Hotel Coral Strand se nachází na ostrově Mahé, v oblasti Beau Vallon, na stejnojmenné pláži. Oceán je zde po většinu roku klidný, díky čemuž se jedná o vyhledávanou lokalitu pro rodiny s dětmi. Coral Strand ocení zejména aktivnější jedinci, kteří jsou rádi přímo na okraji městečka, kde mají v okolí spoustu lokálních restaurací a obchůdků. Oblast Beau Vallon je rovněž jedna z nejlepších na aktivní vyžití, jsou tu jako v jediné lokalitě Seychel povolené motorizované vodní sporty. K hotelu patří sesterský resort Savoy, kde mají hosté hotelu přístup do vybraných restaurací a do lázní.

 • ekonomičtější varianta
 • hotel na rušnější pláži
 • kousek od městečka
 • vhodný pro rodiny
 • dětský bazén
 • nejlepší od dubna do září
 • široká nabídka aktivit
 • motorizované vodní sporty
 • větší resort

V sesterském resortu Savoy se nacházejí  luxusní lázně se širokou nabídkou různých druhů masáží a zkrášlovacích kosmetických procedur. Nabízené služby jsou pro hosty hotelu Coral Strand poskytovány se slevou.

Pokud zrovna nebudete mít na sportovní aktivity nebo relax chuť, rozhodně stojí za to vydat se na výlet po ostrově Mahé.

Pro nadšence pěší turistiky je zde několik turistických stezek: Copolia trail, krátká stezka vedoucí na vrchol hory a Morne Blanc trail, 3 km dlouhá stezka startující na staré čajové plantáži. Ostrov má nádherné přírodní parky, plné exotických rostlin a živočichů. Baie Ternay Marine National Park, unikátní park plný mangovníků, kamenných i písčitých pláží, želv, delfínů a dokonce i žraloků velrybích. St Anne Marine National Park je prvním mořským parkem v Indickém oceánu, rybaření je zde zakázáno. Morne Seychellois National Park je největším přírodním parkem Seychel. Zabírá více než 20 % ostrova a stojí zde nejvyšší hora – Morne Seychellois.

Hlavní město Victoria je jediným městem na ostrově Mahé, nachází se nedaleko od letiště a z resortu se sem dostanete nejrychleji taxíkem.  Můžete spojit s okružní jízdou po okolí, během které spatříte chrám Vinyagar, pouliční trhy Selwyna Selwyna Clarka, věž s hodinami Lorloz The Little Ben, botanická zahrada a nakonec ostrov Eden – zde se nachází zajímavé a luxusní budovy, přístaviště soukromých jachet a největší nákupní centrum Seychel – Eden Plaza s vyhlášenými místními podniky Sey Si Bon Crepes & Juice Bar a Boardwalk Bar & Grill.

Na výlet se můžete vydat i na sousední ostrovy Mahé, Praslin a La Digue, kam se dopravíte buď lodí nebo letadlem.

Classic Ocean View pokoj – 24 m2, kapacita 2 osoby. Pokoj má prostornou terasu, ze které je výhled na pláž a moře. Je vybaven manželskou postelí, sprchou, vanou a toaletou.

Standard pokoj– 24 m2, kapacita 2 osoby. Pokoj je identický s předchozím, pouze výhled je do areálu resortu.

Penthouse – 117 m2, kapacita 4 osoby. Byt je ideální pro rodiny. Obývací pokoj je plně vybaven, včetně kuchyňky. Ke každému pokoji patří vířivka a každý má svůj balkon.

Silhouette Honeymoon pokoj– 28 m2, kapacita 2 osoby. Tento pokoj s výhledem na oceán je velmi populární mezi novomanžely.

Superior Ocean View pokoj – 42 m2, kapacita 2 dospělí a 2 děti (do 13 let) nebo 3 dospělí a 1 dítě. Pokoj má oddělený obývací pokoj. Výhled je na oceán.

 • dovolená snů pokoje či Suite v 5 kategoriích
 • dovolená snů servis pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, univerzální zásuvky
 • dovolená snů oceán, zahrady
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Hotel má celkem 5 restaurací a barů.

Gecko Bar – zde hrají každou středu, pátek, sobotu a neděli živou hudbu a od 5 do 6 probíhá happy hour. Mahek je restaurace navržená v antickém stylu. Podávají zde pokrmy indické kuchyně a celý proces přípravy můžete sledovat. V Coral Asia si pochutnáte na čerstvě připravovaném sushi, které dělají v otevřené kuchyni. The Island Trader je restaurace s nádherným výhledem na Indický oceán a jídla jsou zde podávána formou bufetu. Ocean Deck bar – klasický bar, kde si můžete vychutnat místní pivo a různé exotické drinky.

Hosté mohou také využívat dvě restaurace sesterského Savoy Seychelles Resort & Spa, který je vzdálený pouze minutu pěšky. V Grand Savoy mají v nabídce širokou škálu delikates ať už místní nebo mezinárodní kuchyně. V Pescado Restaurant si pochutnáte na rybách a různých druzích mořských plodů, je zde nutná rezervace.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na Seychelách 7 nocí + cesta (září), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Coral Standard 4.140,-Kč x 7 
 • 35% sleva při rezervaci min. 90 dnů předem a rezervaci na 7 nocí
 • optimální cena letenky Vídeň – Mahé – Vídeň 20.000,-Kč
 • transfery mikrobusem (zpáteční) 1.160,-Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 40.640,-Kč

Doplatek do polopenze +1.530,- Kč /os. / den

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru