Tento klidný resort najdete uprostřed džungle národního parku Taman Negara ve vnitrozemí Malajsie. Pokoje se nachází v domečcích posazených v tropické zahradě. Z Kuala Lumpur jsou dva způsoby transferu. Buď autem až do Kuala Tahan (cca 4-5h jízdy) a poté lodí na druhý břeh a jste v resortu. Za přejetí se platí na místě poplatek 1 MYR na osobu. Druhý typ transferu doporučujeme spíše, cca 3h jízdy do Labu Sentral jetty, odkud vás čeká hodinu a půl dlouhá plavba po řece skrz prales až k resortu. Z Labu Sentral jetty jezdí pouze jedna loď denně, je třeba přizpůsobit čas.

 • skvostná příroda
 • uprostřed džungle
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • ideálně 2 noci
 • spousty exkurzí v národním parku Taman Negara
 • ekonomická varianta
 • doporučujeme klientům s lepší AJ

Okolní příroda a národní park Taman Negara toho mají hodně co nabídnout. Zařizujeme balíček se zahrnutým programem, kdy máte buď privátního nebo sdíleného průvodce. V ceně je výlet do noční džungle, výšlap k vyhlídce Bukit Teresek, plavba k vodopádům Lata Berkoh s vykoupáním se. K tomu je možné si přikoupit výlet do vesnice lidí Orang Asli žijící v jednoduchých chatrčích v naprostém souladu s přírodou. Během jednotlivých výletů se dozvíte, jak lze získat vodu z liány, šampon z místního ovoce, lepidlo či svíčku ze specifického druhu stromu. Jak lidé Orang Asli vyrábí foukací pistole, kterými loví pro svou obživu. V džungli spatříte zejména motýly, opice, škorpiony, mravence, ještěry, hady, pavouky… Když budete mít štěstí, tak i prase, zoborožce (pták typu tukan), jeleny. Všudypřítomné jsou nádherné impozantní stromy a nekonečná tropická zeleň.

Kdo má rád rybaření, stačí si zakoupit na místě povolenku za malý poplatek.

Pěší túry skrz NP jsou převážně v kopcovitém terénu, nedoporučujeme pro osoby s pohybovými problémy. Je možné uzpůsobit méně náročnou trasu, ale schodům se nelze zcela vyhnout.

Ubytovat se můžete v Chalet pokojích nebo v bungalovech. Chalet pokoje se nachází v jednopodlažních domečcích, zatímco bungalovy jsou dvoupodlažní domky, které mají 2 ložnice, vlastní kuchyňku a obývací pokoj.

Pokoj Chalet je velmi útulný, s kapacitou 2 až 4 osoby. Najdete tu manželskou postel nebo samostatné postele. Pokoj má 42 m2 , s výhledem do zahrady a na okolní lesy ze soukromé terasy. Bez možnosti přistýlky. Na výběr z variant Family (manželská postel a 2 samostatné postele) nebo Triple (3 samostatná lůžka). Všechna lůžka jsou vždy v 1 společné ložnici.

Pokoj Chalet Suite má rozlohu 62 m2 a je určen pro 2 osoby. Pokoj má obývací prostor, manželskou postel a vlastní balkón, ze kterého je výhled na zahradu a okolní lesy. Bez možnosti přistýlky. Vybavení stejné, jako pokoj Chalet.

Pokoj Family Chalet Suite má stejnou rozlohu, jako pokoj Chalet Suite, jen s tím rozdílem, že tu navíc najdete samostatnou ložnici s manželskou postelí, další 2 samostatná lůžka najdete v obývacím pokoji. Také má vlastní balkón s výhledem do zahrady.

Bungalovy jsou dvoupodlažní domky o rozloze 162 m2, s kapacitou až 4 osoby. Vždy tu najdete 2 samostatné ložnice, kuchyňku, obývací prostor a jídelnu. Každý bungalov má samostatnou terasu, ze které je výhled na okolní lesy a do zahrady.

 • dovolená snů celkem 103 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, větrák, kávovar/ rychlovarná konvice, lednička, sejf, telefon, TV
 • dovolená snů zahrada, džungle, okolní příroda
 • dovolená snů snídaně, plná penze

Resort má jednu vlastní restauraci, kde jsou snídaně podávány formou bufetu a lze dokoupit i plnou penzi. Pokud budete chtít navštívit některou z místních restaurací, stačí přejet přívozem na druhý břeh řeky do vesničky Kuala Tahan (za poplatek 1 MYR na osobu).


Nahoru