Savoy Resort & Spa se nachází na ostrově Mahé v oblasti Beau Vallon, u stejnojmenné písečné pláže. Oceán je zde po většinu roku klidný, díky čemuž se jedná o vyhledávanou lokalitu pro rodiny s dětmi. Savoy ocení zejména aktivnější jedinci kteří jsou rádi přímo na okraji městečka, kde mají v okolí spoustu lokálních restaurací a obchůdků. Oblast Beau Vallon je rovněž jedna z nejlepších na aktivní vyžití, například motorizované vodní sporty (jediná lokalita Seychel kde jsou motorizované vodní sporty povolené). Na pláž je nutné přejít přes místní promenádu.

Pravidelně 1x týdně zde probíhají populární trhy Bazar Labrin.

 • resort v centru dění
 • pláž přes cestu
 • motorizované vodní sporty
 • nejlepší od dubna do září
 • výborná kuchyně
 • veliký resort
 • super pro rodiny a aktivní jedince

Resort má luxusní lázně se širokou nabídkou různých druhů masáží a zkrášlovacích kosmetických procedur. Je zde také fitness centrum, které je dostupné nonstop a nabízí specializované cvičební programy. V nabídce resortu jsou i lekce jógy, pilates a tenisu.

Pokud zrovna nebudete mít na sportovní aktivity nebo relax chuť, rozhodně stojí za to vydat se na výlet po ostrově Mahé.

Pro nadšence pěší turistiky je zde několik turistických stezek: Copolia trail, krátká stezka vedoucí na vrchol hory a Morne Blanc trail, 3 km dlouhá stezka startující na staré čajové plantáži. Ostrov má nádherné přírodní parky, plné exotických rostlin a živočichů. Baie Ternay Marine National Park, unikátní park plný mangovníků, kamenných i písčitých pláží, želv, delfínů a dokonce i žraloků velrybích. St Anne Marine National Park je prvním mořským parkem v Indickém oceánu, rybaření je zde zakázáno. Morne Seychellois National Park je největším přírodním parkem Seychel. Zabírá více než 20 % ostrova a stojí zde nejvyšší hora – Morne Seychellois.

Hlavní město Victoria je jediným městem na ostrově Mahé, nachází se nedaleko od letiště a z resortu se sem dostanete nejrychleji taxíkem.  Můžete spojit s okružní jízdou po okolí, během které spatříte chrám Vinyagar, pouliční trhy Selwyna Selwyna Clarka, věž s hodinami Lorloz The Little Ben, botanická zahrada a nakonec ostrov Eden – zde se nachází zajímavé a luxusní budovy, přístaviště soukromých jachet a největší nákupní centrum Seychel – Eden Plaza s vyhlášenými místními podniky Sey Si Bon Crepes & Juice Bar a Boardwalk Bar & Grill.

Na výlet se můžete vydat i na sousední ostrovy Mahé, Praslin a La Digue, kam se dopravíte buď lodí nebo letadlem.

Standard Ocean View – 51 m2, kapacita 3 dospělí/2 dospělí a 1 dítě. Pokoj s výhledem na oceán je vybaven manželskou postelí nebo dvoulůžkem. Má moderní koupelnu a plně vybavený balkon/terasu.

Standard – pokoj je identický s předchozím, liší se pouze výhledem na zahradu a hory.

Penthouse – 270 m2, kapacita 4 dospělí/2 dospělí a 2 děti. Byt má 2 ložnice, oddělený obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Je vybaven kávovarem Nespresso, toaletními potřebami značky Molton Brown a koupelnami se sprchami a vanami. Byt má také plně vybavenou terasu s venkovní postelí a vířivkou. Výhled je do zahrady a na oceán.

Suite – 102 m2, kapacita 3 dospělí/2 dospělí a 1 dítě. Suita s kuchyňkou, manželskou postelí a prostornou koupelnou. Dále má vybavenou terasu s výhledem na oceán.

Junior suite – 76 m2, kapacita 3 dospělí/2 dospělí a 1 dítě. Suita s manželskou postelí a soukromou koupelnou. Má vybavený balkon/terasu s výhledem na oceán.

 • dovolená snů 163 pokojů a suit v 5 kategoriích
 • dovolená snů servis pro přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, Wi-Fi a LAN internetové připojení
 • dovolená snů oceán, zahrada, hory
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Resort má celkem 7 restaurací a barů, z nichž restaurace Mahek, Coral Asia, The Island Trader a Ocean Deck Bar se nachází v sesterském hotelu Coral Strand, který je vzdálený pouhou minutu pěšky.

V Grand Savoy mají v nabídce širokou škálu delikates ať už místní nebo mezinárodní kuchyně. V Pesca Restaurant si pochutnáte na rybách a různých druzích mořských plodů, je zde nutná rezervace. Gecko Bar – zde hrají každou středu, pátek, sobotu a neděli živou hudbu a od 5 do 6 probíhá happy hour.

Mahek je restaurace navržená v antickém stylu. Podávají zde pokrmy indické kuchyně a celý proces přípravy můžete sledovat. V Coral Asia si pochutnáte na čerstvě připravovaném sushi, které dělají v otevřené kuchyni. The Island Trader je restaurace s nádherným výhledem na Indický oceán a jídla jsou zde podávána formou bufetu. Ocean Deck bar – klasický bar, kde si můžete vychutnat místní pivo a různé exotické drinky.

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru