Bali

The Laguna Resort & Spa *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort je vhodný pro dvojice, ale i pro menší rodiny a je 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště. Má panoramatický výhled na na Indický oceán a 24 hodinový butler servis. Z některých pokojů máte z balkónu přístup rovnou do laguny s křišťálovou vodou. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa má sedm lagun a bazénů s celkovou plochou 5000m2 včetně bazénu pro děti a malých vodopádů za nimiž se nalézá fitness centrum s výhledem na ně. Možnost využití některých služeb ze sesterského resortu St. Regis.

  • Na pláži Nusa Dua
  • Celoročně pro dvojice a menší rodiny
  • Pouze se snídaní
  • 24 hodinový butler servis
  • 7 bazénů a lagun o ploše 5000m2
  • Vlastní spa

The Laguna Resort & Spa je jako stvořené pro plavce. Pláž Nusa Dua je stejně jako jedna ze 7 lagun/bazénů ideální pro všechny typy plavců. Pokud Vás přestane bavit plavání můžete si odpočinout buď na lehátku na pláži či v jednom ze stíněných altánů o kousek dále. V rámci bazénů je k dispozici i jeden pro děti, menší vodopád a dvě jacuzzi.

K dispozici jsou ve spolupráci s partnerem z Waterworld též vodní sporty včetně potápění, rybolovu, windsurfingu, kajaků apod.

V rámci resortu naleznete kompletně vybavené fitness centrum s trenérem. V týdnu jsou pravidelné lekce jógy, nebo lze dohodnout za poplatek soukromou lekci. Zahrát si můžete stolní tenis, biliár a za poplatek tenis. Lze si také vypůjčit kolo.

Dvakrát týdně v podvečer se koná též představení ohnivého tance, před představením Vás ještě provedou resortem, který je plný unikátních balijských artefaktů a soch a sami si namícháte tradiční bylinný nápoj, jehož receptura se předává z generace na generaci.

Hotelové spa jsou inspirovány 7 pilíři: životní rovnováhou, harmonií, krásou, životní sílou, vodou, přírodou a výživou. Vyškolení terapeuti zde budou hýčkat a opečovávat Vaše tělo a dodají energii Vaší duši.

Pro děti lze využít služeb dětského klubu v blízkém sesterském resortu St. Regis a dále jsou v průběhu týdnu na programu aktivity jako je pouštění draka, stavění z písku apod.

Zařízené v moderním balijském stylu má každý z pokojů, suite a vil zdobené stěny z kamene z oblasti Palimanan, teakovou podlahu a ručně tkané koberce. Koupelny jsou obložené mramorem a nabízejí k relaxaci nadstandardně velkou vanu a sprchu. Prostorné soukromé balkony pak nabízejí výhled buď do tropické zahrady, na lagunu/bazén, případně částečně na moře. Některé pokoje mají možnost propojení. V ceně ubytování jsou 2 lahve vody zdarma na pokoj. Lepší pokoje mají v ceně také buggy servis z pokojů do restaurací, na pláž, k bazénům ….

Deluxe pokoj Garden View – má 36 m2, prostorný balkón s posezením a výhled do nádherné zahrady. K dispozici jsou buď oddělená lůžka případně velká manželská postel. V koupelně je prostorná vana se zástěnou.

Deluxe pokoj Lagoon View – je totožný jako Deluxe pokoj s výhledem do zahrady jen je zde výhled na lagunu/bazén.

Deluxe pokoj Lagoon Access – je totožný jako Deluxe pokoj s výhledem do zahrady jen je zde výhled na lagunu/bazén a přímý přístup po schůdkách do laguny/bazénu.

Deluxe studio Garden View– má 48m2, prostorný balkón s posezením a výhled do nádherné zahrady. Pokoj má spací a obývací část. K dispozici jsou buď oddělená lůžka případně velká manželská postel. V koupelně je vana se zástěnou. Na pokoji je namísto 49-palcové 55-palcová plochá televize.

Deluxe studio Lagoon Access – je totožný jako Deluxe studio Garden View jen je zde výhled na lagunu/bazén a přímý přístup po schůdkách do laguny/bazénu.

Executive Suite – má 60m2, předsíň, oddělenou ložnici a obývací prostor, prostorný balkón s posezením a výhledem buď do panoramatické zahrady či na lagunu/bazén. V koupelně naleznete vanu i sprchu. K dispozici je velká manželská postel.

