Seychely

Mango House Seychelles *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Na jihu ostrova Mahé najdete luxusní pětihvězdičkový resort Mango House. Můžete z něj  vstoupit  přímo na pláž Anse Aux Poules Bleues. Celkem tu najdete 41 pokojů a suit, které jsou orientované směrem k moři.

Pláže s bílým pískem, svěží flóra a klidné křišťálové vody udávají tón vašemu pobytu na tomto tropickém ostrově. Prozkoumejte úchvatnou krásu a kulturu ostrova Mahé prostřednictvím vodních sportů, pěších výletů, jízdou autem, plavbou lodí nebo z helikoptéry. 

Na mezinárodní letiště na Mahé je to 35 minut jízdy a hlavní město Victoria je vzdálené přibližně hodinu od hotelu.

 • Krásná pláž Anse Aux Poules Bleues
 • Od mezinárodní letiště je vzdálený 35 minut jízdy vozem
 • Široký výběr aktivit
 • Výhled na oceán z každého pokoje a suity

 • Vhodné místo pro potápění i šnorchlování
 • Tři různé bazény
 • Snídaně až plná penze
 • Na výběr několik restaurací
 • Na jihu ostrova Mahé

Inspirujte se jedinečnými aktivitami pod seychelským sluncem. Zapojte se do lekcí jógy, kurzu vaření, vyzkoušejte tradiční rybaření nebo malování na plátno.

Můžete si naplánovat plavbu lodí se skleněným dnem nebo jachtou, komentované výpravy do přírody s průvodcem, prohlídku ostrova z helikoptéry, výlet zapůjčeným vozem.

Tyrkysové vody oceánu zvou hosty k projížďce na kajaku nebo vodním skútru, paddleboardingu nebo wakeboardingu. Ponořte pod hladinu a během šnorchlování či potápění si prohlédněte si množství vzácných korálů a mnohobarevný mořský život.

V Mango House jsou tři bazény. Hlavní bazén ve tvaru oka, který je centrem dění v resortu, infinity bazén s výhledem na zářivou zátoku a vyvýšený bazén s dřevěnou terasou, který nabízí klid ke slunění.

Můžete si přijít zacvičit do fitness centra, kde je plně vybavená posilovna a nebo se zúčastnit skupinových cvičení.

V místním Spa si můžete vybrat ze široké nabídky masáží, ošetření obličeje a nehtů. Díky odborné péči se budete cítit uvolněně a skvěle. Wellness produkty, které zde používají, jsou inspirovány prostředím Seychel.  Najdete v nich kokosové uhlí, místní ovoce a rostliny.

V dětském klubu Mango Pips nabízejí širokou nabídku aktivit, která se každý týden mění. Děti si mohou vyzkoušet tvoření s kokosovými slupkami, stavění hradů z písku, hledání pokladů, malování, nebo se naučit něco nového o podmořském životě.

Všech 41 pokojů i suit nabízí z balkonu či terasy nádherný výhled na pláž Anse Aux Poules Bleues a oceán. Ve všech pokojích najdete kávovar, příslušenství pro přípravu čaje, TV, minibar a fén. Nechybí základní toaletní potřeby a župan. Samozřejmostí je bezplatná Wi-fi.

King Premium Room s výhledem na oceán má plochu 45 m2. Najdete tu velikou manželskou postel a pohovku s křeslem. Koupelna je laděna do přírodních tónů a je tu ruční sprcha a oddělená toaleta. Z balkonu, kde je stolek a dvě křesílka, je krásný výhled na oceán. Určeno pro dvě osoby.

Premium Room s výhledem na oceán a dvěma oddělenými lůžky má rozlohu 45 m2. Jsou tu dvě velké oddělené postele a odkládací lenošky. Koupelna v přírodních tónech je plně vybavená, toaleta je oddělená. Balkón nabízí nádherný výhled na oceán. Určeno pro dvě osoby.

King Bay House Grand Terrace Room má rozlohu 53 m2. Je tu veliká manželská postel a rozkládací pohovka. V koupelně najdete sprchu i vanu. Toaleta je samostatná. K pokoji patří balkón nebo terasa s krásným výhledem na oceán. Určeno pro dvě osoby.

