Mexiko

Paradisus Playa del Carmen *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Paradisus Playa del Carmen (původní Paradisus La Esmeralda) je luxusní resort na Mayské riviéře, který je vhodný pro rodiny s dětmi. S vedlejším sesterským resortem La Perla (pouze pro dospělé) tvoří veliký komplex se spoustou restaurací a vyžití. Před resortem se rozkládá pěkná dlouhá písečná pláž v soukromé zátoce. Zároveň ideální základna k výletům po mexickém poloostrově Yucatán.

Podívejte se na video z Paradisus Playa del Carmen La Esmeralda

Podívejte se na virtuální prohlídku z Paradisus Playa del Carmen La Esmeralda

 

  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • luxusní resort
  • mnoho restaurací a barů (některé pouze pro dospělé)
  • spousty sportovního vyžití
  • nachází se u dlouhé písečné pláže

V resortu Paradisus Playa del Carmen se nachází golfové hřiště a tenisové kurty. Ze sportů si zde zahrajete třeba plážový volejbal nebo vodní pólo. Zajít si můžete na lekce latinskoamerických tanců (salsa, tango…). Dále se v resortu nachází fitness centrum, kde se pořádají lekce jógy, pilates, spinningu či fitballu. Zajímavou akcí může být ochutnávka tequil a místních vín, lekce přípravy koktejlů či sushi.

 

Ubytovat se můžete buď v klasických pokojích nebo pokojích, které mají přímý vstup z balkónu do bazénu (tzv. Swim Up), či ve větších pokojích vhodné pro rodiny nebo v pokojích Premium.

Paradisus Junior Suite je prostorný a útulný pokoj o velikosti necelých 60 m2. V koupelně kromě vany najdete i sprchový kout s dešťovou sprchou. Díky velikým oknům je pokoj příjemně prosvětlený a vede na balkon, ze kterého je výhled do zahrad. Ubytuje 3 dospělé + 1 dítě, nebo 2 dospělé a 2 děti. Pokoj také ve variantě Swim Up.

1-bedroom Suite je vhodnou variantou pro rodiny, které vyžadují soukromí oddělených místností – konkrétně ložnice a obývací pokoj oddělené dveřmi. K pokoji náleží prostorná terasa, na které je vířivka. Ubytuje 3 dospělé + 2 děti, nebo 2 dospělé a 3 děti (za předpokladu, že jedno z dětí je mladší 4 let). K dispozici rovněž ve variantě Swim Up. 1-bedroom Master Suite má stejné vybavení a rozložení, jen je ještě větší. Kapacita je rovněž stejná a stejně tak lze ve variantě Swim Up.

2-bedroom Master Suite s 2 ložnicemi měří téměř 154 m2. Najdete tu 2 soukromé terasy a na každé z nich ještě vířivku, odkud se vám naskytne výhled do zahrady. Uvnitř se nachází 2 samostatné ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem. Suite ubytuje až 6 dospělých, nebo 3 dospělé + 3 děti.

Pro všechny kategorie ubytování lze doplatit službu Family Concierge zajišťující prémiové služby uzpůsobené na míru rodinám – komorník na zavolání splní všechna vaše přání, na vyžádání pomoc s vybalením a zabalením kufrů, zdarma vstup do vodního rituálu v lázních YHI Spa, výběr polštářů na spaní. Speciální salonek určený pouze pro hosty Family Concierge – zde probíhá check in / check out, snídaně formou bufetu, během celého dne občerstvení, WiFi zdarma, knihovna. Možnost obědů formou á la carte v Olio restauraci. Přednost při rezervaci restaurací, masáží, atd. Přístup do vyhřívaného bazénu určeného pouze pro Family Concierge hosty, vč. swim up baru přímo v bazénu. Navíc hosté programu Family Concierge mají vyhrazenou část pláže, kde je plážový servis (donáška nápojů, atd..).

  • dovolená snů 488 suitů, 62 swim up suitů
  • dovolená snů klimatizace, WiFi zdarma, minibar, fén na vlasy, TV, CD/DVD přehrávač, balkón/terasa, pohovka, kávovar, žehlička a prkno, sejf
  • dovolená snů zahrada, bazén
  • dovolená snů All Inklusive

V resortu Paradisus Playa del Carmen se nachází poměrně hodně moderních restaurací. Jednou z nich je například restaurace Fuego, v latinskoamerickém stylu s latinskou moderní kuchyní, pouze večeře. Vstup v elegantním dresscodu a pouze pro dospělé. Další restaurací, která nabízí jen večeře je Vento, kde si pochutnáte na orientální středomořské kuchyni. Restaurace Naos nabízí mezinárodní kuchyni formou bufetu, od snídaní po večeře. V restauraci Bana povečeříte asijskou kuchyni a v restauraci Mole ochutnáte pravou mexickou kuchyni. Olio je speciální restaurace ve stylu italské tratorie, která je otevřená na obědy a večeře a nabízí pohodové prostředí (obědy jsou vyhrazeny pouze pro hosty programu Family Concierge). Gabi Club je situovaná nedaleko pláže a servíruje lehké svačinky k obědu a večeři.

Resort Paradisus Playa del Carmen rovněž nabízí několik restaurací, kde si pochutnáte na specialitách z grilu. Kromě toho se je tu také mnoho barů.


Nahoru