Na bílé pláži ostrova Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah se nachází tento luxusní resort. Čeká na vás nejen krásná pláž ale i stylové ubytování, skvělá gastronomie a hlavně kvalitní servis. Resort je vzdálen 25 kilometrů od města Ras Al Khaimah a 70 kilometrů od dubajského letiště. 6 km od hotelu je golfové hřiště takže i golfisté si přijdou na své.

 • luxusní resort na uměle vytvořeném ostrově Marjan Island
 • dlouhá písečná pláž
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • emirát Ras al Khaimah nabízí spoustu aktivit
 • skvělá gastronomie a velký výběr z restaurací (jedna restaurace otevřena 23:00-6:00)
 • hodinu autem od letiště v Dubaji
 • All Inclusive

Pro děti je tady Rixy Kids Club, kde si vaše ratolesti užijí spoustu legrace. Jsou pro ně přichystané různé hry, dětské kino, hledání pokladu, hry na pláži a v bazéně, talentové soutěže, diskotéka, kurzy vaření.

Dospělí si mohou zahrát plážový volejbal, fotbal, je tady také Diving klub, kde nabízejí potápění a motorizované vodní sporty ve vodním centru.

Dále je možné si zahrát basketbal, cvičit yogu, zumbu, stretching, stolní tenis, biliard, stolní fotbal, vodní gymnastiku.

Z motorizovaných aktivit je tu vodní lyžování, parasailing, katamarán ( za poplatek) a jízda na banánu.

V resortu je několik bazénů jak pro dospělé, tak pro děti. Dále pak fitness centrum, které je plně vybavené.

Avitane Spa – wellness, které je navrhnuto profesionály tak, aby si hosté užili kompletní relaxaci. Je zde zkombinovaná turecká pohostinnost, luxusní produkty a kvalitní služby. Spa je rozděleno pro muže a ženy. Každé lázně mají svůj bazén, jsou tu tradiční turecké hamamy, místnosti s párou, sauna, relaxační koutky. 

Pokoj Classic – Pokoj s dvěma oddělenými postelemi s výhledem do zahrady resortu. Pokoj je velký 32 m2. Pokoj nemá balkon.

Pokoj Deluxe – Oáza klidu na vás čeká v tomto pokoji. Je zde manželská postel velikosti King, výhled buď do zahrady nebo na moře. Pokoj je velký 34 – 37 m2 a ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 12 let. Některé pokoje jsou s balkonem jiné bez. Záleží na dostupnosti.

Pokoj Premium – Prostorný, světlý a vzdušný je pokoj Premium, který je navrhnut tak, abyste se v něm cítili jako doma. Pokoj je velký 43 – 47 m2, je v něm manželská postel. Ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 12 let. Pokoj má balkon.

Family Suite s dvěma ložnicemi – Perfektní volba pro rodiny s dětmi. 2 propojené ložnice dveřmi zaručují jisté soukromí pro rodiče. Jsou zde také 2 koupelny. Pokoj ubytuje 3 dospělé + 2 děti do 12 let a je velký 61 – 81 m2.

Junior Suite s dvěma ložnicemi – Komforní ubytování na přízemí doplněné o terasu. Suite je složen ze dvou ložnic a tří koupelen.

K dispozici je i Senior Suite s třemi ložnicemi, který je velký 107 – 152 m2 má 4 koupelny, terasu a ubytuje 5 dospělých + 2 děti.

 • dovolená snů 650 pokojů v 6 kategoriích
 • dovolená snů servis na přípravu kávy a čaje, lednička, pokojová služba, župany, fén, trezor, Wi-fi připojení, klimatizace, koberec v pokoji, TV, telefon, žehlička s prknem, váha
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů All Inclusive

Pro milovníky jídla bude tato dovolená přímo snem. Je zde 7 různých restaurací.

Seven Heights – Snídaně, oběd i večeře se servíruje v této příjemné restauraci, kde se jídlo podává formou švédských stolů ale najdeme zde i stanoviště, kde jídlo připraví kuchař přímo před vámi.

Lalezar – A la carte restaurace, kde ochutnáte typickou tureckou kuchyni. Restaurace je umístěna v srdci celého resortu aby byla dobře dostupná pro všechny hosty. Ochutnejte turecké speciality připravené s láskou.

Fishbone – pro všechny milovníky mořských plodů a ryb, tato restaurace servíruje čerstvé produkty, výborné jídla. Nebudete si moci vybrat – humři, mušle, kalamáry, krevety, všechno dokonale upravené.

Aja Restaurant – mix thajské, indonéské, indické, čínské a japonské kuchyně.

L´olivo – italská kuchyně a středomořská kuchyně.

Meatpoint – pokud máte rádi kvalitní maso, tak tento podnik bude váš oblíbený. Australské hovězí, Wagyu, steaky, burgery a další.

Toast´N´Burger – pokud vás běhe dne přepadne hlad ču chuť na něco dobrého, Toas´N´Burger vám nabídne zdravá lehká jídla, svačinu, toasty, burgery a další.


Nahoru