Na východním pobřeží v emirátu Fujairah se nachází tento pětihvězdičkový hotel, který je tím pravým místem pro vaši klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Hotel je zhruba 145 km vzdálen od Dubaje a cesta sem trvá cca 2 hodiny. Resort je v poušti a výhled z něj je na krásné pohoří Hajar a na druhé straně Indický oceán. Hotel se skládá z menších budov, které mají prvky arabské, marocké architektury. Po hotelu visí typicky barevné lampionky, jsou vidět krásné mozaiky a také maurský sloh. Je to zkrátka luxusní arabská elegance. Kamkoliv se v hotelu podíváte, design je vyladěn.

  • Klidný hotel, vhodný i pro děti
  • Příjemný pětihvězdičkový resort 
  • Možnost All Inclusive
  • Poblíž město Fujairah
  • Ostrov Snoopy skvělý na šnorchlování ale v blízkosti se dá i potápět
  • dlouhá, krásná pláž

200 metrů Dlouhá pláž v Al Aqah vybízí k vodním radovánkám. Hotel nabízí windsurfing, kajaky, jízdu na nafukovacím banánu, wakeboarding, vodní lyže, vodní skútry, plachtění,  šnorchlování u blízkého ostrova Snoopy Island, je zde PADI potapěčské centrum.

Hotel má animační tým, se kterým se zabaví hlavně děti. 

Z pozemních aktivit si můžete zahrát plážový volejbal, tenis, můžete zkusit lukostřelbu.
Je tu vybavené fitness centrum, kulečník, karaoke, lekce tance, tematické večery s programem.

Wellnes centrum s Jacuzzi, saunou, parní komorou a vnitřním bazénem.

 

Všechny pokoje mají svůj specifický orientální styl.

Standard pokoje – základní pokoje o velikosti 34 – 38 m2 s výhledem na krásné pohoří, bazén nebo na moře. Každý pokoj má balkon nebo menší terasu s posezením. Možnost propojení dvou pokojů.

Family pokoje – rodinné pokoje o velikosti 45 m2 s volitelným výhledem, balkon nebo terasa. Pokoj má „předsíň“ s dvěma postelemi navíc pro děti. Tento pokojík má posuvné dveře takže je zde dostatečné soukromí.

Suites – několik druhů suites začíná se na 47 m2 a největší suite má 86 m2.

Hosté, kteří se ubytují ve Suites mají prvivátní check-in, VIP služby a pozornost personálu, denně čerstvé ovoce v pokoji, slevy do SPA, na různé aktivity, pozdní check-out zdarma.

V některých Suites ubytujeme až 4 dospělé a 2 děti.

Al Qasr Suite – největší ze suites, má výhled na oceán, 73 m2 velkou terasu, privátní bazén, zdarma vstup do sauny, jacuzzi.

 

  • dovolená snů 305 pokojů v 7 kategoriích
  • dovolená snů postel, TV, posezení, Wi-fi připojení, klimatizace, trezor, servis na přípravu kávy a čaje, minibar
  • dovolená snů pohoří Hajar, bazén, oceán
  • dovolená snů snídaně až all inclusive

Al Majlis – exotická restaurace s výhledem na bazén a pláž. Velký výběr ze švédských stolů, mezinárodní kuchyně, kuchaři vaří přímo před vámi z čerstvých surovin

Al Moltaqa – v překladu „místo setkání“ je příjemné místo, kavárna/ čajovna/ bar, kde si můžete dát vodní dýmku, exotický koktejl a užít si jemný vánek na otevřené terase

Bahari Grill – restaurace a bar, kde si užijete výhled na otevřené vody oceánu. Název napovídá, že si tady pochutnáte na grilovaných dobrotách. Zajděte sem třeba na romantickou večeři, osvěžující koktejl nebo čerstvý džus

Sensasia – asijsky laděná restaurace, zaměřená hlavně na thajské pokrmy ale najdeme zde i jiné asijské delikatesy

La Cucina – italská pasta, saláty, mořské plody, to vše a mnohem více si můžete dát v této skvělé restauraci 

 


Nahoru