Sardinie

Forte Village Bouganville ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Umístěn v bujné zelené vegetaci a obklopen typickými středomořskými květinami. Hotel Bouganville je perfektním místem pro rodinnou dovolenou v Sardinii. Tento luxusní hotel leží v srdci Forte Village Resort, resort s několika skvělými hotely. Jen pár kroků od plaveckých bazénů a restaurací. Pár minut chůze od krásné pláže. Hosté si mohou vybrat z různě velkých bungalovů, které jsou všechny nově zrekonstruované a zaručují pohodlí během dovolené. Světlé bungalovy mají terasu a některé z nich mohou být propojeny. Vhodné ubytování i pro velké rodiny.

 • jih Sardinie
 • velký resort s 8 hotely
 • ideální pro rodiny s dětmi
 • nespočet aktivit pro děti v resortu
 • 15 min autem 27-jamkové golfové hřiště za příplatek
 • aquapark, motokáry, divadlo pro děti, diskotéka, bowling
 • soukromé bungalovy s terasou
 • hezká, dlouhá, písečná pláž
 • jedinečné SPA využívající Thalassoterapie

V resortu je velká zahrada, která je svým zázemím zaměřená hlavně na děti. Jmenuje se Children Wonderland a najdeme tady bazény pro děti, divadlo, zeleninovou zahradu, kde si děti můžou zkusit něco zasadit, Barbie domek, který ocení hlavně mladé slečny. 
Dále je tu pro děti vyrábění keramiky, skládání origami, lekce vaření, tance a jiné aktivity a hry. 
Samozřejmostí je také hlídání dětí do 3 let.
Resort má i vlastní aquapark, motokáry, bowling a diskotéku.
Zkrátka vaše děti nemají šanci se nudit. 

Pro dospělé je zde Thalasso and Spa, lázně, kde se využívá thalasso terapie. Dále je tu Ayuerveda park, kde se cvičí yoga, pilates nebo si můžete zajít na masáž.
Pro aktivní jedince je tady fitness centrum.
V resortu je 12 tenisových kurtů, fotbalové hřiště, 10 plaveckých bazénů, 15 minut od resortu je golfové 27-jamkové hřiště Is Molas club

Deluxe Bungalov – kompletně zrenovované pokoje mají jednu ložnici s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi. Některé pokoje mají i sedačku. Alternativně se dá přidat i jedna další postel. V koupelně je vana nebo sprcha. Bungalovy mají také vlastní terasu. Tento pokoje je velký 24-30 m2 a ubytuje 2 dospělé + 1 dítě.

Deluxe Family Bungalov – Tento bungalov je rozdělen do dvou oddělených částí, na jedné straně bungalovu je ložnice a koupelna s vanou a sprchou, na druhé straně je obývací pokoj se sedačkou, která se dá rozložit a nebo nahradit dvěma samostatnými postelemi. Bungalovy mají také soukromou terasu se zahrádkou. Ideální pro rodinu s 2 dětmi do 13 let. Bungalov je velký 35 m2.

Deluxe Family Plus Bungalov – 2 propojené ložnice, jedna z nich má manželskou postel + se dá připojit 1 samostatná postel. Dále je zde koupelna se sprchou a vanou. Další pokoj má oddělené samostatné postele a k pokoji také náleží koupelna. Oba pokoje mají vlastní terásku a vlastní vstup. Ideální pro rodinu s 5 členy, děti věkem do 13 let. Velikost bungalovu je 44-49 m2.

Luxury Family Bungalov – umístěny na přízemí, velikost 44 m2 s terasou a zahradou, ubytuje až 5 osob ( 2 dospělí a 3 děti do 13 let) Jedná se o ložnici + obývací pokoj. 

Deluxe Family Play Garden Bungalov – 2 oddělené části bungalovu, ložnice a obývací pokoj. Součástí 31 m 2 velkého bungalovu je zahrada s různými dětskými hračkami. 

 • dovolená snů bungalovy v 5 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, LCD TV, minibar, trezor, sprcha, vana, fén na vlasy
 • dovolená snů zahrada
 • dovolená snů polopenze

Snídaně je servírována na terase v Oasis Terrace nebo za příplatek v restauracích Bellavista a Cavalieri. Polopenze pro hosty zahrnuje večeři (bez nutnosti rezervace) v La Pineta (švédské stoly, kde si každý najde své oblíbené jídlo ale může také ochutnat tradiční pokrmy) a Forte Grill, která nabízí kvalitní masa na grilu z Itálie, Irska a Austrálie. Další typické restaurace jsou také k dispozici bez příplatků( the Sardinian, Brazilian). A la carte restaurace vyžadují předchozí rezervaci a příplatek.

V resortu je celkem 11 barů. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (12.6.-19.6.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém pokoji:

 • dvoulůžkový Deluxe bungalov s polopenzí: 9.250,- Kč x 7 nocí
 • transfery letiště – hotel – letiště 3.500,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Cagliari – Praha 12.000,- Kč

Osoba celkem s polopenzí = 80.250,- Kč


Nahoru