Tento pětihvězdičkový moderní resort se nachází v blízké vzdálenosti od centra Dubaje a známých nákupních středisek. Hosté si zde mohou vychutnávat ničím nerušené, nádherné výhledy na Perský záliv. Hotel stojí na uměle vytvořeném ostrůvku Pearl Jumeira, má nádhernou písečnou pláž. Exteriér i interér je pojat velmi moderně, barvy jsou laděny do bílé a modré. V pokojích najdeme prvky dřeva a hlavně vyspělé elektro technologie. Síť hotelů Nikki Beach si zakládá na konceptu luxusního plážového klubu. Tyto hotely najdeme např. i na Ibize či v Miami.

 • moderní hotel na uměle vytvořeném ostrově
 • blízká vzdálenost do centra Dubaje
 • VIP servis
 • součástí hotelu plážový klub 
 • výborná gastronomie
 • nejmodernější technologie v pokojích
 • krásná písečná pláž

Úplná relaxace a uvolnění těla i mysli na vás čeká v místních lázních Nikki Spa, kde se o vás postarají zkušení terapeuti a masérky. Ve spa najdete hammam, saunu, ledovou lázeň, parní místnost a další místnosti určené na speciální procedury.

Pokud jste aktivní a nebo jen chcete vybít energii, určitě vás potěší velmi dobře vybavené fitness centrum Tone Gym, které je otevřeno od 6 do 10 večer.

Dále pak hotel nabízí různé motorizované i nemotorizované vodní sporty, lekce yogy a další sportovní aktivity ve fitness centru.

Luux pokoj – Tento typ pokoje je vhodný pro 2 dospělé je velký 64 m2. Některé z těchto pokojů mají výhled na opačnou stranu než je moře – na město. Je možné, že budete mít výhled na samotnou budovu Burj Khalifa. 

Covet pokoj – Totožný pokoj s Luux pokojem jen o něco menší – 55 m2, též pro 2 dospělé.

Signature Suite – Základní Suite o velikosti 81 m2 pro 2 dospělé je prostorné, elegantní s velkým balkonem, obývací částí. Najdete zde vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Z balkonu vás ohromí panoramatický výhled na záliv.

Ocean Luux Suite – Úžasný Suite o velikosti 100 m2 ubytuje 2 dospělé. Je laděn do bílé barvy, která ráda poukáže na dokonalou čistotu a eleganci pokoje. K tomu modré doplňky v podobě polštářků, deky a jiných dekorací, které zase umocňují přímořský pocit. K pokoji náleží také prostorný balkon s posezením a dechberoucím výhledem na moře. Ubytování vhodné pro náročné cestovatele, kteří chtějí bydlet na dovolené v luxusním komfortu. 

Ultra Suite – Ještě více prostoru najdete v tomto suite, který ubytuje až 4 dospělé a má rozlohu 137 m2. Jsou zde 2 oddělené ložnice. Suites mají každé soukromou terasu s posezením a jsou na úplném vršku budovy, tudíž mají nejlepší výhled. 

Ultimate Suite – Ultimátní záležitostí je toto 162 m2 velký Suite pro 4 dospělé. Suite má 2 ložnice, jednu s manželskou postelí a druhou s oddělenými postelemi. Vše je doladěné do detailu. Samozřejmostí je velká soukromá terasa.

Beach Pool Villa – Vila pro 4 dospělé je velká 170 m2. Vily mají svůj soukromý vstup, jsou odděleny od hlavní budovy. Vhodné pro ty, kteří dychtí po soukromí a nerušeném klidu. Vila má svůj bazén.

Ultimate Villa – To nejlepší nakonec a také to nejluxusnější ubytování, které můžete v Nikki Beach zvolit je tato vila, která je až pro 6 dospělých. Má velikost 327 m2. Vila má soukromá vstup mimo hlavní budovu, jsou v ní 3 oddělené ložnice. Soukromí je tu zaručeno. Vila má 1 patro a svůj vlastní bazén a velkou terasu. Vila má svého komorníka 24/7 k dispozici a vlastního šéfkuchaře, který vám přijde uvařit přímo do vily. 

 • dovolená snů 117 pokojů a suites, 15 vil
 • dovolená snů vana i sprcha, klimatizace, trezor, minibar, TV, telefon, servis na přípravu čaje a kávy, fén
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů snídaně či polopenze

Café Nikki – „bistro“ otevřené celodenně nabízí čerstvé pokrmy, hodně zdravých jídel, saláty, sandwiche, mořské plody. Vaří se převážně z BIO potravin.

Soul Lounge – Při vstupu do hotelu vás zaujme zajímavý interiér lobby a baru, kde se můžete posadit a dát si jeden z výborných míchaných koktejlů či výběrovou kávu.

Key West – Karibské rytmy a výborné koktejly, pochoutky na grilu. To vás čeká v této příjemné restauraci.

Beach Club – centrum dění je tento klub umístěný u hlavního bazénu. Návštěva klubu bude provázena většinou moderní hudbou, která svádí k tanci. K jídlu si tu můžete objednat lehké jídla jako jsou saláty, sushi nebo třeba kuřecí quesadillu. Pokud je v hotelu naplánovaná akce, kdy např. přijíždí světově známí DJs koná se to zde, u bazénu. 

 

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (prosinec 2020), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Covet pokoj 4.310,-Kč x 7 (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Emiráty – Praha 14.000,- Kč
 • transfery, AJ delegát 1.200 ,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 45.370,-Kč


Nahoru