Luxusní resort na východním pobřeží Srí Lanky u krásné pláže Passikudah. Pláž je chráněna reefem, na který se můžete vydat šnorchlovat, potápěči ocení možnost potápění u vraku lodí. Ubytování v domečkách s doškovou střechou. Ideální doba na návštěvu: duben – září.

Východ Srí Lanky je méně turisticky navštěvovaný a tudíž nabízí autentický zážitek. Z mezinárodního letiště v Colombu je resort vzdálen 265 km. Je ideální spojit cestu s návštěvou nádherného vnitrozemí Srí Lanky, které nabízí přírodní i kulturní skvosty.

 • Menší resort, domečky s doškovou střechou
 • Většiny pokojů výhled na moře
 • Krásná pláž Passikudah
 • Východní pobřeží Srí Lanky
 • Možnost šnorchlování na reefu nebo potápění u vraků lodí
 • Dlouhý transfer z/na letiště – doporučujeme spojit s výlety
 • Ideální doba na návštěvu: duben až září

Dovolená na východním pobřeží Srí Lanky je jako stvořená pro užívání si na pláži. A pláže Passekudah a nedaleká Kalkudah jsou jedny z nejširších a nejdelších, s jemným zlatavým pískem. Passekudah je v klidné mělké zátoce, díky čemuž je bezpečná na koupání. Přímo v zátoce je reef, kde můžete šnorchlovat, potápěči mohou také obdivovat vraky válečných lodí – ty se nachází v hloubce 44 metrů, proto jen pro zkušené.

Můžete vyzkoušet vodní sporty (vodní lyže, kajaky, windsurfing, vodní skútry, plachtění…). K dispozici tenisové kurty – zdarma vč. zapůjčení raket a míčků.

Jste-li aktivnější a rádi poznáváte, půjčte si kola, a udělejte si výlet po okolních vesničkách, kde můžete pozorovat každodenní život místních obyvatel. K dispozici jsou i výlety do Batticaloa nebo do starověkké Polonnaruwy.

Anilana Deluxe pokoj – prosvětlené pokoje jsou umístěny v dvoupatrových domečkách s doškovou střechou, mají výhled převážně na hotelový bazén, částečně na moře. Na pokoji je postel king size. Pokoje jsou umístěny buď v přízemí (s vlastní terasou) nebo v prvním patře (s vlastním balkonem).

Beach Chalet – domečky přímo u pláže s přímým výhledem na oceán. Jsou o něco větší, než Deluxe pokoje, navíc mají také obývací část s pohovkou. Chalety jsou vždy v přízemí a mají přímý vstup k pláži z vlastní terasy. Specialitou chaletů je venkovní sprcha. V chaletu je postel king size.

Rodinné Lofty – nachází se v hlavní hotelové budově, a jedná se o mezaninové pokoje. Výhled na bazén a na oceán z vlastního balkonu.  Tyto pokoje mají hlavní ložnici s king size postelí v přízemí, a dětskou ložnici v patře s dvěma oddělenými postelemi. Některé z pokojů mají možnost vzájemného propojení, čímž lze získat kapacitu až 8 osob – vhodné pro veliké rodiny či větší skupiny.

Anilana Studio – situovány v hlavní hotelové budově. Prostorné Studio vhodné pro milovníky extra prostoru a luxusu. Dvojitý balkon s posezením nabízí přímý výhled na bazén a Indický oceán. King size postel s nebesy, prostorný obývací kout s pohovkou, extra prostorná koupelna.

Kalkuda Studio – rohové Studio v hlavní hotelové budově. Dvě zdi má kompletně prosklené, díky čemuž nabízí jedinečné výhledy na zátoku Kalkuda Bay a Indický oceán. Studio je vhodné pro náročné klienty vyhledávající luxus a extra prostor. King size postel s nebesy, vlastní balkon s jedinečnými výhledy, velmi prostorná koupelna. Kalkuda Studio je možné vzájemně propojit s Rodinným Loft pokojem, a získat tak dostatečný prostor pro větší rodiny či skupiny.

Anilana Lux Suite – luxusní a velmi prostorné Suite se nachází jen pár krůčků od pláže, a nabízí přímý výhled na oceán. Suite se skládají ze 2 oddělených ložnic, každá s obývacím koutem s pohovkou a vlastní koupelnou. Tyto ložnice jsou vzájemně propojeny chodbou. Vlastní terasa s posezením, 3x větší než u základních Deluxe pokojů. V obou ložnicích je king size postel, možnost přidání přistýlky. Ke každé ložnici patří vlastní venkovní sprcha.

 • dovolená snů 6 kategorií pokojů / Suite umístěných v domečkách
 • dovolená snů LED televize, pracovní stůl, sejf, minibar, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů bazén, moře
 • dovolená snů polopenze, plná penze

Šéfkuchaři vám připraví vynikající místní speciality uvařené z lokálních čerstvých surovin. Restaurace funguje na live cooking – jídla jsou připravována přímo před vámi dle vašich instrukcí. Určitě ochutnejte ryby či pokrmy z mořských plodů, jedná se o čerstvé úlovky od místních rybářů. Sommelier vám doporučí jedno z vynikajících vín.

Chcete-li si dopřát romantický zážitek, objednejte si jídlo v soukromí vašeho pokoje, či na pláži, v zahradě…

Anilana Pasikuda má k dispozici 1 restauraci a 2 bary. Lze dokoupit maximálně plnou penzi. All inklusive není k dispozici.


Nahoru