The Cove Rotana Resort slibuje nezapomenutelnou dovolenou v emirátu Ras al Khaimah. Rozlehlý resort je postaven v kopci a jednotlivé vilky jsou postavené jeden vedle druhého ale zároveň s dostatečným soukromím. Užít si můžete dlouhé soukormé pláže a už jen procházka po resortu je moc příjemná. Pro ty, kteří jsou ubytovaní úplně nahoře to může být k pláži trochu delší cesta. Po resortu se ale můžete pohybovat pomocí hotelových buggy vozítek, které jsou vždy k dispozici. Hotel nabízí spoustu aktivit, které zabaví jak dospělé, tak i ty nejmenší. Z Dubaje se sem dostanete autem za hodinu. Oddělená část resortu je The Village at The Cove Rotana Resort, což je samostatné ubytování, které má vlastní restauraci, bazén. Hosté ubytovaní ve Village sdílí pláž s ostatními ale mají ji cca 20 minut pěšky, nebo můžou použít buggy. Podívejte se na VIDEO z Ras Al Khaimah

 

 • autentický resort v Ras al Khaimah
 • vily a pokoje postavené v kopci
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • velké možnosti vyžití, aktivit
 • v blízkosti nejdelší zip-line na světě Jabal Jais
 • možnost All Inclusive
 • opravdu rozlehlý resort
 • moc dobrá gastronomie

Vzhledem k velikosti resortu a počtu ubytovaných je nutné všechny zabavit 🙂 

V resortu jsou 3 bazény, z toho je jeden pouze pro dospělé a jeden pro malinké děti. Na pláži můžete vyzkoušet motorizované i nemotorizované sporty, můžete jet na výlet do pouště, kde můžete i přenocovat jako beduíni, na moře rybařit a nebo si udělat výlet do hor a vyzkoušet nejdelší zip-line na světě Jebel Jais. 

Hotel má plně vybavenou posilovnu, fitness programy, lekce, aerobic, dá se hrát plážový volejbal. Místní lázně mají 7 místností určených k procedurám, Jacuzzi, parní místnost, saunu.

Pro děti je tu Flipper´s Kids Club, kde se zabaví i ti nejmenší. 

Hosté ubytovaní v The Village mají k dispozici svůj vlastní bazén s tobogány. 

Classic pokoj – základní pokoj ve variantě s oddělenými postelemi nebo s dvoulůžkovou postelí King bed, unikátní orientální design, všechny pokoje jsou světlé a mají balkon nebo terasu na které si můžete vychutnat přímořský vzduch. Výhled nahoru na resort. Pokoje mají velikost 30 m2.

Deluxe pokoj – Identické pokoje jako Classic pokoje s částečným výhledem na moře a nebo na lagunu, ve které jsou některé z vil. 

Premium pokoj – Pokoje mají výhled na pláž, moře jinak jsou stejně velké a se stejným vybavením jako předchozí 2 varianty.

One-bedroom Villa – Elegantní a sofistikované jsou soukromé vily, které jsou vybaveny moderními technologiemi a jsou vhodné pro rodiny či větší skupiny cestovatelů. Vila s jednou ložnicí je velká 119 m2. Jedná se o duplex to znamená, že na přízemí máte obyvací místnost a když vyjdete po schodech nahoru tak vejdte do prostroné ložnice. Vily jsou buď v kopci nebo v laguně. 

Premium One-bedroom Villa – Identická vila jako One-bedroom Villa ale má výhled na Arabský záliv.

Tyto varianty jsou dostupné i větší až se třemi ložnicemi. Tříložnicová vila má 249 m2.

Dvouložnicová a tříložnicová vila mají svůj vlastní bazén.

 • dovolená snů 204 pokojů a 78 vil
 • dovolená snů telefon, Wi-fi připojení, servis na přípravu kávy a čaje, TV, telefon, trezor, voda v lahvích, balkon nebo terasa, žehlička s prknem, mini-bar, župany, fén na vlasy
 • dovolená snů resort, moře
 • dovolená snů polopenze, All Inclusive

V The Cove Rotana Resort najdeme 6 různých restaurací a barů. Hlavní restaurace, kde se snídaně, oběd i večeře podávají  formou švédských stolů a nachází se v hlavní budově resortu se jmenuje Cinnamon – připravují zde mezinárodní kuchyni a také místní arabské ale i například indické speciality. Usadit se můžete před restaurací na velké terase a užít si svěžího vzduchu. Večer bývají v restauraci tématické večery.

Výborná italská restaurace Basilico nabízí obědy a večeře v podobě a la carte.

V hlavním lobby hotelu se nachází bar/kavárna Breeze Bar and Lounge, což je příjemná varianta pokud hledáte klidnější místo na odpolední čaj, kávu, koktejl a nebo něco lehkého k snědku.

V resortu jsou 2 bazény a každý má svůj bar. Přímo na pláži je Breakers Beach Bar and Lounge, kde můžete zabořit nohy do písku a vychutnat si osvěžující drink s výhledem na moře.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen 2020), 2 osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Classic 2.650,-Kč x 7 
 • optimální cena letenky Praha – Emiráty – Praha 14.000,- Kč
 • transfery, AJ delegát 1.200 ,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 33.750,-Kč


Nahoru