King Bay House Grand Terrace Room se dvěma oddělenými lůžky má rozlohu 53 m2. Najdete tu dvě velké oddělené postele a dvě lenošky. V koupelně je sprcha i vana. Toaleta je samostatná. K pokoji patří balkón nebo terasa s krásným výhledem na oceán. Určeno pro dvě osoby.

Cliff House Suite s výhledem na oceán a jednou ložnicí má rozlohu 94 m2. V obývacím pokoji je jídelní stůl se židlemi, rozkládací pohovka a křesílka. Ložnici vévodí velká manželská postel. V koupelně je sprcha i vana. Toaleta je samostatná. K pokoji patří veliká terasa, kde můžete pohodlně relaxovat a kochat se pohledem na tyrkysově modrý oceán. Určeno až pro tři osoby.

Beachhouse suite s jednou ložnicí má rozlohu 90 m2. V obývacím pokoji je jídelní stůl se židlemi, rozkládací pohovka a křesílka. Ložnici vévodí velká manželská postel. V koupelně je sprcha i vana. Toaleta je samostatná. K pokoji patří veliká terasa, kde můžete pohodlně relaxovat a kochat se pohledem na tyrkysově modrý oceán. Určeno až pro tři osoby.

Cliff House Panorama Suite se dvěma ložnicemi má celkovou plochu 138 m2. V obývacím pokoji najdete jídelní stůl se židlemi a velikou rozkládací pohovku. K dispozici jsou dvě ložnice. V jedné z nich je manželská postel, ve druhé dvě oddělené postele. Je tu i hlavní koupelna se sprchou a vanou a potom koupelna pro hosty. Toalety jsou oddělené. K suitě patří ještě dva balkóny a veliká terasa, ze které je nádherný výhled na oceán. Určeno až pro šest osob.

Bay House Family Connecting Room má celkovou plochu 115 m2 a jedná se o dva propojené pokoje. V jednom pokoji najdete manželskou postel, ve druhém dvě oddělené postele. Ke každému pokoji patří koupelna se sprchou a vanou. Toalety jsou samostatné. Pokoje mají buď oddělené balkóny nebo společnou prostornou terasu s výhledem na oceán. Určeno pro čtyři osoby.

Ocean House s bazénem a jednou ložnicí se rozkládá na 130 m2. V obývacím pokoji najdete velkou rozkládací pohovku, jídelní část a bar. V ložnici je manželská postel a rozkládací pohovka. Je tu i hlavní koupelna se sprchou a vanou a potom koupelna pro hosty. Na veliké terase je usazený soukromý bazén, lehátka a venkovní posezení. Je odtud nádherný výhled na oceán. Určeno až pro tři dospělé.

 • dovolená snů 41 pokojů, 9 kategorií
 • dovolená snů Wi-fi zdarma, klimatizace, kávovar, minibar, TV, fén, žehlička, žehlicí prkno
 • dovolená snů oceán, pláž
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

V Mango House najdete pět barů a restaurací, kde najdete širokou nabídku chutných pokrmů i nápojů.

V Muse si vychutnáte středomořskou kuchyni v prostředí brasserie. Podávají se zde snídaně, obědy a večeře.

Japonská restaurace Azido se specializuje hlavně na čerstvé sushi a robatayaki grilované na dřevěném uhlí. Můžete se zde navečeřet.

Restaurace Moutya je ovlivněna kreolskými chutěmi a domorodou přípravou jídla na ohni. V této plážové restauraci si můžete pochutnat na mořských plodech a grilovaných pokrmech.

Bar Soley najdete u bazénu a je pojmenovaný po každodenní cestě za slunce. Můžete si zde pochutnat na čerstvých tropických šťávách, rumech, destilátech a rozmanitých pokrmech v japonských “bento boxech”.

Bar Kokoye je inspirován jihovýchodní a kreolskou kulturou. Užijte si zda barevné a rozmanité koktejly s nádherným výhledem na záliv.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (leden-únor, říjen), 2 dospělé osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový King Deluxe pokoj: 10.350 Kč x 7 nocí 
 • 10% sleva při rezervaci alespoň 120 dnů předem + 5% sleva při ubytování na více než 5 nocí
 • polopenze: 4.990 Kč x 7 nocí
 • transfery (zpáteční) 2.100 Kč
 • optimální cena letenky Vídeň – Seychely – Vídeň 22.000 Kč 
 • místní reprezentant: 580 Kč

Osoba celkem s polopenzí = 121.210,- Kč 


Nahoru