Sofitel Al Hamra Beach resort se nachází u Arabského zálivu v Ras Al Khaimah. Od hlavního letiště v Dubaji je vzdálený zhruba hodinu cesty. Spojuje tradiční arabskou kulturu s prvky francouzské elegance. Vhodný tak nejen pro náročné cestovatele, ale i pro rodiny s dětmi. Resort disponuje soukromou pláží a čtyřmi bazény – hlavní, dva bazény pro dospělé, dětský bazén se skluzavkami. Naleznete zde také výbornou gastronomii a servis.

 • otevření všech restaurací, barů a dětského klubu až od září 2024
 • otevřený v roce 2024
 • vhodný i pro rodiny s dětmi
 • soukromá pláž
 • celkem 4 bazény
 • 7 restaurací a barů
 • skvělý servis
 • 15min pěšky od Al Hamra Mall
 • blízko golfového hřiště 18 jamek

Dopřejte si luxus v Sofitel Al Hamra se čtyřmi bazény s výhledem na pláž – hlavní bazén, dětský bazén se skluzavkami a dva lagunové bazény vyhrazeny pouze pro dospělé.

Pro aktivnější jedince je k dispozici nabídka sportů – plážový volejbal, kayak, kánoe a jet ski. Fitness centrum je k dispozici hostům od 6:00 do 22:00.

Odpočinou si můžete v Sofitel SPA, kde odhalíte stará arabská tajemství vnitřní pohody. Najdete zde tři léčebné místnosti pro jednotlivce a jednu pro pár.

Pokud cestujete s dětmi, k dispozici jsou různé aktivity pro děti, a také dětský a teens klub.

Mimo resort se můžete těšit na 18 jamkové golfové hřiště Al Hamra Golf Club, které se nachází hned vedle resortu. V blízkosti je také supermarket, noční kluby a nákupní centrum Al Hamra Mall.

Ubytování ve všech suitách zahrnuje přístup do Milessime salónku.

Classic pokoj, King bed, Garden view – 35m2, pokoj se nachází v hlavní budově. Vybavený manželskou postelí, pracovním stolem a pohovkou. S výhledem do zahrady. Maximálně ubytuje 3 dospělé osoby.

Classic pokoj, 2 Queen beds, Garden view – 35m2, ve variantě 2 Queen postelí. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Classic pokoj, King bed, Sea view – 35m2, pokoj se nachází v hlavní budově. Vybavený manželskou postelí, pracovním stolem a pohovkou. S výhledem na moře. Maximálně ubytuje 3 dospělé osoby.

Classic pokoj, 2 Queen beds, Sea view – 35m2, ve variantě 2 Queen postelí. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Superior pokoj, King bed, Garden view – 35m2, vybavený manželskou postelí, pracovním stolem a pohovkou. Navíc s příslušenstvím na přípravu kávy/čaje a výrobníkem ledu. S výhledem do zahrady. Maximálně ubytuje 3 dospělé osoby.

Superior pokoj, King bed, Beachfront – 35m2, vybavený manželskou postelí, pracovním stolem a pohovkou. Navíc s příslušenstvím na přípravu kávy/čaje a výrobníkem ledu. S výhledem na moře. Maximálně ubytuje 3 dospělé osoby.

Luxury pokoj, King bed, Garden view – 42m2, vybavený manželskou postelí, pracovním stolem a pohovkou. Navíc s příslušenstvím na přípravu kávy/čaje a výrobníkem ledu. S výhledem do zahrady. Maximálně ubytuje 3 dospělé osoby.

Luxury pokoj, 2 Queen beds, Garden view – 47m2, ve variantě 2 Queen postelí. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Luxury pokoj, King bed, Beachfront pokoj – 42m2, vybavený manželskou postelí, pracovním stolem a pohovkou. Navíc s příslušenstvím na přípravu kávy/čaje a výrobníkem ledu. S výhledem na moře. Maximálně ubytuje 3 dospělé osoby.

Luxury pokoj, 2 Queen beds, Beachfront pokoj – 47m2, ve variantě 2 Queen postelí. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Prestige One Bedroom suita – 80m2, jednoložnicové soukromé apartmá s jídelnou a obývací místností. S výhledem do zahrady. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Magnifique One Bedroom, Beachfront suita – 75m2, jednoložnicové soukromé apartmá s jídelnou a obývací místností. S výhledem do zahrady. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Signature One Bedroom, Private Pool, Garden view suita – 75m2, jednoložnicové soukromé apartmá s jídelnou a obývací místností. S výhledem do zahrady a soukromým bazénem. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Imperial One Bedroom, Private Pool, Beachfront suita – 75m2, jednoložnicové soukromé apartmá s jídelnou a obývací místností. S výhledem na moře a soukromým bazénem. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

Beachfront Two Bedroom suita – 118m2, dvouložnicové (1x king + 2 queen postele) soukromé apartmá s obývací místností, jídelnou a dvěma koupelnami. S výhledem na moře. Maximálně ubytuje 6 dospělých osob.

Beachfront Two Bedroom, Private Pool suita – 118m2, dvouložnicové (1x king + 2 queen postele) soukromé apartmá s obývací místností, jídelnou a dvěma koupelnami. S výhledem na moře a soukromým bazénem. Maximálně ubytuje 6 dospělých osob.

Presidential One Bedroom suita – 156m2, soukromé apartmá s obývací místností, jídelnou. S výhledem do zahrady. Maximálně ubytuje 5 dospělých osob.

 • dovolená snů 292 pokojů a suit
 • dovolená snů klimatizace, fén, žehlička, TV, kávovar Nespresso, minibar (za příplatek), žehlička, Wi-fi připojení, balkon nebo terasa
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Zažijte chutě z celého světa v moderním prostředí tří restaurací, salónku a třech barů. Na vyžádání jsou k dispozici i vegetariánské a bezlaktózové pokrmy.

East – hlavní restaurace v moderním stylu, zaměřená na mezinárodní kuchyni. Otevřená po celý den. Snídaně jsou podávané od 6:00 do 11:00.

Reunion – inspirována braserriemi, bistry a pekárnami z jihu Francie. Nechybí ani nabídka pečlivě vybraných vín.

Waka – pestré chutě z polynéské kuchyně, doplněné i o ohnivé show.

Citron (Lobby Lounge) – prostředí v klasickém francouzském stylu, kde si můžete vychutnat odpolední čaj nebo kávu s domácím francouzským pečivem.

Veritas vinný bar je ideálním místem, kde si můžete odpočinout a vychutnat si pečlivě vybraná vína. Blend & Squeeze bar najdete u pláže s výběrem šťáv, džusů a jiných drinků. U bazénu si pak můžete odpočinou v Samphire baru – nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů a drobného občerstvení.


Nahoru