Malajsie

Four Seasons Langkawi *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Rafinovaný design a vše prostupující klid, to představuje Four Seasons Resort Langkawi. Klidné útočiště na březích Andamanského moře a zároveň chráněné mangrovníkové lesy dělící pevninu od moře (UNESCO). Soukromá pláž je ideálním místem pro relaxaci zamilovaných dvojic, unavených dospělých i místem pro hry malých dětí. Vybrat si můžete z ubytování v pavilonech s několika pokoji nebo v luxusních vilách na pláži.

Návštěvu Langkawi nemá cenu vylučovat nějaké období roku. Na ostrově prší měně než na pevnině.

Užijte si video z Four Seasons Langkawi 

 • Ideální pro návštěvu po celý rok
 • Luxusní pokoje i nedostižné vily
 • Program pro rodiny s dětmi
 • Přímo zasahuje do přírodního parku
 • Privátní pláž
 • Světoznámý luxusní hotelový řetězec

Během exkurzí do Langkawi Kilim Karst Geoforest Park budete moci prozkoumávat s profesionálním průvodcem jedinečný tropický ekosystém planety. Lodí se dostanete do přírodního bludiště mangrovníků, jenž je domovem endemických druhů zvířat (ještěři, opice, vydry, ryby …)

V nabídce jsou nejen aktivity vhodné pro rodiny s dětmi, ale i adrenalinové aktivity.

Děti si v Four Seasons Resort Langkawi rychle uvědomí, že celý areál je jejich hřištěm. Ležérnost, kreativita, zábava, tropická zahrada, to vše rozvíjí dětskou touhu po něčem novém. Pro děti je připravena dětská jóga, výlety do přírody (od 4 do 12-ti let).  Samozřejmostí jsou dětské kluby a možnost hlídání malých dětí.

Dva venkovní bazény mají jedinečný koncept. Jeden je určen rodinám a druhý je ideální pro relaxaci a smí do něj pouze dospělé osoby. Pro kondici slouží fitness centrum, tenisové kurty, beach volejbal, výlety na kole či pro zdatné lezení po skalách. Z vodních motorizovaných sportů jsou dostupné vodní lyže, kite. Z nemotorizovaných vodních sportů to je plachtění, windsurfing, kajaky.

V resortu si také můžete užít hodiny vaření asijské kuchyně.

Místní průvodci přírodou vás vezmou na privátní výlet do mangrovů či do deštného pralesa pozorovat místní savce a ptáky. Přímo za hotelem také narazíte na spoustu roztomilých tvorů.

Navíc jsou v resortu možnosti využití business centra či drobné nákupy v místních buticích.

Místní lázně jsou místem klidu a harmonie. Mnoho procedur zaručuje ideální volbu pro Vás. Zamilované dvojice ocení procedury pro dvojice či přímo rituály.

Nadechněte se svěžího mořského vzduchu a užijte si zázračný výhled z pavilonů  a vil Four Seasons Resort Langkawi. Snoubí se blízkost tropického lesa, mangrovníků a asijské a moderní architektury.

Pavilony se dělí dle umístění v dvoupatrové hlavní vile. Všechny jsou vybaveny CD, DVD, iPod, TV, trezorem, žehličkou a prknem, telefonem, minibarem, kávovarem, fénem, Wi-Fi, klimatizací. Možnost vyžádat speciální polštáře a lůžkoviny pro alergiky.

Garden Pavilions Ground Floor mají 68 m2 a jsou v přízemí. Výhled do zahrady. Venkovní sprcha.

Garden Pavilions Upper Floor mají 68 m2 a jsou v druhém patře. Výhled je do zahrady.

Ground and Upper Pavilions with Partial Sea View mají 68 m2 a jsou v patře a mají částečný výhled přes zahradu na moře.

 

Vily mají stejné vybavení jako Pavilions, ale jejich poloha je fantastická a také se honosí svou rozlehlostí. Koupelny z mramoru Vás budou hýčkat v interiéru a k tomu přidejte venkovní sprchu. Všechny mají bazén.

Beach vila a Rodinná vila – mají celkem 220 m2 a jsou hned u pláže. Ubytují dva dospělé, nebo rodinu až se 4mi dětmi. Výhled je přes bílou pláž na azurové moře.

Vila s dvěma ložnicemi – má rozlohu 590 m2. Výhled má do zahrady a pojme až 4 dospělé osoby, nebo 4 dospělé osoby a 2 děti.

Královská vila – má rozlohu 1400 m2. Výhled na oceán a útes. Umístěna je na kraji pozemku resortu což ji vyhrazuje soukromou pláž. Ubytuje 4 dospělé osoby, nebo 4 dospělé a 2 děti.

 • dovolená snů 91 vila a pokojů
 • dovolená snů CD, DVD, iPod, TV, trezor, žehlička s prknem, telefon, minibar, kávovar, fén, Wi-Fi, klimatizace
 • dovolená snů zahrada i moře
 • dovolená snů snídaně, (v akcích i polopenze)

Vysoký standard restaurací můžete ochutnat ve třech restauracích a v jednom baru.

Restaurace Serai  Vás okouzlí romantickým výhledem na moře a chutí Itálie. Její interiér sjednocují tóny dřeva a kamenů.

Restaurace Ikan-Ikan se nachází v centrální části resortu. Dřevěný interiér je propojený s okolní zahradou a poskytuje také výhled na moře. Její ležérnost snoubí teakové dřevo. Ochutnat zde můžete tradiční malajskou kuchyni.

Kelapa Grill je přímo na pláži a jeho speciality jsou dary moře, ryby a grilované dobroty.

Večeři či oběd je možné také servírovat přímo ve Vašem pokoji či vile.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená, 2 osoby, 8 nocí + 2 noci cesta (standardní sezóna), snídaně

Cena na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Garden View Pavilion Ground Floor 8.350,-Kč, 20% sleva za 8 dní na místě  a 10% sleva za brzký nákup 60 dní předem
 • optimální cena letenky (2 přestupy) Praha – Langkawi – Praha 21.000,-Kč
 • transfery autem 940,-Kč
 • služby místního partnera 300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 69.000,-Kč

*Pro aktivnější klienty je vhodné nakombinovat se zastávkou pár dní v Kuala Lumpur, Cameron Highlands a Taman Negara.

Jitka S.

Dobrý den, paní Burianová,

chtěla bych Vám poděkovat za užasný pobyt ve Four Seasons na Langkawi, byli jsme velice spokojeni a samozřejmě děkujeme za Vaši péči, kterou jste nám při zajišťování pobytu věnovala.

S přáním hezkého dne


Nahoru