Keňa

Malindi Dream Garden ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Malindi Dream Garden je nový moderní butikový resort, který je posazen v tropické zahradě, na pobřeží Keni, přímo u pláže Malindi. Resort spojuje místní indo- arabské architektonické prvky spolu s italskými. Sousedí spolu s Diamonds Dream of Africa a Sandies Tropical Village, jejichž služby také můžete plně využívat. V rámci resortu si můžete užít welness centrum, vodní i pozemní sporty nebo úžasné exkurze a safari.

 • butikový resort, pouze 48 pokojů
 • přímo u pláže
 • 4 restaurace a bary
 • nabízí také All Inklusive
 • možnost využít služby sousedních resortů Diamonds a Sandies
 • safari
 • výlety do okolní přírody, sporty

V resortu Malindi Dream Garden se nachází welness centrum. Zajít si sem můžete na některou z afrických masáží a dalších procedur.

V resortu se rozhodně nudit nebudete. Z vodních sportů si tu můžete užít třeba kánoe, vodní aerobik nebo plavbu katamaránem. Z pozemních sportů potom třeba plážový fotbal a volejbal nebo stolní tenis. Je tu také potápěčské centrum.

Resort nabízí i zprostředkování úžasného půldenního výletu do Marafa kaňonu, vzdáleného asi hodinu od Malindi. Kaňon je také znám pod názvem Hell’s Kitchen. Nádherné červenooranžové skály se doporučují navštívit v odpoledních hodinách při západu slunce, kdy budete mít pocit, jako byste spadli do ohně.

Dalším výletem je třeba návštěva města Malindi nebo továrny na dřevo a místní tržiště.

Když už jste v Keni, nesmíte opomenout návštěvu safari v parku Tsavo, největšího přírodního parku v Keni, který se rozprostírá na ploše 23 000 km2. Park je rozdělen na východní a západní část. Východní část je spíše savana, zatímco západ je rozmanitější, uvidíte tu třeba baobaby a ze zvířat potom červený druh slonů, žirafy, gepardy, gazely či lvy. Park je vzdálený 2 hodiny od Malindy.

Ubytovat se můžete buď ve 44 Deluxe pokojích, nebo ve 4 suitech, každý pokoj má vlastní balkón nebo terasu a výhled na bazén nebo zahradu. Pokoje jsou zařízeny ve světlém designu.

Pokoj Deluxe tyto pokoje najdete ve dvoupodlažních domečcích. Jsou zařízeny v arabském stylu, patrové pokoje mají balkón, přízemní mají kryté terasy, vždy s posezením. V ložnici máte k dispozici manželskou postel nebo dvě samostatné. Koupelna je potom s arabskou sprchou.

Suity jsou větší pokoje s balkónem/ terasou s lehátky a s vířivkou. Kromě ložnice s manželskou postelí tu najdete také obývací pokoj s dvěma pohovkami a křeslem. Navíc tu máte připojení k Wi-Fi zdarma a toaletní potřeby a župany k dispozici v koupelně.

 

 • dovolená snů celkem 48 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, větrák, minibar, trezor, telefon, fén, moskytiéra
 • dovolená snů zahrada, bazén
 • dovolená snů snídaně, All Inklusive

V rámci resortu můžete navštívit 4 různé bary a restaurace.

The Terrace je á la carte restaurace nabízející italskou kuchyni, včetně čerstvých mořských plodů a ryb. Restaurace je otevřena po dobu snídaní, obědů i večeří. Nápoje jako je místní pivo, voda, vybrané druhy vína, čaj, káva a nealko nápoje jsou zahrnuty v ceně jídla.

Onda Beach Grill je plážová restaurace, která vám nabídne grilované pochoutky. Otevřeno je po dobu večeří a je třeba si udělat rezervaci. Restaurace není zahrnuta v programu All Inklusive.

Restaurace Savana nabízí bohatý bufet zahrnující italskou a mezinárodní kuchyni a speciality pro vegetariány. Otevřena je po dobu snídaní, obědů i večeří a najdete ji u bazénu.

Snack Restaurant vám nabídne během dne lehčí jídla, nealkoholické drinky a džusy u bazénu nebo na pláži.

Mimo těchto restaurací najdete v resortu spoustu barů, mezi nimi například Tropical Jahazi, který najdete u bazénu a dát si tu po celý den můžete třeba místní pivo, vybraná vína nebo něco menšího k snědku.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (červenec-prosinec), 2 osoby, snídaně

Cena pro osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Deluxe 1.540,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Mombasa – Praha 17.120,-Kč
 • transfery (zpáteční) 4.640,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 32.540,-Kč


Nahoru