Thajsko

Phi Phi Island Village Beach ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Phi Phi Island Village Beach a dříve Outrigger Phi Phi Island Resort and Spa nabízí relaxační pobyty u své soukromé pláže. Tento prvotřídní rezort má také bazén s barem, tenisové kurty, potápěčské centrum a 4 restaurace. Ve vstupní hale je dostupné bezplatné Wi-Fi. Phi Phi Island Village Resort and Spa je situován u zátoky Lo Ba Goa, přibližně 40 minut z letiště do přístavu a pak necelou hodinu a půl lodí. Z phuketského letiště zajišťuje rezort hromadné i privátní transfery. Dá se přijet také z Krabi.

  • Vilky na pláži i v zahradě
  • Snídaně až All Inclusive
  • Luxusní varianta dovolené
  • Jedinečné pláže Phi PHi
  • Vhodné listopad až květen

Kromě procházek po nádherně bílé písčité pláži můžete v resortu trávit dovolenou aktivně. Z vodních aktivit jsou k dispozici kajaky, šnorchlování, rybaření. Je tady i PADI potápěčské centrum. Z pozemních aktivit můžete zajít na lekci yogy, zahrát si tenis nebo jít na výšlap. Můžete si zacvičit v plně vybaveném fitness centru nebo si dopřát tradiční thajské masáže a příjemné tělové procedury v lázních Wanna. Najdeme tu jak saunu tak parní místnosti. Přátelský personál vám pomůže s péčí o děti nebo s plánováním výletů do okolí.

Klimatizované pokoje, bungalovy a vily mají doškové střechy, nábytek z masivního dřeva, kabelovou TV, trezor a vlastní prostorný balkon nebo terasu s venkovním posezením.

Superior Bungalov – základní pokoj o velikosti 35m2 umístěný v krásné tropické zahradě s v blízké vzdálenosti do ostatních prostor resortu.

Deluxe Garden Bungalov – pokoj o velikosti 38 m2 tudíž o něco větší než superior, výhled do zahrady

Deluxe Bungalov – prostorné pokoje jsou blíže k pláži ale stále v zahradě, velikost 59m2

Deluxe Seaview Bungalov – stejná velikost jako Deluxe Bungalov, částečný výhled na moře, jednoduchá dostupnost k pláži

Rodinný Bungalov s 2 ložnicemi – 2 oddělené pokoje vhodné pro rodinu nebo skupinu přátel, rozloha 102 m2

Beachfront Junior Suite – luxusní suite o velikosti 79 m2 s romantickým výhledem na moře

Hillside Pool vily  – 12 exklusivních vil umístěných ve svahu, nádherný výhled na zátoku Loh-Ba-Gao a okolní ostrovy, každá vila má privátní bazén 6×4 m s whirpool.

  • dovolená snů 189x bungalov 12x soukromé vily s bazénem
  • dovolená snů klimatizace, kávovar, fén, minibar, trezor, TV, telefon
  • dovolená snů zahrada, moře
  • dovolená snů snídaně až All Inclusive

Api restaurace a bar – asijská a mezinárodní kuchyně podávaná ve formě švédských stolů, otevřeno od 6.30 do 22.30. Z restaurace je hezký výhled na zátoku Loh Ba Gao. Api má různé tématické večery a bývají zde vystoupení živé kapely. Koktejly od 17.00 – 24.00

Ruan Thai – jak jméno napovídá, jedná se o thajskou restauraci ve které ochutnáte veškeré místní speciality. Otevřeno na večeři od 18.30 do 22.30

The Beach House Grill and Chill – Grilované, čerstvě ulovené ryby a mořské plody, prémiové maso z dovozu, koktejly a zábava. Takto ve zkratce o velmi příjemné restauraci, která je přímo na pláži. Otevřeno od 18.00 do 24.00

Bean/Co – místní kavárna/ bar, zmrzlina, odpolední čaj Bar u bazénu zažene žízeň nealkoholickými i alkoholickými nápoji a chuť lehkými pokrmy.


Nahoru