Fidži

Kokomo Private Island *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Ať už si představujete luxus jakkoliv, Kokomo Private Island splní vaše představy a očekávání. Ostrov je pokrytý pralesem, je tu vodopád a na západní a východní straně jej lemuje bílá písčitá pláž. Resort může být zajímavý zejména pro potápěče, jelikož se zde nachází Velký Atrolábský korálový útes (Great Astrolabe Reef). Na své si zde přijdou jak zamilované páry, tak rodiny s dětmi a velké skupiny přátel. Ubytovat se dá ve vilkách přímo na pláži. Každá má svůj soukromý bazén. Pro větší skupiny jsou zde rezidence až o šesti ložnicích. Ať už se sem vydáte hledat odpočinek a klid nebo jste adrenalinový závislák, všichni si tu najdou své. 

Na ostrov Yaukuve Levu se dostanete po hodinovém letu hydroplánem nebo helikoptérou. 

 • Soukromý ostrov ve vlastnictví australského bilionáře
 • Transfer do hodiny hydroplánem nebo helikoptérou
 • V základu s plnou penzí
 • Ekologicky uvědomělý resort
 • Vhodné pro rodiny s dětmi i páry
 • Vily s bazénem na pláži nebo luxusní rezidence
 • Možnost treků po ostrově i výlety na okolní ostrovy
 • Potápění a šnorchlování u Velkého Astrolábského korálového útesu

Vyzkoušejte některé z mnoha vodních aktivit v resortu. Jedno z největších lákadel je Velký Astrolábský korálový útes, který je čtvrtým největším útesem na planetě. Tento útes se táhne kolem skupiny ostrovů Kadavu a končí právě u Kokomo.

Pokud se ještě nepotápíte, můžete šnorchlovat s mantami obrovskými. Šnorchlovat se dá všude kolem celého ostrova a dá se také vyjet lodí 10 minut od ostrova přímo ke korálovému útesu. Dále jsou k dispozici kajaky, plachtění, paddle boarding, rybolov na otevřeném moři. Surfování za reefem je vhodné pro pokročilejší surfaře.

Po ostrově se pořádají různé exkurze, pikniky, výlety za vodopády a také výlety na okolní ostrovy (Island hopping)

V resortu je tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště, fitness centrum, kola na půjčení, cvičí se yoga, můžete se naučit základy jazyku, kterým se mluví na Fidži nebo si vyrobit vlastní šperk.

Pro děti je tady kids club (Kaji Club) – interaktivní a zábavné místo zcela odděleno od aktivit pro dospělé. Dětem od 4 do 11 let se bude věnovat profesionální tým a děti se s nimi nebudou nudit. Při příjezdu již budete mít připravený týdenní program pro vaše dítko. Pro ještě menší ratolesti do 3 let je zde služba chůvy. Děti 8-14 let mají svůj Teen Club.

SPA – zanechte realitu za dveřmi lázní. Jsou pro váš připraveny procedury – od hlavy až k patě, masáže, hammam, masáže specializující se pouze na jednu část těla a mnoho dalšího. Relaxujte.

Všechny luxusní vily a rezidence jsou navrhnuty aby splinily všechna vaše očekávání. Soukromí, komfort a kvalitní odpočinek. Vily disponují privátním infinity bazénem a zahradou. Můžete vybírat z 21 vil, které jsou přímo u pláže. Pro náročnější klienty jsou tu luxusní rezidence, které jsou umístěny na kopci. Jsou z nich nádherné výhledy. Rezidence začínají na 3 ložnicích a největší z nich má 6 ložnic. Je to největší ubytování jaké na Fiji najdete.

Beachfront Villas – Vily jsou rozprostřeny podél dvou nejdelších pláží ostrova. Z každé vily je přímý vstup na pláž a výhled na oceán. Vila má terasu s lehátky, prostornou ložnici, obývací prostor a průchozí šatnu. Sprcha, vana I venkovní sprcha jsou k dispozici. Tradiční fidžijský design, motivy a dekorace jsou ve spojení s přírodou. Na výběr máte z těchto vil:

Vila s jednou ložnicí o velikosti 288 m2

Vila s dvěma ložnicemi o velikosti 378 m2

Vila s třema ložnicemi o velikosti 445 m2

 • dovolená snů21 vil u pláže, 5 rezidencí
 • dovolená snů bazén, wi-fi, televize, minibar, vana, venkovní sprcha, terasa s lehátky
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů plná penze

V resortu na vás čeká nejvyšší forma zážitkové gastronomie. Lokálně pěstované suroviny se zde mění v extravagantní a esteticky dokonalé pokrmy.

Resort má na ostrově vlastní farmu na které díky hydroponickému systému pěstuje nepřeberné množství surovin. Od zeleniny přes bylinky až po exotické ovoce. Mají tu vanilkovou plantáž, ze které pak používají čerstvou vanilku do dezertů. Za zahradami je 16 včelích úlů a odtud se získává výborný med. Aby to nebylo málo, chovají si zde I vlastní kuřata a od nich berou domácí vajíčka, které pak dostanete na snídani.

Beach Shack Restaurant – Na západní straně ostrova, přímo na pláži najdeme tuto restauraci, která je otevřena po celý den. Od 7.00 sem můžete zajít na snídani, na oběd od 11.30 a večeři od 18.00. Užijte si večerní koktejl na terase, která nabízí krásné výhledy na západ slunce. Pochutnáte si na čerstvých fidžijských pokrmech ale I jiných.

Walker D´Plank – Restaurace a bar nad vodou zaměřená na asijskou kuchyni a asijský street food. Perfektní pro romantickou večeři ve dvou.

Poolside Cabana – Místo, kam si můžete zajít na snídani, oběd i večeři. Otevřeno od 8.00 do 20.00. Cabana má ovocný a jogurtový bar a dáte si tu ovocné džusy a smoothie stejně jako červstvě upečený chleba, pečivo a sladkosti z místní pekárny. Od 11.00 se rozehřeje pec a začne péct pizza. Lehká svačinka, koktejly a moktejly jsou dostupné po celý den.

Pokud slavíte nějakou významnou příležitost nebo chcete překvapit svoji polovičku romantickou večeří, můžete zorganizovat soukromou večeři. Kuchaři Vám připraví menu podle toho, co máte nejraději. Večeři můžete uspořádat ve vaší vile či na pláži.


Nahoru