Malajsie

Banyan Tree Bintan Island *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Nádherný resort postavený ve svahu kopce, zapuštěn do bujné tropické zeleně. Ubytování v luxusních vilách s vlastním bazénem, postavených ve svahu kopce, díky čemuž nabízí nádherné panoramatické výhledy. Resort prestižní značky Banyan Tree je určen pro ty nejnáročnější z vás. Nachází se na indonéském ostrově Bintan, který je vzdálen pouhých 45 minut plavby lodí od Singapuru. Ideální doba na cestu je duben – září, kdy zde méně prší. Resort je vhodný také pro golfisty, přímo za resortem se rozprostírá mistrovské golfové hřiště (k dispozici speciální balíčky).

 • Resort zapuštěn do přírody
 • Vily na kůlech ve svahu kopce s vlastním bazénem
 • Krásná bílá pláž
 • Luxus pro náročné
 • Špičkové služby
 • U golfového hřiště
 • Klid a soukromí – odlehlá lokalita
 • Ostrov Bintan 45 minut lodí ze Singapuru
 • Bohatá nabídka volnočasových aktivit
 • Není třeba vízum
 • Vhodné období duben – září
 • Resort je starší
 • Doporučujeme polopenzi

Nádherné prostředí vilek na kůlech, zapuštěných do divoké přírody, obklopené krásnými privátními plážičkami. Vydejte se objevovat okolí resortu pěšky, na kole, nebo na čtyřkolkách. Zahrajte si golf na nedávno otevřeném mistrovském golfovém hřišti, které leží přímo u Banyan Tree Bintan (k dispozici speciální balíčky). Zkuste si některé z vodních sportů, které jsou zde nabízeny (kanoe, windsurfing, šnorchlování, rybaření, vodní lyže, skútry…), a nebo se ponořte do oázy klidu a relaxace v hotelových lázních.

Resort leží na výběžku a po obou jeho stranách se táhne krásná pláž s bílým pískem, posedět můžete také u jednoho z bazénů. Vedle leží sesterský resort Angsana Bintan, kam můžete zajít např. do jedné z restaurací.

Banyan Tree úzkostlivě dbá na zdraví a ochranu přírody, k čemuž má vyhrazené pracovníky. Děti mohou zavítat do dětského klubu, který je otevřen pro děti od 3 do 10 let. Připraveny jsou zde pro ně aktivity jako: pečení, kreslení, stavění hradů z písku, hodiny tance, bazénové hry, atd.

Počítejte s tím, že resort je obklopen nedotčenou přírodou, běžně se zde vyskytují malé opičky (jsou zvyklé na lidi a rády asistují při jídle 🙂 také zde běžně potkáte různé druhy ještěrek, atd.

Resort je posazen ve svahu kopce, pláž i jednotlivé restaurace jsou v docházkové vzdálenosti. Nechce-li se vám chodit, k dispozici jsou buggy, které vás zdarma zavezou (k objednání na recepci).

Rainforest Sea view vila (84-116 m2) – vily ponořené do zeleně s panoramatickými výhledy na oceán. Ložnice s postelí s nebesy, privátní terasa s vlastním bazénem, koupelna s vanou.

Rainforest Ocean front vila (84 m2) – Identická vila jako základní typ vily, rozdíl pouze v umístění. Ocean Front vily jsou přímo u moře.

Ocean vila na skále (116 m2) – Tyto vily jsou situované přímo u moře, na skalnatém pobřeží vedle pláže. Nejsou v kopci.

2-ložnicová Rainforest Ocean front vila – vila je určená pro rodiny, nebo skupiny přátel. Má totiž 2 ložnice. Vila je situovaná u moře.

Ocean view Infinity Pool vila  – navíc má i venkovní vanu.

2-ložnicová Ocean view Infinity pool vila (400 m2) – velmi prostorná vila určená pro veliké rodiny, nebo skupiny přátel. Má 2 samostatné ložnice, každou s vlastní koupelnou, a společný obývací pokoj.  Samozřejmostí je veliká terasa s vlastním bazénem.

Sanctuary Spa pool vila – prostorná vila určená těm, kteří se na dovolené rádi hýčkají masážemi a různými spa procedurami. Má totiž vlastní spa místnost, a osobní spa terapistku.

 • dovolená snů Vily s vlastními bazény, v 7 kategoriích
 • dovolená snů Vlastní bazén, terasa, WiFi připojení, minibar, servis na kávu a čaj, sejf
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Užívejte si vynikající speciality v několika hotelových restauracích. Základní stravou v Banyan Tree Bintan je snídaně (snídaně jsou formou bufetu v restauraci Treetops). Je možné zakoupit také polopenzi. Polopenze zahrnuje večeři formou předem sestaveného menu, na výběr v jedné ze 3 restaurací.

Saffron restaurace – speciality Thajské kuchyně s moderním nádechem vám uvaří šéfkuchař pocházející z Thajska. Jídla jsou připravována z čerstvých místních surovin. Otevřena pouze na večeře.

The Cove – příjemná restaurace s posezením jak uvnitř v klimatizovaném prostoru, tak venku pod tropickými stromy. Servírovány jsou speciality středomořské a italské kuchyně, zejména čerstvé ryby, těstoviny a pokrmy z mořských plodů. Otevřena na obědy a večeře.

Treetops restaurace – autentická Indonéská kuchyně. Snídaně formou bufetu. Restaurace je otevřená po celý den.

 

Můžete si také dopřát romantickou večeři při svíčkách na různých místech (např. v soukromí vaší vlastní terasy, nebo na pláži).


Nahoru