Umístěn v srdci Dubai Marina, se soukromou pláží je Ritz Carlton oázou klidu. Blízko k obchodům, kavárnám a restauracím na slavné promenádě JBR. Centrum Dubaje je vzrušujícím místem, kde vibruje noční život. Uvnitř hotelu však neuslyšíte hluk a nebudete nijak rušeni. V tom spočívá kouzlo tohoto hotelu.

 • jeden z prvních hotelů v centru Dubaje s historií
 • přímo v Dubai Marina
 • soukromá pláž 
 • vhodné pro dvojice i rodiny s dětmi
 • blízko k nejznámějším atrakcím Dubaje
 • výborná gastronomie
 • 2 části hotelu s odlišným designem, moderní a klasický arabský styl
 • uvnitř hotelu je klid

Mimo aktivit přímo v hotelu tato lokace přímo vybízí vyjít z hotelového prostranství a jít objevovat Dubaj. Město je rájem pro milovníky nákupů, je zde několik nákupních center např. the Dubai Mall a Mall of the Emirates, kde si můžete třeba zalyžovat. Zajímavé jsou také tradiční souky (trhy), kde seženete exotické koření a jiné suvenýry.

V resortu je tenisový kurt a v nedalekém okolí je několik golfových hřišť.
6 bazénů, fitness centrum otevřené 24 hodin denně, možnost soukromého trenéra, skupinové lekce, yoga, pilates.
Lázně SPA s 12 místnostmi určeným k různým procedurám, místnost s horkou párou.

Pro děti je tady dětský klub Ritz Kids pro děti do 12 let.

Hotel je rozdělen na 2 části. Jedna má zrekonstruované a více moderní pokoje, druhá má pokoje tradiční, více v arabském stylu. Můžete si vybrat kterou variantu pokoje preferujete. Pokoje se dají na přání propojit.

Deluxe pokoj – základní typ pokoje pro 2 dospělé má 50 m2, varianty s výhledem do zahrady, na bazén nebo moře. Pokoj je prostorný, má stylovou koupelnu z mramoru, průchozí šatnu, terasu.

Family pokoj – 2 samostatné pokoje, 2 koupelny, ubytování je velké 100 m2 a ubytuje maximálně 5 dospělých.

Club ocean view pokoj – Všechny Club pokoje mají v ceně také vstup do exkluzivního Lounge, ze kterého jsou krásné výhledy na moře. Hosté si tu mohou vychutnat prémiový alkohol, vína, piva. Pokud chcete více soukromí při jídle určitě je to dobrá varianta. Kontinentální snídaně se servíruje od 7 do 11, dále pak oběd, odpolední lehká jídla a další. Wi-fi připojení. Tento lounge je také vhodný pro obchodní setkání či speciální oslavy.


Suite – pro náročnější klienty jsou tady i suites, kde je oddělená ložnice od obývacího pokoje a celý suite je velký 90 m2. Ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti. Suites jsou ve variantách s výhledem do areálu, na moře.

Pro větší rodiny je zde i rodinné Family Suite, které má 2 ložnice, 2 koupelny a oddělený obývací pokoj. Ubytuje až 5 dospělých + 2 děti.

 

 • dovolená snů 294 pokojů a suites
 • dovolená snů wi-fi připojení, klimetizace, LCD TV, trezor, mini-bar, žehlička s prknem, DVD knihovna, župan a přezuvky, šatna
 • dovolená snů moře, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Palm Grill – Zabořte nohy do písku v této restauraci přímo na pláži. Tato A la carte restaurace nabízí grilované pochoutky, čerstvě vylovené plody moře a exotické koktejly. Vychutnejte si západ slunce s výhledem na Dubai Ain – největší „ruské“ kolo na světě.

Splendido – Autentická italská restaurace, která je jako stvořená pro větší rodiny ale i páry. Konceptem je rodina a to, že nejlépe strávený čas je pospolu u jednoho stolu. Servíruje se čerstvá pasta, mořské plody, saláty a bohaté deserty. K pití italské víno a koktejly. 

Blue Jade – Tato restaurace vás vezme na výlet kolem Asie. Thajsko, Vietnam, Singapur, Japonsko ale i Čína. Své zastoupení tu má hned několik zemí. Pochutnat si můžete na sushi, thajském kari nebo třeba knedlíčcích dim sum.

Amaseena – Toto venkovní posezení ve stylu arabských beduínů vás určitě zaujme. Tradiční „stany“ s lampičkami, světýlky a arabskou hudbou. Tradiční pokrmy, vodní dýmky, živá hudba a břišní tance. To vše na vás čeká.

La Baie – Ideální místo pro vaši schůzku. Velký výběr z exotických ale I klasických koktejlů. Příjemná hudba doplní uvolněnou atmosféru. 

Caravan -V srdci resortu najdeme tuto restauraci s venkovním posezením na terase ale I vevnitř. Podává se snídaně mezinárodní kuchyně formou švédských stolů ale také typické jídla z Indie, arabské speciality či středomořské. Pokud hledáte něco speciálního, dá se připravit typický anglický brunch. 

Gulf Pavilion – Restaurace u bazénu nabízí zdravé svačinky, sandwiche a jiná lehká jídla, grilované mořské plody. Vychutnejte si koktejl při západu slunce nad arabským zálivem.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (prosinec 2020), 2 osoby, se snídaní

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Deluxe pokoj 6.380,-Kč x 7 (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Emiráty – Praha 14.000,- Kč
 • transfery, AJ delegát 1.200 ,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 59.860,-Kč


Nahoru