Luxusní hotel ve Viktoriánském stylu se nachází na západním pobřeží ostrova Langkawi v Malajsii. Leží u přístavu Telaga, který byl navržen tak, aby připomínal francouzskou riviéru a středomořský styl. Nedávno se zde přistavěly plážové vily s přímým vstupem na pláž, což ocení rodiny s dětmi a nároční klienti.

 • Hotel v koloniální stylu nicméně jen pár let starý
 • Moderní vily na pláži a soukromí
 • Masáž na uvítanou
 • Možnost sledování lodí v maríně
 • Vinný sklípek i knihovna
 • Celoroční možnost návštěvy

Pokud chcete relaxovat, navštivte lázně v resortu The Danna Langkawi. Na ty vás navnadí už při příjezdu. Nejen, že dostanete uvítací drink, ale i krátkou uvítací masáž šíje. Na výběr je široká škála masáží, ale také vám tu udělají manikúru a pedikúru. Otevřeno mají od 9:00 do 23:00 hod.

ktivní lidé mohou využít i fitness jenž je v nejvyšším patře hlavní budovy. Nebo si zajděte na lekce jógy, které jsou určené jak začátečníkům, tak i pokročilým.

Milovníci golfu ocení spolupráci s hřiště The Els Club Teluk Datai, kdy resort zajistí rezervaci i transfer, jenž trvá zhruba 30 minut.

Rodiče pak ocení možnost dětského klubu i bazén. Společenský klub i vinný sklípek jsou příjemným spestřením.

Resort pomůže zorganizovat i další výlety po ostrově. Ať už jde o výlet lanovkou, do mangrovů, za potápěním či do deštného pralesa.

Pokoje resortu The Danna Langkawi jsou zařízené v teplých odstínech a s prvky koloniálního stylu. Nábytek z tmavého dřeva a parketové či mramorované podlahy dělají z pokojů luxusní ubytování. Ke každému pokoji patří soukromá terasa, odkud se vám naskytne výhled na moře a pláže, kopce, na přístav Telaga nebo nádvoří resortu, dále tu pak najdete dešťovou sprchu nebo velkou vanu. Každý pokoj je klimatizován a s připojením na internet.

Pokoj Merchant pokoje o rozloze 60 až 65 m2, kde najdete buď manželskou postel, nebo 2 oddělené postele. Kapacita pokojů pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě. Ze soukromé terasy máte výhled na hory, přístav nebo na nádvoří.

Pokoj Grand Merchant pokoje o velikosti 70 m2, najdete zde manželskou postel. Kapacita pokojů jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a dítě. Každý pokoj má soukromou terasu s posezením a výhledem na kopce.

Pokoj Marina pokoje o rozloze 65 až 75 m2, najdete tu manželskou postel a kapacita je opět 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a dítě. Každý pokoj má vlastní balkón s posezením a s výhledem na marinu.

Pokoj Viceroy pokoje o rozloze 65 m2, najdete tu manželskou postel nebo 2 samostatné postele. Kapacita pokojů je opět 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě. Ze soukromé terasy se naskytne tentokrát výhled na moře nebo bazén.

Pokoj Grand Viceroy pokoje o velikosti 65 až 75 m2, najdete tu manželskou postel a kapacita čítá 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a dítě. Každý pokoj má prostorný balkón s panoramatickým výhledem na zátoku.

Dále se můžete ubytovat v suitech o 3 kategoriích:

Pokoj Coutness Suite celkem 6 pokojů o velikosti 110 m2, kde najdete vždy manželskou postel. Součástí každého pokoje je terasa s výhledem na moře, samostatný obývací pokoj, vířivku pro 2 osoby. Kapacita pokojů je opět 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

Pokoj Duchess Suite celkem 2 pokoje o rozloze 110 m2, které se nachází v horním patře, kde najdete manželskou postel, soukromou terasu s výhledem na moře, venkovní vířivku. Kapacita pokojů je opět 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

Pokoj Royal Imperial Suite nejluxusnější pokoj o velikosti 600 m2. Skládá se z hlavní ložnice, pokoje pro hosty, odděleného obývacího pokoje, jídelního koutu. Dále tu naleznete vlastní bazén s výhledem na marínu či parní lázeň. V ložnicích jsou manželské postele. Pokoj se nachází v nejvyšším patře budovy. Maximální kapacita pokoje je 6 osob včetně dítěte.

Od roku 2017 je zde 10 nově postavených plážových vilách o 2 katogoriích:

Vila Princess Beach vily o velikosti 490 m2, najdete zde ložnici s manželskou postelí, samostatný obývací pokoj, prostornou koupelnu. Na pozemku se nachází 60 m2 velký bazén s terasou a lehátky. Vilu obklopuje soukromá zahrada s přímým vstupem na pláž. Koupelna má jednu stěnu prosklenou s výhledem do mini zahrady jenž působí jako obraz. Na zahradě jsou i privátní masážní lehátka. Kapacita vily je 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě (na vyžádání lze i 2 děti). Možnost snídaně na pokoji a odpolední svačina.

Vila Empress Beach vila o rozloze 1080 m2, na výběr manželská postel nebo 2 oddělené postele. Kapacita maximálně 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Na pozemku se nachází bazén o velikosti 150 m2 s lehátky a terasou, dále venkovní vířivka. Vila je opět obklopena zahradou s přímým vstupem na pláž. Uvnitř najdete 2 ložnice, každá má vlastní koupelnu s privátní zahrádkou, samostatnou jídelnu , obývací pokoj a lázně pro 2 osoby. Možnost snídaně na pokoji a odpolední svačina.

 • dovolená snů cca 150 pokojů a vil 10 kategoriích
 • dovolená snů internet, TV, trezor, servis pro přípravu kávy a čaje, koupelnové vybavení, vana, sprcha, fén, klimatizace, telefon
 • dovolená snů hory, marína, pláž
 • dovolená snů snídaně

Na jídlo si v tomto resortu zajdete do 3 restaurací:

Restaurace Planter’s luxusní restaurace, ve které si dáte jídlo formou bufetu nebo á la carte. Na výběr zde máte středomořskou, asijskou i evropskou kuchyni. Nachází se v přízemí s výhledem na bazén a moře. Je zde vyžadován elegantní dress code.

Restaurace Terrace moderní restaurace nacházející se u bazénu. Pochutnáte si zde na čerstvých mořských plodech, ale i na italské kuchyni připravované italským šéfkuchařem. Zajdete si sem na obědy a večeře.

Straits & Co světlá a útulná kavárna nacházející se v přízemí s výhledem na bazén.

Také je tu možnost objednat si večeři do pokoje. Nebo v okolí hotelu můžete navštívit místní podniky či si dojít procházkou na oběd či svačinu do sousední Berjaya Langkawi.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená, 2 osoby, 8 nocí + 2 noci cesta (standardní sezóna), snídaně

Cena na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Grand Merchant 6.140,-Kč x 7 (8=7), – 20% při rezervaci +60 dní předem
 • optimální cena letenky (2 přestupy) Praha – Langkawi – Praha 21.000,-Kč
 • transfery autem 680,-Kč
 • asistence místního partnera 300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 55.140,-Kč

*Pro aktivnější klienty je vhodné nakombinovat se zastávkou pár dní v Kuala Lumpur, Cameron Highlands a Taman Negara.


Nahoru