Rovos Rail – Golfový okruh určený pro náročné hráče, ale i pro jejich doprovod a nehrající hosty, pro něž je v každé zastávce připraven doprovodný program. Tato speciální cesta začíná v Pretorii a směřuje na západ do Sun City. Na úpatí impozantních Dračích hor, na vás čeká 18ti jamkový Champagne Sport Resort a pro doprovod golfistů výlet s průvodcem na bitevního pole. Užijete si hru v Durbanu a váš doprovod si mezitím prohlédne město. Pokračujete do Zululand na safari Hluhluwe a poté do Svajizka, kde si můžete rezerovat tee time v Royal Swazi nebo si užít safari v Mkahya a návštěvu sklárny a galerie Ngwenya Glass and Guava Gallery. Výzvou pro golfisty může být hřiště v Leopard Creek, zatímco jejich doprovod si užívá safari ve světoznáméem Krugrově Parku, po které tato cesta nabitá zážitky končí opět v Pretorii.

Rovos Rail

Den 1:

11:30 Odjezd z nádraží Rovos Rail Station v Pretorii a přejezd do Rustenbur, kde bude vlak přes noc stát. Den odpočinku.

7:00 – 10:00 snídaně, 13:00 oběd, 16:30 odpolední svačina, 19:30 večeře

Den 2:

Golfisté:

Tee off na hřišti v Lost City nebo Gary Player Country Club.

Nehrající doprovod:

Safari projížďka v přírodní rezervaci Pilanesberg. Prohlídka Lost City s obědem v golfovém klubu. 19:30 Večeře na palubě vlaku během cesty do Heidelbergu.

Den 3:

Den odpočinku na palubě vlaku. Všechna jídla budou podávána na palubě vlaku během cesty do Estcourtu přes Ladysmith.

Den 4:

Golfisté:

Tee off na hřišti Champagne Sports Resort

Nehrající doprovod:

Exkurze s průvodcem na bitevní pole, následný oběd ve Spionkop Lodge, čas na nákupy. Odjezd do Durbanu.

Den 5:

Golfisté:

Tee off na hřišti Durban Country Club.

Nehrající doprovod:

Odjezd od vlaku na prohlídku města, následný oběd s golfisty v Durban Country Club

Den 6:

6:00 Safari projížďka v přírodní rezervaci Hluhluwe

11:00 Brunch ve vlaku na cestě do Mpaka, Svajizsko

Den 7:

Golfisté:

7:30 Tee off na hřišti Royal Swazi Club

Nehrající doprovod:

Safari projížďka v rezervaci Mkhaya. Návštěva sklářské dílny Ngwenya Glass s obědem v Guava Gallery a čas pro nákupy.

Vlak odjíždí do Malelane v Jižní Africe

Den 8:

Golfisté:

Tee off na hřišti Leopard Creek Golf Estate (případně jinde) na řece Crocodile

Nehrající doprovod:

Safari projížďka v Krugerově parku, následný oběd v Buhala Lodge a nákupy.

Užijte si večeři na palubě vlaku cestou do Witbank, kde vlak bude přes noc stát.

Den 9:

07:00 Odjezd do Pretorie

10:00 Příjezd do konečné stanice cesty, do Rovos Rail Station

 

Kupé – Rovos Rail – luxusní africké safari:

 • Royal Suites – každé z těchto královských kupé zabírá polovinu vagónu a je zde k dispozici 16 m2 elegantního luxusu. Naleznete zde oddělenou obývací část a koupelnu s viktoriánskou vanou a samostatným sprchovým koutem.
 • Deluxe Suite – zabírá 11 m2 a je určena pro dva cestující, kteří mohou volit mezi manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. V koupelně je sprchový kout, toaleta a umyvadlo.
 • Pullman Suite – je třetí možnost ubytování ve vlacích Rovos Rail. Jeho velikost je 7 m2, v koupelně naleznete sprchový kout, toaletu a umyvadlo. Lůžka jsou v obytné části na noční spánek umístěna nad sebe a během dne se upravují na pohodlný gauč.

Restaurované vagóny určené k nočnímu spánku i k odpočinku během dne nabízí vše z moderní doby v eleganci dávných dob. Každá ze suit je klimatizována a určena pro dvojici pasažérů. Jejich typické Edwardovské rysy zachycuje přepych luxusního dřeva a kovaných doplňků. Lůžka v kupé jsou v manželské úpravě nebo odděleny. Všechny suity nabízí hostům mimo lůžka i psací stůl, úložný prostor, vlastní trezor na cennosti a minibar s občerstvením. Pokojový servis je vám k dispozici celých 24 hodin denně. V připojené koupelně naleznete dobové prvky propojené s moderním standardem dnešní doby, ať už jde o zásuvku, fén či sprchu.

