Mexiko

Paradisus La Perla *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Paradisus Playa del Carmen La Perla je velmi kvalitní resort na Mayské riviéře, který je určen jen pro dospělé. S vedlejším sesterským resortem La Esmeralda (vhodný pro rodiny) tvoří veliký komplex se spoustou restaurací a vyžití. Před resortem se rozkládá pěkná dlouhá písečná pláž. Zároveň ideální základna k výletům po mexickém poloostrově Yucatán.

 • Kvalitní pětihvězdička
 • Pouze pro dospělé
 • Krásná pláž
 • V moderním stylu
 • Bohaté All Inklusive
 • Výhoda sesterského resortu – veliký výběr restaurací
 • Super poměr cena x kvalita
 • Do některých restaurací mohou i děti

V resortu La Perla se nachází golfové hřiště a tenisové kurty. Ze sportů si zde zahrajete třeba plážový volejbal nebo vodní pólo. Zajít si můžete na lekce latinskoamerických tanců (salsa, tango…). Dále se v resortu nachází fitness centrum, kde se pořádají lekce jógy, pilates, spinningu či fitballu. Zajímavou akcí může být ochutnávka tequil a místních vín, lekce přípravy koktejlů či sushi.

Ubytovat se můžete celkem v 122 luxusních suitech. Suity laděny do karibských motivů, některé mají přímý vstup do bazénu (Swim Up). U všech jsou balkonky či terasy, na některých se nacházejí i vířivky.

Royal Service Paradisus Junior Suite je pokoj o velikosti necelých 60 m2. Součástí pokoje je terasa s výhledem do zahrady, kde se nachází vířivka. Pokoj vybaven moderním nábytkem a manželskou postelí. V koupelně kromě vany najdete i dešťovou sprchu. V nabídce také stejně vybavený pokoj Royal Service Paradisus Junior Suite s výhledem na oceán, ale s balkonkem bez vířivky. A stejný pokoj Royal Service Paradisus Junior Suite Swim Up s přímým vstupem do bazénu z terasy pokoje, kde se také nachází vířivka.

Royal Service Suite s 1 ložnicí je pokoj s výhledem do zahrady. V 1 ložnici najdete 2x manželskou postel, dále se v pokoji nachází obývací pokoj s pohovkou a kuchyňka. Velikost pokoje 65 m2. Tento pokoj také ve variantě Swim Up a s terasou, kde najdete vířivku.

Royal Service Master Suite s 1 ložnicí je pokoj o velikosti 90 m2 a s výhledem do zahrady. V koupelně opět najdete kromě vany dešťovou sprchu. V pokoji se kromě ložnice nachází samostatný obývací pokoj s kuchyňkou a jídelním koutem. Dostupná také varianta Swim Up s terasou, kde najdete vířivku.

 • dovolená snů 122 suitů
 • dovolená snů TV, fén na vlasy, hydromasážní vana, přístup do luxusního salonku
 • dovolená snů zahrada, moře, bazén
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inklusive

Resort Paradisus La Perla sdílí restaurace a bary se sesterským resortem Paradisus La Esmeralda. Jednou z nich je například restaurace Fuego, v latinskoamerickém stylu s latinskou moderní kuchyní, pouze večeře. Vstup v elegantním dresscodu a pouze pro dospělé. Další restaurací, která nabízí jen večeře je Vento, kde si pochutnáte na orientální středomořské kuchyni. Restaurace Naos nabízí mezinárodní kuchyni formou bufetu, od snídaní po večeře. V restauraci Bana povečeříte asijskou kuchyni a v restauraci Mole ochutnáte pravou mexickou. V resortu se také nachází spousty restaurací, kde si dáte něco z grilu. Kromě toho se je tu také mnoho barů.


Nahoru