Lagoon Access Suite – má 60m2, předsíň, oddělenou ložnici a obývací prostor, prostorný balkón s posezením, s výhledem na lagunu/bazén a přímým přístupem do něj po schůdkách. V koupelně naleznete vanu i sprchu. K dispozici je velká manželská postel.

Deluxe Executive Suite – má 120m2, oddělenou ložnici a velký obývací prostor s jídelním/pracovním stolem, oddělený záchod, prostorný balkón s posezením s výhledem na lagunu/bazén. V koupelně naleznete vanu i sprchu advě umyvadla.K dispozici je velká manželská postel.

Ocean View Suite – tato dvoupodlažní suite má 158m2. V prvním patře je menší předsíň, velký vzdušný obývací prostor propojující obě patra, jídelní část, oddělený záchod aprostorný balkón s posezením s částečným výhledem na moře. V druhém patře je pak ložnice s velkou manželskou postelí s nebesy, balkón s posezením a koupelna s vanou, sprchouadvěma umyvadly.

Deluxe Ocean View Suite – tato dvoupodlažní suite je umístěná ve třetím patře resortu a má 158m2. Je totožná s Ocean View Suite, ale má navíc separátní kuchyňku a boční vstup pro butlera s osobním servisem. Máte k dispozici též přidělenou vlastní část pláže s lehátky.

Grand Lagoon Suite – tato dvoupodlažní dvouložnicová suite má 390m2, vlastní bazén a částečný výhled na moře. V prvním patře je menší předsíň, velký vzdušný obývací prostor propojující obě patra, jídelní část, odpočinková část s klavírem,oddělený záchod avelká terasa s posezením s částečným výhledem na moře a přímým přístupem do vlastního bazénu.V druhém patře jsou pak dvě ložnice (jedna s velkou manželskou a druhá s oddělenými lůžky), dva balkóny s posezením a dvě prostorné koupelny.Máte k dispozici též přidělenou vlastní část pláže s lehátky.

The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa nabízí též možnost ubytování v 10 vilách, třech typů. K dispozici je Hibiscus Vila a Pool Vila v jednoložnicové nebo dvouložnicové variantě. Vily jsou umístěné na klidném místě bokem od ostatního ubytování ve vlastní zahradě a s vlastní recepcí. Máte k dispozici též přidělenou vlastní část pláže s lehátky. Hibiscus Vila má 280m2 a má vlastní bazén, altán, malou zahradu s ibišky, oddělenou ložnici a obývací prostor, venkovní sprchu a plně vybavenou kuchyňku. Pool Vila s jednou ložnicí má 360m2 a jedná se de facto o větší a luxusnější Hibiscus Vilu. Pool Vila s dvěma ložnicemi je pak ze všech vil největší a má 750m2.

  • dovolená snů 287 pokojů a suite, 10 vil
  • dovolená snů 24 hodinový butler servis, 49-palcová LED TV s DVD/CD přehrávačem, telefon, sejf, nezávislá klimatizace, minibar, káva, žehlička a žehlící prkno, fén, kosmetické zrcátko, župan, přezůvky, peřové či hypoalergenní polštáře, luxusní Serta matrace, denní tisk, DVD knihovna, Wi-Fi a vysokorychlostní internetové připojení.
  • dovolená snů do zahrady, na lagunu/bazén, částečný na moře
  • dovolená snů snídaně

The Laguna Resort & Spa nabízí 2 restaurace a tři bary. Banyubiru nabízí asijskou a mezinárodní kuchyni zahrnující čínské speciality, indonéský koutek a japonský sushi bar. Restaurace má výhled do laguny a bujné zahrady a má otevřenou kuchyni. Podává se tu také snídaně. Další z restaurací Arwana je specializovaná na ryby a plody moře a má výhled na pláž, je otevřená přes poledne a večer. Cornerstone je určená pro privátní večeře s ochutnávkou vín a v průběhu dne zde lze zakoupit různé malé delikatasy a snacky. Koktejly, vína, malé snacky pak nabízí bázenový bar Kulkul, Cascade Garden Lounge a Sapphire.

Lze využít také restaurací a barů nedalekého sesterského resortu St. Regis.


Nahoru