Pobyt v Atlantis The Royal přináší mimořádný luxus, jaký jen tak jinde nenajdete. Tento ikonický resort má 43 pater a nabízí nekonečné výhledy na Arabské moře a ostrov Palm. Byl navržen předními světovými designéry, architekty a umělci. Nachází se na jednom z půlměsíců ostrovu Palm Jumeirah, hned v těsné blízkosti sesterského hotelu Atlantis The Palm.

Video Atlantis The Royal

 • nejluxusnější zážitkový resort na světě
 • moderní design
 • špičková gastronomie – 17 restaurací a barů
 • prvotřídní služby
 • soukromá pláž
 • vhodný i pro rodiny s dětmi
 • zdarma vstup do aquaparku a akvária
 • blízká vzdálenost do centra (Dubai Marina) 

V Atlantis The Royal naleznete 3 venkovní bazény a Cloud 22 střešní bazén s výhledy na ostrov Palm a Arabské moře.

Jedinečné AWAKEN Wellness (5000m2) je inspirováno přírodními živly. Propojuje holistické terapie s moderními technologiemi. Nechte se přenést do vnitřní harmonie v tomto luxusním prostředí s exkluzivními místnostmi pro jednotlivé procedury. Nechybí zde ani venkovní bazén, meditační pavilon, Hammam Sensorium, osobní stylingové salony, estetická wellness klinika a nejmodernějším fitness centrum.

Největší akvárium medúz na světě.

Vstup zdarma do Aquaventure park a The Lost Chambers Aquarium. Aquaventure park je největší vodní park na světe s celkem 105 sklůzavkami, který ukrývá také delfíní zátoku, lachtany a spoustu tobogánů, divokou řeku s proudy, surfing, dětská hřiště a další. Aquaventure Waterpark je také jediným vodním parkem, který má písečnou pláž.

Atlantis Explorers dětský klub je zdarma k dispozici pro děti od 3 do 12 let.

Celkem Atlantis The Royal nabízí 795 pokojů se 102 jedinečnými apartmány – 44 s nekonečným bazénem, které poskytují naprosté soukromí. Všechny pokoje mají výhled na ostrov Palm a Arabské moře.

Palmscape King pokoj – 55m2 + 9m2 balkon. Užijte si okouzlující výhledy na ostrov Palm. Prostorný pokoj nabízí manželskou postel velikosti King, šatnu, koupelnu se sprchou i samostatně stojící vanou. Možnost propojení s pokojem Palmscape Queen, čímž vznikne dvoupokojový rodinný pokoj. Ubytuje maximálně 2 dospělé osoby.

Palmscape Queen pokoj – 55m2 + 9m2 balkon. Užijte si okouzlující výhledy na ostrov Palm. Prostorný pokoj nabízí dvě postele Queen, šatnu, koupelnu se sprchou i samostatně stojící vanou. Ubytuje maximálně 3 dospělé osoby + 1 dítě, nebo 2 dospělé + 2 děti.

Seascape King pokoj 55m2 + 9m2 balkon. S výhledem na Arabské moře. Prostorný pokoj nabízí manželskou postel velikosti King, šatnu, koupelnu se sprchou i samostatně stojící vanou. Možnost propojení s pokojem Seascape Queen, čímž vznikne dvoupokojový rodinný pokoj. Ubytuje maximálně 2 dospělé osoby. Výhled na Arabské moře.

Seascape Queen pokoj 55m2 + 9m2 balkon. S výhledem na Arabské moře. Prostorný pokoj nabízí manželskou postel velikosti King, šatnu, koupelnu se sprchou i samostatně stojící vanou. Ubytuje maximálně 3 dospělé osoby + 1 dítě, nebo 2 dospělé + 2 děti.

Family pokoj King to Queen – 110m2 + 2x 9m2 balkon. Ideální volba pro větší rodiny, jedná se o 2 propojené pokoje (King + Queen). S Výhledem buď na ostrov Palm, nebo Arabské moře. Maximálně ubytuje 5 dospělých + 1 dítě, nebo 4 dospělé + 2 děti.

Royal Club King a Queen pokoje 55m2 + 9m2 balkon. Hosté Royal Club mají navíc exkluzivní přístup do dvou soukromých salonků, přičemž jeden je výhradně pro dospělé. Přes den zde naleznete občerstvení, dále pak odpolední čaj a večerní drinky. Služby komorníka. Prostorný pokoj nabízí manželskou postel velikosti King/2 Queen postele, šatnu, koupelnu se sprchou i samostatně stojící vanou. S výhledem buď na ostrov Palm, nebo Arabské moře. Maximálně ubytuje ve variantě King: 2 dospělé + 1 kojenec; Queen: 3 dospělé + 1 dítě, nebo 2 dospělé + 2 děti.

Junior Sky View suita – 78m2 + 18m2 terasa. Ideální volba pro páry, skládá se z ložnice s manželskou postelí, šatny a samostatného obývacího pokoje. Luxusní mramorová koupelna je vybavena sprchovým koutem a samostatně stojící vanou. Soukromá terasa s posezením je orientována výhledem na ostrov Palm. Součástí Royal Club salónky a služby komorníka. Maximálně ubytuje 2 dospělé + 1 kojenec.

Sky Terrace suita – 109m2 + 16m2 terasa. Ideální pro rodiny. Navíc disponuje jídelnou v obývací části, kuchyňkou a toaletou pro hosty. S výhledem buď na ostrov Palm, nebo Arabské moře. Součástí Royal Club salónky a služby komorníka. Maximálně ubytuje 3 dospělé, nebo 2 dospělé + 1 dítě.

Sky Pool vila – 118m2 + 168m2 terasa. Vila se skládá z ložnice, koupelny, obývacího pokoje s jídelním koutem, kuchyňkou a toaletou pro hosty. Tato vila se navíc odlišuje terasou se soukromým nekonečným bazénem, venkovní sprchou a výhledem buď na ostrov Palm, nebo na Arabské moře. Součástí Royal Club salónky a služby komorníka. Maximálně ubytuje 3 dospělé +1 dítě, nebo 2 dospělé + 2 děti.

Dále je možné se ubytovat v luxusních „Penthouses“, více informací na vyžádání.

Skyscape Penthouse – 185m2 + 336m2 terasa.

Horizon Penthouse – 261m2 + 207m2 terasa.

Panoramatic Penthouse – 520m2 + 209m2 terasa.

Royal Mansion – 1128m2 + 476m2 terasa.

 • dovolená snů 795 pokojů
 • dovolená snů fén, žehlička, TV, samostatně stojící vana, župany, pantofle, servis na přípravu čaje a kávy Nespresso, minibar, Wi-fi připojení, balkon, 24h pokojová služba
 • dovolená snů moře, ostrov Palm
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Atlantis The Royal, který se připojuje k Atlantis, The Palm jako nejlepší kulinářská destinace v Dubaji, naleznete zde 17 světových restaurací, včetně 8 restaurací slavných šéfkuchařů a jedné s Michelinovou hvězdou. Nabízí výběr těch nejlepších šéfkuchařů z celého světa, kteří vytvářejí výjimečné gastronomické zážitky, jaké jinde nenajdete.

Můžete se těšit například na michelinské umění Hestona Blumenthala, íránskou kuchyni od slavné šéfkuchařky Ariany Bundy až po lákavé tapas od José Andrése.


Nahoru