Život na palubě se dá jednoduše nazvat elegance, zážitky a styl. Každý z hostů by před cestou měl na tuto skutečnost pomyslet a nezapomenout si zabalit večerní šaty, které se vám hodí při každodenní večeři. Snídaně jsou podávány z bohatých švédských stolů. Výborní kuchaři si nechávají na večeřích záležet a připravují pro vás, své hosty, tříchodová menu skládající se z předkrmu, hlavního jídla a moučníku. Každý má navíc výběr, zda zvolí hlavní pokrm masový nebo rybu eventuálně pouze vegetariánské jídlo. Stejné je to i s obědem.

Části restauračních vozů jsou určeny výhradně pro nekuřáky. Kuřácký salónek se nachází u vozu umístěného na konci vlaku zvaného Observation car, kde je ideální místo ke sledování ubíhající krajiny. Obývací vagón slouží také k odpočinku, sklence vína či odpočinku u televize.

Pro větší skupiny a společnosti lze najmout dle dohody a volné kapacity vlak vypravený pouze pro vás. Tyto chartery jsou samozřejmě limitovány kolejemi, ale jinak lze dohodnout program dle vašich představ.

Společnost Rovos Rail také vlastní soukromé letadlo, kterým lze absolvovat okruh po jižní části Afriky Southern Africa Air Safari nebo si je najmout na přelety mezi městy. Možnosti jsou velké a zahrnují i luxusní nabídku ubytování v hotelu či vlastní vile.

od 76.790,-Kč

Co je v ceně? ↓

Termíny a ceny – vlakového safari Golf Safari s Rovos Rail

 • 17.11.-25.11.2016 Pretoria – Pretoria
 • Orientační ceny 2016 : kupé Pullman 76.790,-Kč os, Deluxe 114.750,-Kč, Royal 152.970,-Kč os.
 • 16.2.-24.2.2017 Pretoria – Pretoria
 • 30.3.-7.4.2017 Pretoria – Pretoria
 • 5.10.-13.10.2017 Pretoria – Pretoria
 • 16.11.-24.11.2017 Pretoria – Pretoria
 • Orientační ceny 2016 : kupé Pullman 82.890,-Kč os, Deluxe 123.850,-Kč, Royal 164.820,-Kč os.
 • Vyžádejte si další podrobnosti. Ceny jsou orientační (mění se v závislosti na kurzu) a platí na osobu v plně obsazeném dvoulůžkovém kupé.

Cena programu zahrnuje.

 • ubytování v kupé vlaku dle výběru
 • jídlo – snídaně, obědy, večeře
 • všechny alkoholické nápoje a nealko ve vlaku
 • 24 hodinový servis v kupé
 • výlety a s průvodcem
 • green fees a nápoje

V ceně není zahrnuto: letenky, ubytování před a po zahájení vlakového programu, transfery, cestovní pojištění, víza (pro občany ČR bezvízový vstup jak pro Svazijské království tak pro JAR).

Podobné poznávací zájezdy

Golf Collage Rovos

Rovos Rail
Panoramatická cesta nejluxusnějším vlakem Afriky po Jihoafrické republice zaměřená na golfové nadšence. Během 8-9 nocí poznáte 5 golfových hřišť této země. Cesta vede z Pretorie až do Kapského Města nebo opačně.

JAR - The Good Hope Tour

Jihoafrická republika
Při cestě vlakem Jihoafrickou republikou po 15 dní, hosté na palubě poznávají rozmanitost krajiny, pobřeží, kultury, životního stylu a kuchyně, které tato země, nesoucí přezdívku jihoafrická duha, nabízí. Program má i variantu pro golfisty. Ti si místo běžného programu některé dny zahrají na vyhlášených golfových hřištích Jihoafrické republiky.
 • 18.9.-2.10.2017 Pretoria - Kapské Město (otočený program)
 • 1.2.-15.2.2018 Pretoria - Kapské Město (otočený program)
 • 20.3.-3.4.2018 Kapské Město - Pretoria
 • 4.10.-18.10.2018 Pretoria - Kapské Město (otočený program)
 • 20.11.-4.12.2018 Kapské Město - Pretoria

JAR autem 10 nocí

Jihoafrická republika
Johannesburg – Madikwe – Entabeni – Kruger park – řeka Blyde s půjčením auta na 10 nocí. To nejlepší ze severu Jihoafrické republiky.

Nahoru