Tento klidný resort najdete uprostřed džungle národního parku Taman Negara ve vnitrozemí Malajsie. Pokoje se nachází v domečcích posazených v tropické zahradě. Z Kuala Lumpur se sem dá dojet autem do Kuala Tahan a poté lodí až do resortu.

  • skvostná příroda
  • uprostřed džungle
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • ideálně 2 noci
  • spousty exkurzí v národním parku Taman Negara
  • ekonomická varianta

Okolní příroda a národní park Taman Negara toho mají hodně co nabídnout. Vydat se můžete třeba do lesů na stezku mezi korunami stromů po lanovém mostě a užít si tak panoramatický výhled na lesy, které pokrývají hory a údolí. Nebo se vydejte prozkoumat noční džungli. K zahlédnutí tu budou rostliny a živočichové s noční aktivitou. Mezi savci třeba jeleni či dikobrazi. Dalším tipem na výlet je plavba loďkou po řece ke kaskádám v Lata Berkoh, po cestě se můžete vykoupat nebo si zašnorchlovat. Kdo má rád rybaření, stačí si zakoupit na místě povolenku za malý poplatek. Na výletech džunglí a okolo řek můžete narazit také na domorodé obyvatele. Říká se jim Batakové a žijí blízko turistických stezek. Vidět u nich můžete domorodý způsob života.

Ubytovat se můžete v Chalet pokojích nebo v bungalovech. Chalet pokoje se nachází v jednopodlažních domečcích, zatímco bungalovy jsou dvoupodlažní domky, které mají 2 ložnice, vlastní kuchyňku a obývací pokoj.

Pokoj Chalet je velmi útulný, s kapacitou 2 až 4 osoby. Najdete tu manželskou postel nebo samostatné postele. Pokoj má 42 m2 , s výhledem do zahrady a na okolní lesy ze soukromé terasy. Bez možnosti přistýlky. Na výběr z variant Family (manželská postel a 2 samostatné postele) nebo Triple (3 samostatná lůžka). Všechna lůžka jsou vždy v 1 společné ložnici.

Pokoj Chalet Suite má rozlohu 62 m2 a je určen pro 2 osoby. Pokoj má obývací prostor, manželskou postel a vlastní balkón, ze kterého je výhled na zahradu a okolní lesy. Bez možnosti přistýlky. Vybavení stejné, jako pokoj Chalet.

Pokoj Family Chalet Suite má stejnou rozlohu, jako pokoj Chalet Suite, jen s tím rozdílem, že tu navíc najdete samostatnou ložnici s manželskou postelí, další 2 samostatná lůžka najdete v obývacím pokoji. Také má vlastní balkón s výhledem do zahrady.

Bungalovy jsou dvoupodlažní domky o rozloze 162 m2, s kapacitou až 4 osoby. Vždy tu najdete 2 samostatné ložnice, kuchyňku, obývací prostor a jídelnu. Každý bungalov má samostatnou terasu, ze které je výhled na okolní lesy a do zahrady.

  • dovolená snů celkem 103 pokojů
  • dovolená snů klimatizace, větrák, kávovar/ rychlovarná konvice, lednička, sejf, telefon, TV
  • dovolená snů zahrada, džungle, okolní příroda
  • dovolená snů snídaně, plná penze

Resort má jednu vlastní restauraci, kde jsou snídaně podávány formou bufetu a lze dokoupit i plnou penzi. Pokud budete chtít navštívit některou z místních restaurací, stačí přejet přívozem na druhý břeh řeky (za poplatek).


Nahoru