici s manželskou postelí, druhou s oddělenými lůžky, koupelnu s italským mramorem, obrovský obývací prostor, studovnu, plně vybavenou kuchyň a část pro majordoma.

Všechny vily mají rozsáhlý prostor pro bydlení uvnitř i venku, jsou posazené ve stále zelenajícím se prostředí zahrady, u laguny se slanou vodou, nebo s výhledem na indický oceán. Mají vlastní bazén, tradiční altán a příjmemný interiérový design. Jsou inspirovány místní kulturou, bujným tropickým prostředím a zachovávají si duši a mystiku tradičního sofistikovaného života na ostrově.

Gardenia Villa – odloučená Gardenia Villa poskytuje se svými 411 m2 (131 vnitřní část) svým hostům vysokou úroveň komfortu a funkcionality. Venku ve vlastní tropické zahradě naleznete tradiční altán, terasu, bazén a jídelní prostor, zatímco uvnitř pak sofistikovanou ložnici, obývací prostor s podlahou z mahagonu, decentním nábytkem a jídelním koutem, separátní část pro majordoma, kuchyňku, rozhlehlou mramorovou koupelnu s balijskými prvky a venkovní sprchu.

Lagoon Villa One Bedroom – luxusní a prostorná jednoložnicová Lagoon Villa s přímým přístupem do rozsáhlé laguny se slanou vodou má 371 m2 (131 vnitřní část). Venku ve vlastní tropické zahradě naleznete tradiční altán, terasu, bazén, jídelní prostor a přístup do laguny, zatímco uvnitř pak sofistikovanou ložnici, obývací prostor s podlahou z mahagonu, decentním nábytkem a jídelním koutem, separátní část pro majordoma, kuchyňku, rozhlehlou mramorovou koupelnu s balijskými prvky a venkovní sprchu.

Lagoon Villa Two Bedroom – rodinná dvouložnicová Lagoon Villa s přímým přístupem do rozsáhlé laguny se slanou vodou má 436 m2 (157 vnitří část). Venku ve vlastní tropické zahradě naleznete tradiční altán, terasu, bazén, jídelní prostor a přístup do laguny, zatímco uvnitř pak jednu ložnici s manželskou postelí, druhou s oddělenými lůžky, dvě koupelny, obývací prostor s podlahou z mahagonu, decentním nábytkem a jídelním koutem, separátní část pro majordoma, kuchyň a venkovní sprchu.

The Strand Villa – mistrovský kousek balinéského moderního stylu přímo u moře má 604 m2 (131 vnitřní část). Ve víceúrovňové vnější části s tropickou zahradou naleznete tradiční altán, terasu, bazén, jídelní prostor a vlastní přístup k pláži, zatímco uvnitř pak ložnici s manželskou postelí, obývací prostor s podlahou z mahagonu, decentním nábytkem a jídelním koutem, separátní část pro majordoma, kuchyňku, rozlehlou mramorovou koupelnu s balijskými prvky a venkovní sprchu.

The Strand Residence – dvoupatrová rodinná rezidence o velikosti 966 m2 (270 m2 vnitřní část) se nachází přímo u moře. Má tři ložnice a je ve všech směrech inspirována Bali. Venku ve vlastní tropické zahradě naleznete tradiční altán, terasu, bazén, jídelní prostor a vlastní přístup k pláži, zatímco uvnitř pak jednu ložnici s manželskou postelí v přízemí, dvě ložnice v patře, dvě koupelny v mramoru, obývací prostor s podlahou z mahagonu, decentním nábytkem a jídelním koutem, separátní část pro majordoma, kuchyňku a venkovní sprchu.

 • dovolená snů 79 suite (5 kategorií), 42 vil (4 kategorie) a 2 rezidence
 • dovolená snů 24 hodinový butler servis, 42” plochá LCD TV s DVD přehrávačem, Bose iPod dokovací stanice, Wi-Fi a vysokorychlostní přístup na internet, sejf, první IP telefon na Bali, exkluzivní Remède koupelnové vybavení, nezávislá klimatizace, ventilátor, minibar, lednička, příslušenství na přípravu kávy a čaje.
 • dovolená snů do zahrady či na moře, balkón
 • dovolená snů snídaně

St. Regis Bali Resort nabízí přehlídku kulinářských možností včetně speciálních večeří přímo na pláži Nusa Dua. Mimořádná kuchyně a jedinečný servis ve třech restauracích a jednom baru, které patří k těm nejlepším, co Bali nabízí.

Vychutnejte si mimořádnou asijskou haute cuisine společně s tím nejlepším výběrem vín v restauraci Kayuputi hned u pláže. Pokud jde o výběr vín vyhrává tato restaurace ocenění již 6 roků v řadě! Nebo vyzkoušejte mezinárodní kuchyni v restauraci Boneka či případně pravý kulinářský zážitek v indonéské restauraci Dulang. Pro ty kdo rádi uspokojí své mlsné jazýčky kdykoliv během dne je zde Gourmand Deli s různými pochutinami, vínem, kávou. Pokud vám nebude stačit ani jedna z restaurací, nechte si připravit zážitek na míru, ať už to bude piknik, grilování či exkluzivně připravený pokrm přímo ve vaší vile jen a jen pro vás.


Nahoru