Madinat Jumeirah je město plné kontrastů, kde se potkává tradiční elegance s moderním luxusem. Jedná se o několik resortů propojených 3 km dlouhou vodní cestou, po které plují tradiční loďky abry a dovezou vás na opačný konec resortu. Resort má ničím nerušenou úžasnou pláž, ze které vidíte Burj al Arab. Známý hotel ve tvaru plachetnice. K hotelům patří také „souk“ místní trh s 75 obchůdky. Můžete si zde nakoupit suvenýry. Dále k hotelům patří také vodní park Wild Wadi, do kterého mají hosté hotelu vstup zdarma. Pokoje a Suites mají interiéry v tradičním arabském stylu s moderními prvky. Jsou dokonale vybavené a nebude vám v nich nic chybět. Některé typy pokojů jsou vhodné i pro větší rodiny. 

 • luxusní hotel řetězce Jumeirah
 • zajímavý resort propojen vodním kanálem
 • všichni hosté mají zdarma vstup do Wild Wadi vodního parku
 • jedna z nejkrásnějších pláží v Dubaji
 • hotel má vlastní „souk“ – trh, kde můžete nakoupit suvenýry
 • výhled z hotelu na Burj al Arab ve tvaru plachetnice
 • skvělý servis personálu
 • velký výběr z restaurací, výborná gastronomie

Pro děti do 12 let je tady dětský klub a vaše děti z něj nebudou chtít odejít. Děti mají vyhrazený svůj bazén, kde jsou průlezky, skluzavky, fontány. Vevnitř je herna, místnost plná LEGA, dětské kino. Pro děti jsou nachystané různé programy a každý den se něco děje. Starší děti mohou hrát fotbal nebo volejbal na pláži, stolní tenis nebo se projet na velbloudovi po pláži.

Pokud jste ubytovaní v hotelu Al Qasr, můžete využívat všech zařízení napříč resorty. Tedy více než 50 restaurací a lounge, lázně a fitness centrum.

V ceně máte také vstup do vodního parku Wild Wadi s 30 atrakcemi, tobogány, což ocení jak děti tak někteří dospělí. 

Určitě stojí za to svézt je jednou z tradičních lodiček (Abra) po vodním kanálu, který vede skrz celý resort. Je to úchvatná podívaná na krásně udržovanou zahradu s pávy a průzračnou vodou pod vámi.

Arabian Deluxe – kombinace tradičního arabského designu s moderními detaily, tyto stylové pokoje jsou velmi pohodlné a dostatečně prostorné. K pokoji patří i balkon, mramorová luxusní koupelna, sprcha. Výhled z pokoje je na zahradu a je velký 55 m2. Pokoj ubytuje max. 4 hosty. Např. 2 dospělé + 2 děti do 11 let.

Ocean Deluxe – Užijte si výhled na oceán z vašeho soukromého balkonu. Mimo to je pokoj identický s Arabian Deluxe. Můžete si zvolit mezi manželskou postelí a oddělenými postelemi.

Two bedroom Arabian Family room – Vhodné pro větší rodinu, jedná se o 2x Arabian Deluxe pokoje spojené dohromady. Pokoj má 110 m2 a ubytuje 3 dospělé + 3 děti do 11 let. Z pokoje je výhled do zahrady.

Arabian Club room a Ocean Club room – interiéry pokojů jsou stejné jako Arabian a Ocean Deluxe ale hosté mají navíc vstup do exkluzivního club lounge. Tentou lounge je místo, kde můžete relaxovat v soukromí. Podává se zde snídaně, odpolední čaj a lehké snacky, večer koktejly a další občerstvení. Večer od 19.00 do 22.00 vstup jen pro dospělé. Během dne si tu můžete dát nealkoholické nápoje, čaj, kávu. Je tady příjemné posezení. 

Junior Arabian Suite – hosté ubytovaní ve Suite mají též vstup do Club Lounge. Kromě ložnice má Suite také velký obývací pokoj. Ložnice s obývacím pokojem jsou spojené, tvoří jeden prostor. Suite je 80 m2 velký a ubytuje maximálně 4 osoby. V interiéru, stejně jako v ostatních pokojích, převládají orientální prvky. Suite má soukromý balkon.

Junior Ocean Suite – Stejný jako Arabian Suite pouze navíc s výhledem na oceán. 

One bedroom Arabian Suite, Ocean Suite – Tyto Suites mají 105 m2. Hosté si mohou užít prostor obývacího pokoje a jídelní části. Suite je ve variantě s výhledem do zahrady nebo na oceán. Ubytuje max. 4 osoby. 

Presidential Suite – Pro ty nejnáročnější je toto prezidentské Suite, kde je interiér už lehce laděn do moderna. Jsou zde 2 ložnice. Náleží k němu i soukromá terasa odkud je výhled na oceán. Suite se nachází na nejvyšším patře hotelu takže výhled opravdu stojí za to. Jsou tady 2 koupelny s Jacuzzi, samozřejmostí je vstup do Club Lounge. Suite je velký 180 m2 a ubytuje max. 6 osob. V ceně pokoje je zahrnut transfer z a na dubajské letiště. 

 

 • dovolená snů 294 pokojů v 11 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, servis na přípravu kávy a čaje, trezor, fén, minibar, žehlička, LCD Tv, wi-fi připojení
 • dovolená snů zahrada, oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Pierchic – úžasná lokalita tohoto podniku zaručuje skvělý zážitek. Restauraci najdeme na konci dlouhého mola, které vede do moře. Podává se kaviár, mořské plody.

Pai Thai – neodolatelná thajská kuchyně

Arboretum – tradiční arabská jídla a mezinárodní pokrmy, anglická snídaně

French Riviera – francouzská restaurace na pláži ve které působí francouzský kuchař oceněný Michelinskou hvězdou. Kuchyně inspirovaná Francií a ty nejlepší mořské plody. Na své si přijdou i vegetariáni.

The Hide – restaurace inspirována severoamerickými steakhousy. Pro milovníky masa.

Al Fayrooz Lounge – příjemné posezení u kávy nebo čaje s hezkým výhledem

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (listopad 2023), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Arabian Deluxe pokoj 31.260,-Kč x 7 (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Emiráty – Praha 15.000,- Kč
 • transfery, AJ delegát 3.400 ,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 72.605,-Kč


Nahoru