Fidži

Malolo Island Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Malolo Island je resort na stejnojmenném ostrově. Majitelé stejně tak jako zaměstnanci resortu jsou obyvatelé Fiji a jsou připraveni Vám ukázat jak vypadá ta pravá fidžijská pohostinnost. Lidé na Fiji jsou jedni z nejpřátelštějších národností na světě, navíc s autentickými zvyky a kulturou. Malolo Island je velmi přátelský resort a jeho cílem je Váš odpočinek a zábava. Při Vašem pobytu budete zaneprázdněni pouze aktivitami jako je poslouchání zvuků moře a lehce se naklánějících palem, které Vám poskytnou stín před sluncem. Větší idylu najdete málokde. Podle místní legendy obyvatelé Fiji věří, že tento ostrov byl stvořen bohy jako místo, kde odpočívá slunce. Ať už jste kdekoliv na Fiji, slunce půjde po dlouhém dni odpočívat sem. Malolo Vás po aktivním dni plném prozkoumávání okolí přívítá zpět, abyste si zde odpočinuli, stejně jako slunce. Do resortu se dostanete katamaránem z přístavu Denarau, je zde i možnost rychločlunu či hydroplánu. 

 

 • Menší resort, jen 46 vilek k ubytování
 • Transfer do hodiny katamaránem
 • Fidžijská pohostinnost místních obyvatel
 • Možnost plné penze
 • Odpočinek od uspěchaného života
 • V pokojích nejsou TV, telefon, radio, internet
 • možnost výletu na privátní, neobydlený ostrov Mociu

 

Pokud Vás snad omrzí výhledy na moře a procházky pro krásné pláži jsou pro vás připravené aktivity, které jistě zabaví každého. Každý den jiný program. 

Z nemotorizovaných sportů můžete vyzkoušet paddle boarding, kajaky, plachtění, windsurfing a samozřejmostí je půjčení výbavy na šnorchlování. Malolo má krásný korálový útes takže šnorchlování jistě bude stát za to. Přímo v okolí resortu je zákaz rybaření ale pořádají se výlety za rybařením do jiné části. 

Pro více dobrodružné povahy jsou zde vodní lyže, wakeboarding, jet ski nebo parasailing.

Děti jistě ocení kids club (4-12 let) s bohatým programem plným her a aktivit.

Zchladit se můžete v jednom ze 2 bazénů – pro rodiny a bazén pouze pro dospělé s vlastním barem.

Vydejte se poznat skutečný život obyvatel Fiji. Výlety se pořádají do místních vesnic Yaro a Solevu. Kdo by měl zájem, může se zúčastnit tradiční nedělní mše, při které zpívají lidé z místního pěveckého sboru. Většina Fijanů jsou křesťané a na ostrově Malolo je zastoupení v řadách metodistů.

Resort pořádá výlety po okolních ostrovech například i na ostrov, kde se natáčel známý film Trosečník.

Nebyl by to však pravý Fiji zážitek, kdyby chyběla kava ceremonie. Tento rituál je pro Fiji důležitou tradicí. Každý středeční večer se můžete ceremoniálu zúčastnit, dozvědět se z čeho se kava vyrábí a proč se vlastně provádí tento rituál.

 

Vilky neboli bures nemají uvnitř žádné vymoženosti dnešní doby jako je televize, telefon, radio či přístup k internetu. Cílem Vaší dovolené by mělo být oprostit se od všech těchto věcí, které rozptylují naši mysl a soustředit se více na sami sebe a naše blízké. V tomto krásném prostředí to určitě půjde velmi dobře. 

Všech 46 vilek je vybaveno klimatizací, umístěné v bujné zeleni jen pár kroků od pláže. 

Island Bure – 10 vilek o velikosti 33 m² s terasou a lehátky, ubytují až 4 osoby, ideálně 2 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti. Výhled je částečný na moře nebo jen do zahrady.

Oceanview Bure – 18 vilek o velikosti 33 m² s terasou a lehátky, ubytují až 4 osoby, ideálně 2 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti. Hezký výhled na moře.

Deluxe Oceanview Bure – 12 vilek svého druhu, každá o velikosti 50 m² a terasou s lehátky, ložnicí oddělenou samostatně od obývací části. Vhodné až pro 4 osoby. 

Tadra Beach Bure – „Tadra“ v překladu znamená sen takže asi není nutné podotýkat, že se jedná o něco velmi speciálního. Pouze 2 vily umístěné na samém konci resortu nabízí nejvíce soukromí, Vhodné pouze pro dospělé. Skvělá volba pokud slavíte výročí nebo třeba jedete na svatební cestu. Tadra Beach Bure má 50 m² s velkou terasou s lehátky. Největší romantika na Malolo Island Resort.

Family Bure – tato vila ubytuje až 7 lidí, v resortu jsou pouze 4. 2 z nich mají 100m² a k tomu 20m² velkou terasu. Každá Family Bure má 2 ložnice s postelemi velikosti King size, menší koupelnu a hlavní koupelnu, která je přístupná z obývacího pokoje. 3 samostatná lůžka vhodné pro děti jsou umístěná v prostorné obývací části. Další 2 Family Bure mají 92 m² a 19 m² velkou terasu. Uvnitř je to stejné jako v dvou předešlých. 

 

 • dovolená snů 46 vilek v 5 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, servis na přípravu kávy a čaje, lednička, žehlička, fén, stropní větrák, prostorná terasa, postel velikosti king size
 • dovolená snů zahrada nebo moře
 • dovolená snů plná penze

V resortu si zakládají na čerstvosti a chutnosti všech jídel, hlavní roli tu hrají lokální produkty, čerstvě vylovené plody moře. Resort nabízí plnou penzi ve které je zahrnuta snídaně, oběd (2 chody) i večeře (3 chody). 
Snídaně v Terrace restauraci ve  formě švédských stolů, pro dospělé možnost i v restauraci Treetops.
Oběd o dvou chodech v Terrace nebo Beach baru. Na výběr je ze salátů, burgerů, sendwichů, těstovin, grilované maso, ryby, čerstvé ovoce a deserty.
Večeře o třech chodech, výběr z A la carte menu a buffet – tématické večery. Na večeři můžete jít do Terrace, Beach bar nebo Treetops ( pro dospělé a děti 13+)

Některá jídla jako třeba výběrové masa či mořské plody, humr jsou v restauracích za poplatek. 

Treetops – A la carte restaurace s výhledem na bazén pro dospělé, v patře, je spíše ve formálním stylu. 
Můžete sem zajít na snídani (pouze pro dospělé a děti od 13 let a výše) od 7.00 – 10.00 a večeři od 18:30 – 22:00

Terrace – Hlavní restaurace umístěná v koloniální budově s výhledem na bazén. Každý den je otevřena na snídani, oběd i večeři. Pořádají se tématické večery, jídlo se připravuje přímo před Vámi.

Beach Bar – Restaurace přímo u pláže s krásnými výhledy na západ slunce se rozhodně stane Vaším oblíbeným místem v resortu. Restaurace nabízí lehké saláty, pizzu, hamburgery, výběr z čerstvých ryb a další. Večer tu bývá živá hudba a pro dospělé také „happy hour“ šťastná hodinka s koktejlem dne.

Kromě těchto restaurací jsou v resortu také 3 bary.

Je možné uspořádat soukromou večeři na pláži pod hvězdami či na mole, kde Vás nebude nikdo rušit a k dispozici budete mít obsluhu jen sami pro sebe.

 


Nahoru