Butikový resort Desa Dunia Beda se nachází na severu indonéského ostrova Gili Trawangan a najdete ho přímo u pláže. Pouhých 12 vilek se rozprostírá v rozlehlé tropické zahradě. Ostrov se nachází mezi dvěma většími ostrovy- Bali a Lombok, kam si můžete udělat výlet. Na Gili Trawangan se dostanete z Lomboku lodí nebo letecky. Po příjezdu tu na vás čeká welcome drink a košík ovoce.

  • butikový resort
  • ubytování ve vilkách v zahradě
  • resort přímo u dlouhé pláže
  • vilky v tradičním indonéském stylu
  • vhodné i pro rodiny s dětmi
  • snídaně v ceně

Oblast je ideální na šnorchlování, ostrov je chráněn korálovým reefem, v resortu vám zdarma půjčí vybavení. Vyjeďte si dále od ostrova prozkoumat podmořský svět nebo si zarybařit. Kromě toho je tu velice oblíbené surfování.

Ostrov si můžete prohlédnout i z koňského sedla. Mají nabídku několika organizovaných výletů, třeba na ostrov Lombok.

Užít si tu můžete třeba i tradiční masáže. V resortu najdete dokonce bazén se slanou vodou. Je tu také možnost si půjčit v resortu kolo a projet si ostrov.

Ubytováni budete v krásných vilkách v tradičním asijském stylu nebo v typickém stylu indonéských obydlí.

Vila Kampung nejmenší vilky o velikosti 44 m2 a nacházející se v zahradě. ,,Kampung“ znamená vesnice a právě tyto domečky jsou stylizovány do venkovských obydlí. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí s nebesy. Opět tu máte k dispozici menší verandu s posezením a otevřenou venkovní koupelnu.

Vila Joglo vilky o rozloze 67- 82 m2. Najdete je posazené v zahradě. Ve vile najdete ložnici s manželskou postelí s nebesy. Koupelna je otevřená venkovní. Před vilou opět najdete verandu s posezením, odkud máte krásný výhled do zahrady.

Pokoj Joglo Family krásné a prostorné vily o rozloze 120 m2, nacházející se poblíž restaurace a bazénu, vhodné pro rodiny. Před vilkou máte verandu s posezením, odkud se vám naskytne výhled do zahrady a na bazén. Vilka s 2 ložnicemi, kde najdete manželské postele s nebesy, pohovky, sladěný interiér s lesklou tmavou podlahou a tmavým nábytkem.

 

  • dovolená snů 12 vilek
  • dovolená snů Wi-Fi zdarma, kávovar/ rychlovarná konvice, telefon, klimatizace, minibar, bezpečnostní schránka, fén (na vyžádání), denně zdarma 2 láhve vody, toaletní potřeby
  • dovolená snů zahrada, bazén, pláž
  • dovolená snů snídaně

V rámci resortu si najdete jedinou restauraci a bar. Restaurace se nachází u bazénu, nabídnou vám tu mezinárodní i lokální kuchyni, grilované mořské plody a mnoho dalšího. Povečeřet můžete i při svíčkách na pláži. V baru si naopak vychutnáte osvěžující koktejl.


Nahoru