SAE – Emiráty

Anantara Dubai The Palm Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Anantara Dubai The Palm Resort & Spa se nachází na Palm Jumeirah a to až téměř na okraji ,,palmového listu´´. Jedná se o rozsáhlý resort, který protíná společná bazénová laguna, do které mají některé kategorie pokojů vstup přímo z vlastní terasy. 

 • klidná lokalita Dubaje – The Palm
 • osobně velmi doporučujeme pokoje Lagoon Access se vstupem z terasy do bazénu
 • vily na pláži či nad vodou
 • snídaně – plná penze
 • v docházkové vzdálenosti nejsou nákupní možnosti
 • autem trvá 20 min dojet do rušnější části – Dubai Marina
 • 4 restaurace
 • moc hezká pláž a zahrada

V resortu Anantara se budete cítit úplně stejně jako v pravé exotice. Anantara The Palm je od živější části Dubaje – JBR, kde se nachází mnoho restaurací a obchodů, vzdálena cca 20 min jízdy autem. Pokud je vaší touhou zajít do jednoho z největších aquaparků na světe, Atlantis The Palm je jen kousek opodál. V resortu Anantara najdete veškeré zázemí pro klidnou dovolenou v dosahu poznávání města a okolí.

Přímo v resortu si můžete dopřát v kvalitním SPA masáže nebo lázně Hammam, nechat se zavést na thajské lodi (za poplatek) do rušné Dubai Marina, pro menší děti je zde dětský klub a pro větší děti místnost s různými aktivitami přiměřené jejich věku. Všichni hosté, i ti, co nemají ubytování se vstupem do laguny, mohou využít obrovskou sestavu bazénových lagun, které jsou v létě chlazené. Využít můžete i vodních sportů nebo skvěle vybavené posilovny. Dokonce jsou k dispozici i 2 tenisové kurty.

Cesta z dubajského letiště zabere přibližně 45 minut jízdy.

Standart pokoj – 38m2,  pokoje se nacházejí v hlavní budově tzv. Anantara Residences a ubytují maximálně 3 osoby.

1- ložnicový apartmán – 108m2, apartmány se nacházejí taktéž v hlavní budově a ubytují maximálně 3 dospělé a 1 dítě. Rodiny zde najdou zázemí hotelu a zároveň i vlastní plně vybavenou kuchyňku.

2- ložnicový apartmán – 164m2, apartmán vhodný pro větší rodinu, ubytuje totiž maximálně 5 osob. Nachází se v hlavní budově Anantara Residences.

Premier pokoj Lagoon View – 47m2, pokoje se nacházejí přímo nad lagunou v patře v dvoupatrových domečcích a ubytují maximálně 3 dospělé.

Premier Lagoon Access pokoj – 47m2, totožné pokoje s předchozí kategorií, jen nabízejí svým obyvatelům přímý vstup z terasy do bazénové laguny.

Deluxe pokoj Lagoon View – 52m2, pokoje jsou větší než kategorie Premier a ubytují maximálně 3 dospělé a 1 dítě. Tyto pokoje mají výhled na lagunu, jsou v patře.

Deluxe Lagoon Access pokoj – 52m2, totožné s Deluxe Lagoon View pokojem, ale s přímým vstupem z terasy do bazénu.

Deluxe Family Lagoon Access pokoj – 65m2, vhodná kategorie pro rodinu se 2 dětmi, pokoj má oddělenou místnost (vlastní patro) pro děti s dětskými postelemi a vybavením. Pokoj ubytuje maximálně 3 dospělé a 2 děti. Tyto pokoje mají přímý vstup z terasy do bazénu.

1-ložnicová vila na pláži s bazénem – 85m2, vila u pláže se soukromým bazénem. Ve vile máte naprosté soukromí, dřevěná stěna, která dělí vilu od pláže jde otevřít a zavřít, jak budete potřebovat. Vila ubytuje maximálně 3 osoby.

1-ložnicová vila na vodě – 106m2, tato kategorie nemá bazén, má krásnou koupelnu s vanou, ze které je přímý výhled na moře. Zároveň má u postele prosklenou podlahu, kde vidíte pod hladinu moře. Vila ubytuje maximálně 3 osoby.

 • dovolená snů 260 pokojů a 33 vil
 • dovolená snů TV, Wi-Fi, Nespresso kávovar, minibar, trezor
 • dovolená snů moře, bazén
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

The Lotus Lounge – místo, kde si můžete během dne dát drink nebo lehké občerstvení. Ideální k pozorování západu slunce a výhledem na Dubaj. 

Mekong – restaurace inspirovaná asijskou kuchyní, zejména vietnamskou, thajskou a čínskou. Usadit se sem můžete na večeři v čase 18:00-23:30

The Beach House – středomořská kuchyně na pláži – otevřeno od 12:30 do 1:00. Večer si můžete dát vodní dýmku a užít živé hudby.

Mai Bar – bar v bazénu, kam si můžete doplavat a posadit se se skvělým drinkem.

Crescendo – hlavní restaurace, kde si můžete dát snídani, oběd i večeři. Stravovat se můžete ve vnitřních moderních prostorách, a nebo, dovolí-li teplota, venku u bazénu s výhledem na pobřeží. Snídaně 7:00-11:00, obědy 12:30-15:30, večeře 18:30-22:30. Pochutnáte si na mezinárodní kuchyni.

Bushman´s Restaurant & Bar – australská restaurace, kde se podávají prémiová masa a mořské plody a k nim precizně napárovaná australská vína. Večer živá hudba. Otevřeno na večeře 18:00-23:30

Revo Café – posedět zde můžete u kávy, sladkého pečiva, zdravých variant a lehkého občerstvení od 8:00 do 22:00

Petra S.

Úžasná dovolená v Anantara Resortu, Dubaj! 🌴✨

Anantara rezort, to bylo opravdu něco – naprostá pohodička! Krásná klidná atmosféra a luxus kolem nás. Pokoj byl vždy dokonale uklizený. Skvělé jídlo si zaslouží pochvalu – prostě lahodné. Snídaně i večeře byly blízko našeho pokoje. 🍲🍤

Poloha rezortu je perfektní! Moře hned za rohem a bazén přímo u pokoje. Pláž je pozvolná, takže i náš syn si mohl bez obav vyhrát. Bezpečí na pláži a u bazénu zajišťovali špičkoví plavčíci. 🏖️🏊‍♂️

Díky paní Aničce z Dovolená snů jsme zažili přesně takovou dovolenou, jakou jsme si představovali. Syn byl doslova nadšen! 🥳

Anantara – rozhodně doporučuji! 👍


Nahoru