Zanzibar

Breezes Beach Club ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Breezes Beach Club je ideální volbou pro ty, kteří hledají romantiku s nádechem orientální exotiky. Nachází se na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru – nejklidnější a zároveň nejméně dotčené části ostrova. Resort se rozprostírá podél pláže Bwejuu s bílým jemným pískem hodnocené časopisem Conde Nast Traveler jako jednou z 30 nejlepších na světě. Pláž po celé délce chrání korálový útes a nabízí bohaté možnosti k potápění. Breezes je znám svým smyslem pro detail, osobně zaměřeným servisem a pohostinností – je takovým domovem mimo domov. Na každém kroku vás zde budou doprovázet nádherné zanzibarské dekorace, ať už ohromující ručně vyřezávaný nábytek, lesknoucí se mosazné doplňky či bohatě zdobené látky.

Dostanete se sem za 50 minut autem z letiště.

 • dlouhá bílá pláž s jemným pískem
 • atmosféra orientu
 • méně dotčené jihovýchodní pobřeží
 • znatelný odliv
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • výborné potápění
 • pouze s polopenzí

U východního pobřeží Zanzibaru se nachází dlouhý korálový útes, kde žije mnoho zajímavých druhů živočichů, proto se nabízí tato oblast jako vhodná pro potápění či šnorchlování. Ve zdejším centru vodních sportů lze za poplatek vyrazit za šnorchlovacími výlety, vyzkoušet si kitesurfing, windsurfing, plachtění či si půjčit kayak, paddle board nebo šlapadlo. Potápění zaštiťuje pětihvězdičkové potápěčského centrum PADI Rising Sun Diving, které patří stejnému majiteli jako resort. Možnosti potápění jsou velmi bohaté, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Mezi pravidelné aktivity v Breezes Beach Club patří plážový volejbal, fotbal, petanque, kulečník, různé hry s frisbee. Doporučujeme také procházku s průvodcem ke korálovému útesu v době odlivu (k zapůjčení jsou na to vhodné boty). V neposlední řadě jsou k dispozici v ceně osvětlené tenisové kurty a dobře vybavené fitness centrum.

Na resortu se pořádají pravidelné zábavné večery s místními tanečníky, akrobaty, živou kapelou.

Na pokojích nejsou k dispozici televize, nicméně je v hotelu společenská místnost, kde je možné sledovat sportovní přenosy, televizní zprávy apod.

Rozhodně nevynechejte místní Frangipani Spa, kde se o vás bude starat tým profesionálních terapeutů z Thajska, Bali a Indie. Na výběr máte z mnoha druhů masáží, zdravotních a zkrášlujících procedur.

V Breezes Beach Club jsou 3 různé kategorie pokojů. Všechny pokoje mají v ložnicích též obývací část s posezením/pohovkou a jsou vesměs totožné s výjimkou Suites, které mají navíc šatnu a také větší koupelnu. Ke každému pokoji náleží terasa s posezením.

Standard pokoje mají 48 m2 a jsou umístěny v přízemí dále od pláže. Mají výhled pouze do zahrady.

Deluxe pokoje mají 53 m2 a jsou umístěny v přízemí v jednom z 10 hotelových bungalovů. Mají výhled buď do zahrady případně na oceán. Některé z Deluxe pokojů se dají propojit a v případě propojení mají k sobě navíc obývací pokoj.

Suites mají 89 m2 a jsou umístěny v prvním patře v jednom z 10 hotelových bungalovů. Mají výhled buď do zahrady případně na oceán. Oproti Standard a Deluxe pokojům mají navíc šatnu, větší koupelnu a také větší terasu s lehátky navíc.

 • dovolená snů 74 pokojů a ve 3 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, ventilátor, moskytiéra, lednička, sejf, vysoušeč vlasů, příslušenství na přípravu kávy a čaje, telefon, WiFi ve společných prostorách zdarma
 • dovolená snů zahrada nebo oceán
 • dovolená snů polopenze

V Breezes Beach Club naleznete 4 restaurace a 3 bary.

Hlavní restaurace Salama Dining Room nabízí bufetové snídaně a čtyřchodové večeře, se dvěma předkrmy, výběr z několika hlavních chodů a desertů. Čtyřikrát týdně tématicky zaměřené bufetové večeře: swahilská, BBQ noc, večer plný koření a „Noc pasátů“. Jedná se o jedinou restauraci zahrnutou v rámci polopenze.

The Breakers Grill je plážová restaurace především s grilovanými specialitami otevřená denně na obědy. Sultan Table je spojením koření indické, swahilské a asijské kuchyně, vychutnat si ji můžete v kouzelné atmosféře za zvuků indického oceánu. The Tides je privátní restaurací hned pláže s osobně zaměřeným servisem a speciálně připravným menu jen pro dva.

Odpoledne si můžete vychutnat kávu, čaj a různé druhy sladkostí v The Chai Lounge.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na ostrově Zanzibar na 7 nocí + 2 noci cesta (leden-březen, září-říjen), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Deluxe 6.030,-Kč x 6 (7=6)
 • optimální cena letenky Vídeň – Zanzibar – Vídeň 22.000,-Kč 
 • transfer autem do hotelu a zpět 2.340,-Kč
 • asistence místního partnera 300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 60.820,-Kč

 


Nahoru